Προς το περιεχόμενο

Πρόσληψη στο Πλαίσιο


dinak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό παντως που οι "βολεμένοι" κοροιδευουν με την πρωτη ευκαιρια την αγωνια του αλλου.......ας μην το χαρακτηρισω!!!!!

Αν εισαι κανας καλαγαθος η παπαγαλος του πλαισιου, πες μου εσυ τωρα τι αντιδραση θεωρεις φυσιολογικη απεναντι στους "ανθρωπους" μιας εταιριας που εχει κοροιδεψει, παραπλανησει και εξαπατησει επανελημενα για χρονια και χρονια.

 

Σαν πολλα παπαγαλακια δεν μαζευτηκαν τελευταια του πλαισιου; Τοσο καλο λινανοσπορο σας ταιζουν εκει ρε μαγκες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον δεν είμαι παπαγαλακι του ΠΛΑΙΣΙΟΥ, δεν δουλευω εκει, και εάν εχεις διαβασει μνμ μου θα εβλεπες ότι αγοραζω περισσοτερο από ΜΜ - Ρublic (όταν είμαι Ελλαδα) και εξωτερικο, (οπου και μενω), ενώ από το ΠΛΑΙΣΙΟ με εξαιρεση συγκεκριμενο κατάστημα στα Ν. Προαστια ΠΟΥ δεν είναι να τους εμπιστεύεσαι ουτε για αγορα στυλο, δεν θυμαμαι να ειχα ποτε πρόβλημα (ισως επηρεαζει και το γεγονος ότι δεν αγοραζα τα κινεζοturbo x τους αλλα επωνυμα προιοντα) ετσι λοιπον δε νομιζω ότι σου εδωσα δικαιωμα για να γραψεις κατι τετοιο για εμενα τουλάχιστον, βρήκαμε μια καραμελα και οποιος γραψει κατι αντιθετο από τις αποψεις σας ή υποστηριξει καποιον που εσεις θεωρείτε ότι το κανει εσκεμμένα ΧΩΡΙΣ να εχετε αποδειξεις, αμεσως γινεται παπαγαλακι, υπάλληλος κλπ......αυτό που με χαλαει είναι ότι από την στιγμη που ο TS -και εχω διαβασει ολο το "νημα"- εκφραζει μια "αγωνια" για την προσληψη του, δε νομιζω ότι είναι σωστο να τον χλευάζετε με τετοιο τροπο, από εκει και περα σου επιστρεφω τους χαρακτηρισμούς.


Αφού έχει γίνει σωστός αντιπρόσωπος του πλαισίου. Όσο γιατο βολεμένοι ας μην το σχολιάσω.

Εγω παντως δεν καταλαβα κατι τετοιο διαβαζοντας τα μνμ του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτον δεν είμαι παπαγαλακι του ΠΛΑΙΣΙΟΥ, δεν δουλευω εκει, και εάν εχεις διαβασει μνμ μου θα εβλεπες ότι αγοραζω περισσοτερο από ΜΜ - Ρublic (όταν είμαι Ελλαδα) και εξωτερικο, (οπου και μενω), ενώ από το ΠΛΑΙΣΙΟ με εξαιρεση συγκεκριμενο κατάστημα στα Ν. Προαστια ΠΟΥ δεν είναι να τους εμπιστεύεσαι ουτε για αγορα στυλο, δεν θυμαμαι να ειχα ποτε πρόβλημα (ισως επηρεαζει και το γεγονος ότι δεν αγοραζα τα κινεζοturbo x τους αλλα επωνυμα προιοντα) ετσι λοιπον δε νομιζω ότι σου εδωσα δικαιωμα για να γραψεις κατι τετοιο για εμενα τουλάχιστον, βρήκαμε μια καραμελα και οποιος γραψει κατι αντιθετο από τις αποψεις σας ή υποστηριξει καποιον που εσεις θεωρείτε ότι το κανει εσκεμμένα ΧΩΡΙΣ να εχετε αποδειξεις, αμεσως γινεται παπαγαλακι, υπάλληλος κλπ......αυτό που με χαλαει είναι ότι από την στιγμη που ο TS -και εχω διαβασει ολο το "νημα"- εκφραζει μια "αγωνια" για την προσληψη του, δε νομιζω ότι είναι σωστο να τον χλευάζετε με τετοιο τροπο, από εκει και περα σου επιστρεφω τους χαρακτηρισμούς.

