Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.pushsquare.com/news/2023/11/ps-plus-essential-games-for-november-2023-announced

Αναφορά σε κείμενο

Sony has now confirmed the full PS Plus Essential lineup for November 2023. The trio of titles is as follows:

 

Ακόμη ένας χλιαρός και αδιάφορος μήνας;

Έχει καιρό να δώσει κάτι που να τσιγκλήσει το ενδιαφέρον μου, αν και δε δηλώνω gamer με όλη τη σημασία.

Είναι καιρός που έχω να δω τίτλο που θα ήθελα να κατεβάσω.

Όπως και να έχει, ps plus essential, αυτά τα παιχνίδια του Νοεμβρίου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, pallisi said:

Από την εμπειρία σας, στην Black Friday θα δούμε μειώσεις τιμών στην ετήσια συνδρομή; 

Ναι έχει κάθε χρόνο 30%. Φέτος φαντάζομαι θα το ρίξουν.....στην τιμή από την οποία το αύξησαν το Σεπτέμβριο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/11/2023 στις 7:13 ΜΜ, xavier είπε

ισως οτι χειροτερο εχουν δωσει, ας ελπισουμε να αναπληρωσουν με τον καταλογο του extra καπως.

Προς το παρόν βγάζουν τα καλά παιχνίδια από το extra. Όπως το Spiderman, Far Cry 5 κλπ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Gkostas2007 είπε

Προς το παρόν βγάζουν τα καλά παιχνίδια από το extra. Όπως το Spiderman, Far Cry 5 κλπ

Ειδικά το Spiderman το 1 που ήθελα να το παίξω, ξενέρωσα που το έβγαλε. Και το έχει κάνει και με άλλα παιχνίδια που ήθελα να ξεκινήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, -WISE- είπε

Ειδικά το Spiderman το 1 που ήθελα να το παίξω, ξενέρωσα που το έβγαλε. Και το έχει κάνει και με άλλα παιχνίδια που ήθελα να ξεκινήσω.

Εν τω μεταξυ δεν είχε λόγο να το βγάλει και να βάλει το Miles Morales. Το ίδιο και με το Far Cry 5, το Yakuza, το Ghost Recon κλπ. Και μου έχει μέσα κάτι καμένα άκυρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εκεί στη sony τι παίρνουν, δεν μπορω να καταλάβω. Δλδ έκπτωση έχουν μόνο οι νέοι συνδρομητές ή όσοι κάνουν upgrade. Ρε Sony αντε και.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, screaming_trees είπε

Εκεί στη sony τι παίρνουν, δεν μπορω να καταλάβω. Δλδ έκπτωση έχουν μόνο οι νέοι συνδρομητές ή όσοι κάνουν upgrade. Ρε Sony αντε και.... 

Κινητή τηλεφωνία έγινε και η sony....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, screaming_trees είπε

Εκεί στη sony τι παίρνουν, δεν μπορω να καταλάβω. Δλδ έκπτωση έχουν μόνο οι νέοι συνδρομητές ή όσοι κάνουν upgrade. Ρε Sony αντε και.... 

Όταν λήξει η συνδρομή μου και δεν την ανανέωσω ας ψάχνουν το γιατί. Τα monthly games κάθε μήνα και χειρότερα. Το library του extra έχει λιγότερα αξιόλογα από πριν 1 χρόνο και αυτοί όχι μόνο αύξησαν την τιμή, αλλά δεν κάνουν καν προσφορά στους υφιστάμενους. Ούτε καν. Προτιμώ να σώσω τα 100€ για να αγοράσω μόνος μου 2-3 παιχνιδαρες. Άλλωστε online δεν παίζω.

Επεξ/σία από Gkostas2007
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...