Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Gkostas2007 είπε

Όταν λήξει η συνδρομή μου και δεν την ανανέωσω ας ψάχνουν το γιατί. Τα monthly games κάθε μήνα και χειρότερα. Το library του extra έχει λιγότερα αξιόλογα από πριν 1 χρόνο και αυτοί όχι μόνο αύξησαν την τιμή, αλλά δεν κάνουν καν προσφορά στους υφιστάμενους. Ούτε καν. Προτιμώ να σώσω τα 100€ για να αγοράσω μόνος μου 2-3 παιχνιδαρες. Άλλωστε online δεν παίζω.

Εγω την εχω ακυρώσει από, τοτε που έγιναν οι νέες αυξήσεις, μακάρι να έκαναν όλοι ένα cancel... Εκεί να δεις τι θα γινόταν... Θα μας έδιναν και 1 ps5 δώρο με κάθε resubscribe 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπορει να μπει ο ιδιος λογαριασμος ps+ deluxe σε 2 playstation 5 ή σε ενα ps5 και ενα ps4?

δεν μας ενδιαφέρουν αν μπερδεύονται τα save καθως το ενα playstation 5 παιζει μονο fifa και Fortnite και το αλλο θα ειναι κυριως γυναικεία παιχνίδια.

Επεξ/σία από prefuse
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stratigos24 είπε

Καλησπέρα.

Ποιος είναι ο πιο οικονομικός τρόπος για ps plus extra στην παρούσα φάση ? 

Αν δεν εχεις ενεργη συνδρομη, απλα περιμενεις 2 μερες. Αν εχεις, περιμενεις και παλι 2 μερες μηπως εχουμε καταλαβει ολοι λαθος οσον αφορα την εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιος περιμένει... Το πήρα χθες και δεν έχω τι να παίξω χαχαα 

Τώρα το πήρα, πρώτη φορά θα κάνω συνδρομή . Νέο λογαριασμό.

Εννοούσα αν υπάρχει από τίποτα τύπου eneba ή άλλο τρόπο πιο φθηνά. Έστω και τιμή όση θα είναι στην official προσφορά κάπου 90 ευρώ σε 2 μέρες.

Επεξ/σία από stratigos24
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, stratigos24 είπε

Ποιος περιμένει... Το πήρα χθες και δεν έχω τι να παίξω χαχαα 

Τώρα το πήρα, πρώτη φορά θα κάνω συνδρομή . Νέο λογαριασμό.

Εννοούσα αν υπάρχει από τίποτα τύπου eneba ή άλλο τρόπο πιο φθηνά. Έστω και τιμή όση θα είναι στην official προσφορά κάπου 90 ευρώ σε 2 μέρες.

Παίξε κανά astrobot, κατέβασε κανά free game, δες κανά μεταχειρισμένο δισκάκι...

 

Προπληρωμένη κάρτα από eneba(ή αλλα online) και αγορά συνδρομής (12μηνης) όταν βγαίνει σε προσφορά, μεθαύριο ξεκινούν οι bf offers (-30%)

Επεξ/σία από nickol-us
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, stratigos24 είπε

οιος περιμένει... Το πήρα χθες και δεν έχω τι να παίξω χαχαα 

Μην ξεχάσεις να δοκιμάσεις το Astro's Playroom

Καλορίζικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Το ξέρω για την προσφορά αλλά έλεγα πάνω κάτω στα ίδια μήπως το έβρισκα από τώρα.

Το έβαλα λίγο το Astro's Playroom και φαίνεται πολύ ωραίο... Απλά καταλαβαίνεις... Με έχει πιάσει η ανυπομονησία να παίξω κάτι αποκλειστικό της Sony δυνατό με γραφικά ιστορία. 

Εντάξει αν δεν υπάρχει κάτι πιο φθηνό δεν έγινε κάτι αναμένω 1-2 μέρες ακόμα ως την προσφορά γιατί 90 αντί για 125 είναι καλή προσφορά ... Όσο και αν μου φαίνεται κάπως ακριβό..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, stratigos24 είπε

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Το ξέρω για την προσφορά αλλά έλεγα πάνω κάτω στα ίδια μήπως το έβρισκα από τώρα.

Το έβαλα λίγο το Astro's Playroom και φαίνεται πολύ ωραίο... Απλά καταλαβαίνεις... Με έχει πιάσει η ανυπομονησία να παίξω κάτι αποκλειστικό της Sony δυνατό με γραφικά ιστορία. 

Εντάξει αν δεν υπάρχει κάτι πιο φθηνό δεν έγινε κάτι αναμένω 1-2 μέρες ακόμα ως την προσφορά γιατί 90 αντί για 125 είναι καλή προσφορά ... Όσο και αν μου φαίνεται κάπως ακριβό..

Ψάξε βρες κανά God of war ή spiderman μεταχειρισμένο, αυτή είναι η δύναμη του disk.

Με κανά 20€ μπορείς να βρεις τα παλιότερα παιχνίδια.

Διαφορετικά ετοιμάσου να βάλεις πιο βαθιά το χέρι στην τσέπη.

Κατέβαζε κανά fortnite και κανά rocketleague μέχρι να φύγει το τριήμερο ή μπες και κατέβασε κανά demo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Ψάξε βρες κανά God of war ή spiderman μεταχειρισμένο, αυτή είναι η δύναμη του disk.

Με κανά 20€ μπορείς να βρεις τα παλιότερα παιχνίδια.

Διαφορετικά ετοιμάσου να βάλεις πιο βαθιά το χέρι στην τσέπη.

Κατέβαζε κανά fortnite και κανά rocketleague μέχρι να φύγει το τριήμερο ή μπες και κατέβασε κανά demo

Ναι κάτι τέτοιο θα κάνω.

Spiderman μπα.. δεν είναι του γούστου μου.

Φοβάμαι μη πάρω και κάνα παιχνίδι που θα το δίνει το plus... Βρήκα kena που θέλω να παίξω σε καλή τιμή μεταχειρισμένο αλλά το δίνει... Θέλει ψάξιμο και εκεί...

ΥΓ. Τελικά σου δείχνει το app του κινητού ps app ποια συμπεριλαμβάνονται στο extra subscription οπότε μια χαρά βγάζεις άκρη εύκολα.

Σκέφτομαι κάνα tails of iron ... Ήθελα κάποια στιγμή να το δω και τώρα στα 7.5 αντί 20 ευρώ είναι καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, nyne είπε

Άραξε δύο μέρες και βάλε ps extra με 90€.Εχει πολύ πράμα για κάποιον που δεν είχε ps5.

Ούτε ps4 είχα .. χαχ 

Μη σου πω βάζω και ένα μήνα ea play προσφορά με ένα ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...