Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ και ένα μήνα περίπου έχω δοκιμάσει απο την nespresso μου πολλές επώνυμες μάρκες απο το coffees.gr και συνεχίζω γιατί  συνεχώς εμπλουτίζει την γκάμα του με συμβατές κάψουλες που περιέχουν επώνυμους καφέδες .Είναι μιά ωραία εμπειρία να γεύεσαι διαφορετικούς ποιοτικούς καφέδες και η τιμή πολύ καλή .Κάποτε θα τελειώσει το ταξίδι αυτό και θα αποφασίσω ποιοί πραγματικά μου αρέσουν και όχι να έχω πιει όλα τα ξύδια της αγοράς λόγω φθηνής τιμής .Η άποψή μου είναι ότι στον πάτο της τιμής μόνο κατακάθια θα βρείς είναι νόμος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδώ και ένα μήνα περίπου έχω δοκιμάσει απο την nespresso μου πολλές επώνυμες μάρκες απο το coffees.gr και συνεχίζω γιατί  συνεχώς εμπλουτίζει την γκάμα του με συμβατές κάψουλες που περιέχουν επώνυμους καφέδες .Είναι μιά ωραία εμπειρία να γεύεσαι διαφορετικούς ποιοτικούς καφέδες και η τιμή πολύ καλή .Κάποτε θα τελειώσει το ταξίδι αυτό και θα αποφασίσω ποιοί πραγματικά μου αρέσουν και όχι να έχω πιει όλα τα ξύδια της αγοράς λόγω φθηνής τιμής .Η άποψή μου είναι ότι στον πάτο της τιμής μόνο κατακάθια θα βρείς είναι νόμος .

να με συμπαθάτε αλλά εγώ το βλέπω τελείως διαφημιστικό

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και ένα μήνα περίπου έχω δοκιμάσει απο την nespresso μου πολλές επώνυμες μάρκες απο το coffees.gr και συνεχίζω γιατί  συνεχώς εμπλουτίζει την γκάμα του με συμβατές κάψουλες που περιέχουν επώνυμους καφέδες .Είναι μιά ωραία εμπειρία να γεύεσαι διαφορετικούς ποιοτικούς καφέδες και η τιμή πολύ καλή .Κάποτε θα τελειώσει το ταξίδι αυτό και θα αποφασίσω ποιοί πραγματικά μου αρέσουν και όχι να έχω πιει όλα τα ξύδια της αγοράς λόγω φθηνής τιμής .Η άποψή μου είναι ότι στον πάτο της τιμής μόνο κατακάθια θα βρείς είναι νόμος .

 

 

να με συμπαθάτε αλλά εγώ το βλέπω τελείως διαφημιστικό

 

ΟΧΙ να μην το ξαναπεις αυτο... χαχαχαχα ο ανθρωπος ειναι συγγραφεας και εσυ του χαλας το ονειρο!!! Αυτο το ταξιδι με το ξυδι και τον καφε νεσπρεσο που να πηζει! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και ένα μήνα περίπου έχω δοκιμάσει απο την nespresso μου πολλές επώνυμες μάρκες απο το coffees.gr και συνεχίζω γιατί συνεχώς εμπλουτίζει την γκάμα του με συμβατές κάψουλες που περιέχουν επώνυμους καφέδες .Είναι μιά ωραία εμπειρία να γεύεσαι διαφορετικούς ποιοτικούς καφέδες και η τιμή πολύ καλή .Κάποτε θα τελειώσει το ταξίδι αυτό και θα αποφασίσω ποιοί πραγματικά μου αρέσουν και όχι να έχω πιει όλα τα ξύδια της αγοράς λόγω φθηνής τιμής .Η άποψή μου είναι ότι στον πάτο της τιμής μόνο κατακάθια θα βρείς είναι νόμος .

Αν θες και μπορείς γίνε πιο συγκεκριμένος αναφέροντας τους καφέδες που έχεις δοκιμάσει και σου αρέσουν καθώς και την τιμή τους (ανά κάψουλα)..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω οτι υπάρχει λογος υπαρξης καψουλας σκέτη σοκολάτα.Δεδομένου ότι ο καφες βγαινει 30ml ενω σοκολάτα θες 300.Ειναι λαθος σαν concept η καψουλα σοκολατας και μη εφικτή στην πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειναι πολλες οι σελιδες για να διαβασω , νεος στη nespresso , καποια γνωμη αν γνωριζεται για dallmayr, jacobs,rene,pelini,gimoka, bernini,tiziano. Πολλα σας εγραψα, ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να με συμπαθάτε αλλά εγώ το βλέπω τελείως διαφημιστικό

Φίλε μου όταν μου αρέσει κάτι το διαφημίζω και έτσι πρέπει να είναι ,έχω διαφημίσει κατα καιρούς καί άλλα μαγαζιά με αξιόλογα προϊόντα .Εγώ θα επιμένω στην σχέση τιμή με ποιότητα όχι μόνο τιμή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου όταν μου αρέσει κάτι το διαφημίζω και έτσι πρέπει να είναι ,έχω διαφημίσει κατα καιρούς καί άλλα μαγαζιά με αξιόλογα προϊόντα .Εγώ θα επιμένω στην σχέση τιμή με ποιότητα όχι μόνο τιμή .

άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε.... σου έχουν αφήσει μπόλικα σχόλια και απαντάς επιλεκτικά.... Και πάλι χωρίς τιμές, επιχειρήματα κτλ κτλ.... συνεχισε

για δική σου βοήθεια λοιπόν

 

να με συμπαθάτε αλλά εγώ το βλέπω τελείως διαφημιστικό

 

Αν θες και μπορείς γίνε πιο συγκεκριμένος αναφέροντας τους καφέδες που έχεις δοκιμάσει και σου αρέσουν καθώς και την τιμή τους (ανά κάψουλα)..

 

Ας μας στείλει τον κατάλογο τουλάχιστον...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φρεσκο μπλε της Δελτα μου βγάζει ΤΕΛΕΙΟ αφρόγαλο ζεστό.Για κρύο οτιδήποτε low fat πράσινο αρκεί να είναι παγωμένος ο ''καδος'' που θα το χτυπήσεις για να πηξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...