Εγω παντως δεν καταλαβα κατι τετοιο διαβαζοντας τα μνμ του.

Αν κοιταξεις το θεμα θα βρεις μια πληθωρα περιστατικων και σκηνικων με την αλυσιδα-κολοσο πλαισιο. Δεν υπαρχει εδω υποκειμενισμος, γεγονοτα και περιστατικα ειναι.

Τωρα, απο ολα αυτα που μας εχουνε συνεβει, και μιλαμε εδω για πολλα συμβαντα με πολλα χρηματα στη μεση, σημειο αναφορας σου ειναι ενας πιτσιρικος που εχει ονειρο ζωης να φορεσει την θρυλικη μπλουζα με το εταιροσημο στη πλατη, ε μαγκα μου καλοφορετο το παπαγαλακι που ειπαμε και προηγουμενος.

Κλεινοντας, περι αποδειξεις κτλ υπαρχουν ηδη αρκετα κρουσματα απο αντιπροσωπους, οσο και απο "καλοκαρδα" παπαγαλακια. Και αφου τους συμπονας τοσο πολυ στη τελικη, η εταιριαρα εχει δικη της κοινοτητας που μαζευοντε εκει και τους λενε ποσο τελειοι και φοβεροι ειναι.

Πρεπει να στειλω καποιο μηνυμα και να τους ρωτησω απο που αγοραζουν λιναροσπορο, εχει μεγαλη απηχηση τελευταια φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα κομμάτι της πρόσληψής.Θέλει να υπολογίσει αν μας έπεισες με τα μηνύματα σου. Βάσει αυτών θα αποφασίσει αν θα γίνεις και εσύ μέλος της μεγάλης οικογένειας του Πλαισίου, για να αποκτήσεις δικαίωμα να πουλήσεις τα βραβευμένα τους προϊόντα turbo-x .

Θα σου πω το εξής:Φίλος μου αριστερός απο τα γενοφάσκια του,οργανωμενος για πολλά χρόνια σε εξοκοινοβουλευτικές ομάδες,συμμετοχές σε πορείες,με δακρυγόνα,κυνηγητό απο τα ΜΑΤ και ξέροντας μέχρι και κάθε πότε πήγαινε στην τουαλέτα ο Τσε,έμεινε άνεργος μετά από πολλά χρόνια εργασίας.Μια μέρα με παίρνει τηλ και μου λεει να πάμε για μια μπύρα γιατι ήταν χάλια ψυχολογικά.

Βγήκαμε λοιπόν και πάνω στην κουβέντα,μου λέει οτι αυτή τη στιγμή θα έκανε οποιαδήποτε δουλειά.Του λεω για να αστειευτώ και να ελαφρύνω λίγο το κλίμα,"ακόμα και μπάτσος;".Η απάντηση του "ακόμα και μπάτσος και να βαράω αριστερούς".Δεν γελασε καθόλου με το αστείο μου και όντως το εννοούσε αυτό που είπε.

Αν το παιδί που θέλει να δουλέψει στο πλαίσιο έχει ανάγκη από δουλειά,ας εκθειάζει τα turbo-x.Aυτή θα είναι η δουλειά που θα του αναθέσουν,αυτήν θα κάνει.

Η πληροφόρηση από την άλλη,παρέχεται απλόχερα και είναι πολύ εύκολο από πλευρά μας να αποφύγουμε τα σκουπίδια του πλαισίου.

 

Αν εισαι κανας καλαγαθος η παπαγαλος του πλαισιου, πες μου εσυ τωρα τι αντιδραση θεωρεις φυσιολογικη απεναντι στους "ανθρωπους" μιας εταιριας που εχει κοροιδεψει, παραπλανησει και εξαπατησει επανελημενα για χρονια και χρονια.

