Προς το περιεχόμενο

θελω να αλλαξω επιθετο


alex85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλε μου ειμαι παντρεμενος και θελω να παρω το επιθετο της γυναικας μου.αλλο?τι γινεται?πρεπει να παω και εφορια και ικα και οαεδ και παντου και να τα αλλαξω ολα?εχει μεγαλο τρεξιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα συναντήσει κάποτε έναν τύπο και καθώς μιλούσαμε μου είχε πει ότι είχε αλλάξει το επίθετο του για προσωπικούς λόγους και αυτός!

Γενικά απο ότι θυμάμαι μου είχε πει ότι τράβηξε κανα 4μηνο+ η υπόθεση και είχε πολύ τρέξιμο..

Θυμάμαι χαρακτηριστικά που μου είχε πει πως για να επισπεύσεις τις διαδικασίες περισσότερο αν θες, πρέπει να βρεις έναν αρκετά σημαντικό λόγο (όπως π.χ. να έχεις υπερβολικά αστείο επίθετο ή να παραπέμπει σε "βρισιά" και ακόμα πιο σοβαρούς λόγους κλπ.) και εννοείται τα βασικά όπως να έχεις καθαρό ποινικό μητρώο για ευνόητους λόγους ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς και πρέπει να πας ΠΑΝΤΟΥ, εφορίες, τράπεζες, συμβολαιογράφους και γενικά όπου αναγράφεται το όνομα σου! Μη σου πω ότι ακόμα και χαρτί σχολής να έχεις πρέπει να το αλλάξεις.

 

αυτό απο μόνο του είναι τεράστιο τρέξιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις αστείο επίθετο και θέλεις να το αλλάξεις, θα μας πεις κι εμας ποιο είναι; Υπόσχομαι να μην γελάσω πολυ...

 

Πες μας το δικο σου πρωτα, μπορει σε σενα να μη φαινεται αστειο, αλλα σου υποσχομαι οτι θα γελασουμε αρκετα οι υπολοιποι :)

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...