Προς το περιεχόμενο

Warcraft (Η ταινία)


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 948
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ είπα πως σε κόσμο που δεν έχει επαφή με το παιχνίδι και το είδαν μαζί μου καλά πέρασαν. Έχει αρκετά καλά στοιχεία η ταινία, έχει και κάποια κακά αλλά κατά τη γνώμη μου πάντα η τελική αίσθηση είναι θετική.

 

Θα το ξαναδώ τη Δευτέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα θα μου άρεσε που έχω ασχοληθεί με τα games να είναι όλο cgi αλλά θα πέρναγε στην κατηγορία του animation και πραγματικά θα το έβλεπαν μόνο οι fans.

Ε και;

Ενα σωρό ταινίες ήταν ανιμεισον Αλλά και τρελές εισπράξεις είχαν και ποιοτικοτατες ήταν.

 

Απλά εν προκειμένω η ταινία ειναι φόλα,εντάξει μέχρι να τη δουν κάτι κολλημένα ατομακια,θα υπάρχει διχογνωμία Αλλά θα περάσει και ουτε καν θα ακουμπήσει.

Με άβαταρ θα ασχολούμαστε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές που έκαναν τρελά νούμερα ήταν παιδικά/comedy animation. Adult animation με τρελά νούμερα εγώ δε θυμάμαι.

 

Το κοινό είναι ήδη περιορισμένο, αν ήταν full animation based σε κάποιο game property θα το έβλεπαν στο σινεμά μόνο οι φανατικοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είχε avant premiere στο Αθήναιον σήμερα :)

 

Μια χαρά ήταν, καλύτερη από Apocalypse και BvS :P

 

Μακάρι να πάει καλά σε εισπράξεις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε κερδίσει από μια διπλή πρόσκληση για την αποψινή 3D πρεμιέρα της ταινίας WARCRAFT!

 


 

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή.

 


 

 

Μόλις τώρα είδα το email.....................................................................................................................................................................................................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξαναείδα και εγώ σήμερα. Μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα περισσότερο από την πρώτη φορά.

 

Άρεσε και στα άτομα που ήταν μαζί μου αλλά φάνηκε να αρέσει και στον κόσμο που ήταν στην αίθουσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οταν χειροκροταει το κοινο στην polymorph σκηνη, η οταν ο

Lothar εκδικειται τον γιο του

, και μετα ξανα οταν τελειωνει η ταινια, τοτε ξερεις οτι η ταινια δουλευει.

 

παντως λειπανε πολλες σκηνες, σκηνες που υπηρχαν στο footage που εχουμε δει μεχρι τωρα, καθως και απο το novelization και το stage shooting. και ο Duncan επιβεβαιωσε οτι το αρχικο cut ηταν 2.40m, αρα αφαιρεσε 40m.

και αυτο ζημιωσε την ταινια, αυτο φαινεται, αλλα με καμια παναγια δεν ειναι το εκτρωμα που την βγαζουν τα σκυλια οι κριτικοι.

 

Duncan did good.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yes he did, fun ταινία, πολύ καλά CGI effects, το 3d effect αδιάφορο (πιθανότατα είχε θέμα και η προβολή γιατί είχε αρκετό blur/stuttering σε "pan" σκηνές), δεν κατάφερα να διακρίνω score (μάλλον θα χρειαστεί μεμονωμένη ακρόαση), δυστυχώς στο 2ο μισό μένεις με αρκετά wtf λόγω των περικοπών και ελπίζω σε ένα Directors Cut.

 

Δυστυχώς όμως δεν νομίζω ότι θα βγάλει τόσα χρήματα ώστε να "ρισκάρει" το στούντιο για sequel (αν και η δικιά μου που δεν έχει ιδέα από το σύμπαν του Warcraft της άρεσε και πέρασε καλά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...