 

Το κράξιμο στο πλαίσιο και στις τακτικές του,το θωρώ όχι μόνο θεμιτό,αλλά απαραίτητο.

Η ένστασή μου είναι να υπάρχει η ίδια αντιμετώπιση προς τα παιδιά που απλά ψάχνουν μια δουλειά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κράξιμο στο πλαίσιο και στις τακτικές του,το θωρώ όχι μόνο θεμιτό,αλλά απαραίτητο.

Η ένστασή μου είναι να υπάρχει η ίδια αντιμετώπιση προς τα παιδιά που απλά ψάχνουν μια δουλειά.

Κατι οπου θα ηταν σεβαστο αν δεν μιλουσαμε εδω για περιπτωσαρα που απανταει σαν να εχει καποιο βιβλιο οδηγιων "τι να απαντησετε σε αυτους που δεν στηριζουν την αλυσιδα-κολοσο πλαισιο".

Εκτος και αν ο μεσος ενδιαφερομενος εργαζομενος πλεον ειναι πολιτικα ορθο να αντιδραει σαν μετοχος, προφανως εχω χασει πολλα επισοδεια αν ισχυει πλεον κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιταξεις το θεμα θα βρεις μια πληθωρα περιστατικων και σκηνικων με την αλυσιδα-κολοσο πλαισιο. Δεν υπαρχει εδω υποκειμενισμος, γεγονοτα και περιστατικα ειναι.

Τωρα, απο ολα αυτα που μας εχουνε συνεβει, και μιλαμε εδω για πολλα συμβαντα με πολλα χρηματα στη μεση, σημειο αναφορας σου ειναι ενας πιτσιρικος που εχει ονειρο ζωης να φορεσει την θρυλικη μπλουζα με το εταιροσημο στη πλατη, ε μαγκα μου καλοφορετο το παπαγαλακι που ειπαμε και προηγουμενος.

Κλεινοντας, περι αποδειξεις κτλ υπαρχουν ηδη αρκετα κρουσματα απο αντιπροσωπους, οσο και απο "καλοκαρδα" παπαγαλακια. Και αφου τους συμπονας τοσο πολυ στη τελικη, η εταιριαρα εχει δικη της κοινοτητας που μαζευοντε εκει και τους λενε ποσο τελειοι και φοβεροι ειναι.

Πρεπει να στειλω καποιο μηνυμα και να τους ρωτησω απο που αγοραζουν λιναροσπορο, εχει μεγαλη απηχηση τελευταια φαινεται.

Μαγκας λιγο δυσκολο....σημειο αναφορας μου είναι ο πιτσιρικας και το ονειρο ζωης του γιατι από την στιγμη που κανεις μας δεν τον ξερει ή μηπως τον ξερεις και δεν μας το λες? οι περισσότεροι τον κραζετε απλα και μονο για την επιλογή του....λοιποι χαρακτηρισμοι σου επιστρεφονται, οσο για τον λιναροσπορο που τοσο πολύ αναζητάς στα μνμ σου.........ας μην γραψω καλυτερα αυτό που θελω!!!! 

Θα σου πω το εξής:Φίλος μου αριστερός απο τα γενοφάσκια του,οργανωμενος για πολλά χρόνια σε εξοκοινοβουλευτικές ομάδες,συμμετοχές σε πορείες,με δακρυγόνα,κυνηγητό απο τα ΜΑΤ και ξέροντας μέχρι και κάθε πότε πήγαινε στην τουαλέτα ο Τσε,έμεινε άνεργος μετά από πολλά χρόνια εργασίας.Μια μέρα με παίρνει τηλ και μου λεει να πάμε για μια μπύρα γιατι ήταν χάλια ψυχολογικά.

Βγήκαμε λοιπόν και πάνω στην κουβέντα,μου λέει οτι αυτή τη στιγμή θα έκανε οποιαδήποτε δουλειά.Του λεω για να αστειευτώ και να ελαφρύνω λίγο το κλίμα,"ακόμα και μπάτσος;".Η απάντηση του "ακόμα και μπάτσος και να βαράω αριστερούς".Δεν γελασε καθόλου με το αστείο μου και όντως το εννοούσε αυτό που είπε.

Αν το παιδί που θέλει να δουλέψει στο πλαίσιο έχει ανάγκη από δουλειά,ας εκθειάζει τα turbo-x.Aυτή θα είναι η δουλειά που θα του αναθέσουν,αυτήν θα κάνει.

Η πληροφόρηση από την άλλη,παρέχεται απλόχερα και είναι πολύ εύκολο από πλευρά μας να αποφύγουμε τα σκουπίδια του πλαισίου.

 

Το κράξιμο στο πλαίσιο και στις τακτικές του,το θωρώ όχι μόνο θεμιτό,αλλά απαραίτητο.

Η ένστασή μου είναι να υπάρχει η ίδια αντιμετώπιση προς τα παιδιά που απλά ψάχνουν μια δουλειά.

Συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι οπου θα ηταν σεβαστο αν δεν μιλουσαμε εδω για περιπτωσαρα που απανταει σαν να εχει καποιο βιβλιο οδηγιων "τι να απαντησετε σε αυτους που δεν στηριζουν την αλυσιδα-κολοσο πλαισιο".

Εκτος και αν ο μεσος ενδιαφερομενος εργαζομενος πλεον ειναι πολιτικα ορθο να αντιδραει σαν μετοχος, προφανως εχω χασει πολλα επισοδεια αν ισχυει πλεον κατι τετοιο.

Νομίζω υπερβάλεις λιγάκι εκτός κι αν δε θυμάμαι καποιο ποστ του "υποψηφιου"

Υπερασπίστηκε τη μισθολογική τακτική της εταιρίας και τιποτα άλλο απ'όσο θυμάμαι.

Ξέρει οτι οι συνθήκες θα είναι δύσκολες αν προσληφθεί(εγώ πιστεύω χειρότερες από αυτές που περιμένει)αλλά δεν έκανε αναφορές σε γαμάτα προιόντα,υπέροχους προισταμένους ή εταιρία πρότυπο.

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκας λιγο δυσκολο....σημειο αναφορας μου είναι ο πιτσιρικας και το ονειρο ζωης του γιατι από την στιγμη που κανεις μας δεν τον ξερει ή μηπως τον ξερεις και δεν μας το λες? οι περισσότεροι τον κραζετε απλα και μονο για την επιλογή του....λοιποι χαρακτηρισμοι σου επιστρεφονται, οσο για τον λιναροσπορο που τοσο πολύ αναζητάς στα μνμ σου.........ας μην γραψω καλυτερα αυτό που θελω!!!!

Οκ σε ευχαριστω που ξερεις για τα περιστατικα που μου εχουνε συμβει απο την εταιριαρα και τους επιστημονες υπαλληλους της, προφανως γνωριζεις καλυτερα απο εμενα την κατασταση και το τι ταλαιπωρια περασα για να βγαλω ακρη. Σε ευχαριστω.

 

 

Νομίζω υπερβάλεις λιγάκι εκτός κι αν δε θυμάμαι καποιο ποστ του "υποψηφιου"

Υπερασπίστηκε τη μισθολογική τακτική της εταιρίας και τιποτα άλλο απ'όσο θυμάμαι.

Ξέρει οτι οι συνθήκες θα είναι δύσκολες αν προσληφθεί(εγώ πιστεύω χειρότερες από αυτές που περιμένει)αλλά δεν έκανε αναφορές σε γαμάτα προιόντα,υπέροχους προισταμένους ή εταιρία πρότυπο.

Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

Εμ μπορεις να διαβασεις τι εχει γραψει κατα καιρους. Απο την συμπεριφορα των υπαλληλων, με υπερασπιστικη γραμμη "μα στο public περνανε χειροτερα", την κοροιδια στους πελατες και αλλα τοσα. Δεν κραταω αρχειο για το τι λεει ο καθενας, οι προηγουμενες καταχωρησεις του υπαρχουν κανονικα σε προηγουμενες σελιδες.

Απο εκει και περα, οταν βγαινει καποιος και λεει "θα κανω οτι μου πουνε γιατι αυτο πρεπει" απο την στιγμη που μιλαμε για συγκεκριμενη εταιρια με κατα εξακολουθηση κοροιδια και παραπλανηση στο πελατη.. Καποιους τους τρωει θα ελεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος παντων,δε θα κάνω άλλο το δικηγόρο του γιατί ούτε το ξέρω το παιδί και μάλλον μπορεί να πει τις απόψεις του καλύτερα από εμένα.

Αυτό που κατάλαβα έγώ από τα ποστ του,είναι οτί απλά ψάχνει για δουλειά και στην προσπάθειά του αυτή,ίσως να ωραιοποιεί το μελλοντικό(?) περιβάλλον εργασίας του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος παντων,δε θα κάνω άλλο το δικηγόρο του γιατί ούτε το ξέρω το παιδί και μάλλον μπορεί να πει τις απόψεις του καλύτερα από εμένα.

Αυτό που κατάλαβα έγώ από τα ποστ του,είναι οτί απλά ψάχνει για δουλειά και στην προσπάθειά του αυτή,ίσως να ωραιοποιεί το μελλοντικό(?) περιβάλλον εργασίας του.

Δεν χρειαζεται εδω κανενας δικηγορος ουτε καποιος που να τον ψυχολογησει σε βαθος

Δε πειραζει. Εσεις κατηγορειτε το πλαισιο για κατι που συμβαινει εκτεταμενα σε εταιρειες με εργαζομενους που αμειβονται με πολυ χαμηλοτερους μισθους απο αυτους του πλαισιου. Αναρωτιεμαι τελικα ποιος δε σκεφτεται!

 

Αρα απλα καταληγουμε οτι πουθενα δεν ειναι ιδανικα ειδικα στις μερες μας..και δε μας φταιει το πλαισιο. που στη τελικη δινει σχεδον διπλασιους μισθους..

 

Το πλαισιο δινει 720 καθαρα για καποιον με 0-2 χρονια προυπηρεσια. Οι υπολοιποι δινουν 490. Υπαρχει συγκριση? Σαν μισθο παντα, τις συνθηκες εργασιας δε τις γνωριζω προσωπικα

 

Μιλαμε εδω για ισσοπεδωτικη, σχεδον φανατικη προσηλωση στο πλαισιο οπου πρωτιστως σκαλωνεις. Πιστευω πως διαφερει πολυ η ωραιοποιηση της αγιοποιησης.. Απο την στιγμη που μιλαμε για το πλαισιο!

Δεν θα επεκταθω αλλο - Καταλαβαινω πως εχεις καποιες επιφυλαξεις για τις προθεσεις του, αλλα εχει δειξει πως θελει να παει να γινει χαλακι στην εισοδο του πλαισιο για να λεει πως εργαζεται για αυτους, δεν μιλαμε για εναν ανθρωπο που ψαχνει μια εργασια να ζησει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Απο εκει και περα, οταν βγαινει καποιος και λεει "θα κανω οτι μου πουνε γιατι αυτο πρεπει" 

Κοιτα ειμαι απο τους πρωτους που δεν επικροτουν τον τροπο λειτουργιας του καταστηματος σε συγκεκριμενα ζητηματα που εχουν να κανουν με τη φυση της δουλειας του πωλητη, αλλα στο συγκεκριμενο δεν εχεις δικιο.

Τι να βγει να πει δηλαδη "Αντι να προωθω τα turbo x tablet εγω θα προωθω τα Zte ή θα τους λεω να αγοραζουν απο Κινα"? Ε θα απολυθει.

 

Καλως ή κακως αυτα εχει η δουλεια των πωλησεων, δεν εχει μεγαλη διαφορα απο εναν πωλητη υποδηματων ξερωγω που θα του πουν "Κοιτα να σπρωξεις αυτο το σχεδιο γιατι ειναι απο τον καιρο του Νωε και εχω αλλα 15 ζευγαρια στην αποθηκη".

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα ειμαι απο τους πρωτους που δεν επικροτουν τον τροπο λειτουργιας του καταστηματος σε συγκεκριμενα ζητηματα που εχουν να κανουν με τη φυση της δουλειας του πωλητη, αλλα στο συγκεκριμενο δεν εχεις δικιο.

Τι να βγει να πει δηλαδη "Αντι να προωθω τα turbo x tablet εγω θα προωθω τα Zte ή θα τους λεω να αγοραζουν απο Κινα"? Ε θα απολυθει.

 

Καλως ή κακως αυτα εχει η δουλεια των πωλησεων, δεν εχει μεγαλη διαφορα απο εναν πωλητη υποδηματων ξερωγω που θα του πουν "Κοιτα να σπρωξεις αυτο το σχεδιο γιατι ειναι απο τον καιρο του Νωε και εχω αλλα 15 ζευγαρια στην αποθηκη".

Το οτι μια εταιρια θελει και επιδιωκει το κερδος θελω να πιστευω πως εχει τεραστιες διαφορες απο μια εταιρια οπου βασιζεται στις πρακτικες του πλαισιου.

Το καταλαβαμε πως οι ανθρωπομηχανες-αντικειμενα του πλαισιου ειναι προγραμματισμενες με συγκεκριμενο σκοπο λειτουργιας, το να υπαρχει ομως οποιουδηποτε βαθμος δικαιολογηση-συγκαληψη του πλαισιου και των υπαλληλων του, ειναι τουλαχιστον προσβλητικο σε ολους οσους εξαπατηθηκαν και ταλαιπωρηθηκαν απο αυτους.

Τωρα αν νιωθει κανεις μετοχος/εργαζομενος/μελλοντικο υποχειριο την αναγκη να υπερασπιστει την γραμμη των ερασιτεχνων εργοδοτων τους, εχω τουλαχιστον την υποχρεωση να βγαινω οπου μου δινετε η ευκαιρια και να υπενθιμιζω για τι εταιρια μιλαμε και αρνουμε να τους ξαναδωσω εστω και ενα λεπτο. Και οσο και να ενοχλει μερικους μερικους αυτο, φαινεται πως αποδιδει καλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αν και οι σπουδες μου καθολου δεν εχουν να κανουν με το αντικειμενο των πωλησεων κτλ, αναγκαζομαι να μπω σε αυτο το τομεα καθαρα για βιοποριστικους λογους, γιατι το αντικειμενο μου δυστυχως δεν αφηνει πολλα περιθωρια επιβιωσης (φιλολογος ων).

 

Ναι θελω να δουλέψω για το πλαισιο, διοτι ειναι μια εταιρία η οποια πληρωνει πολυ πανω απο το μεσο όρο του σημερινου μισθου ενος υπαλληλου. Και αυτο ειναι πασιφανες πλεον.

 

Επισης ειναι μια εταιρια που εκτος απροοπτου δε θα βαρεσει λουκετο την επομενη μερα και θα με αφησει ανεργο. Οποτε κοιτωντας καθαρα το συμφερον μου και χωρις να γνωριζω αλλα παρασκηνιακα, με συμφερει.

 

Κατα τ'αλλα αν δε με επιλεξει για εργαζομενο της, 'η με απολυσει δε θα σκασω ούτε θα γκρινιάξω. Απλά θα παω αλλου και πολυ αμεσα μαλιστα, αν αργησει κι αλλο να με ενημερωσει(ηδη εχει αργησει υπερβολικα). Τα υπολοιπα που γραφονται για μενα απλα δε με αφορουν και απευθυνονται σε ηλιθιους, απο ηλιθιους και κακεντρεχεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...