Προς το περιεχόμενο

Πρόσληψη στο Πλαίσιο


dinak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε ξερω για πλαισιο public παντως δινουν το βασικο καπου 470ευρώ και μπονους αν πουλας συνδεσεις σταθερης/κινητης wind ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΡΙΞΑ@@ eεχω συναντησει σε καταστημα , εκει με το ζορι να βαλεις σταθερο / να κανεις φορτητότητα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είχα πάει πριν 4 εβδομάδες στα κεντρικά για να αλλάξω τα κολομελάνια τους @@work που για 2η φορά χάλασαν με λιγότερο από 10 σελίδες εκτύπωση. Τα άλλαξα και με ρώτησαν το ρομποτικό όταν πέρασα στο ταμείο. Ναι όλα οκ τους είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι τι θα γίνει στην περίπτωση που στο "εξυπηρετηθήκατε;" κάποιος απαντήσει "όχι, δεν είμαι ευχαριστημένος".

Θα το ψάξουν περαιτέρω; Η απλά η κοπελίτσα, για τα μάτια του κόσμου, θα ρωτήσει τι και πως χωρίς να το καταγράψει/προωθήσει πουθενά;

Το έχει τσεκάρει ποτέ κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω για πλαισιο public παντως δινουν το βασικο καπου 470ευρώ και μπονους αν πουλας συνδεσεις σταθερης/κινητης wind ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΡΙΞΑ@@ eεχω συναντησει σε καταστημα , εκει με το ζορι να βαλεις σταθερο / να κανεις φορτητότητα !

470€ public-720€ plaisio. Υπαρχει διαφορα..

Αναρωτιέμαι τι θα γίνει στην περίπτωση που στο "εξυπηρετηθήκατε;" κάποιος απαντήσει "όχι, δεν είμαι ευχαριστημένος".

Θα το ψάξουν περαιτέρω; Η απλά η κοπελίτσα, για τα μάτια του κόσμου, θα ρωτήσει τι και πως χωρίς να το καταγράψει/προωθήσει πουθενά;

Το έχει τσεκάρει ποτέ κανείς;

Η λογικη λεει οτι θα το ψαξουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικους μηνες πηρα νεο pc απο το πλαισιο(θα το παιρνα οπως και το προηγουμενο απο ενα μικρο μαγαζι της γειτονιας που το ειχε ενας "κομπιουτερας" αλλα εκλεισε)

πηγα πλαισιο περιμενοντας απο οσα ειχα διαβασει κατα καιρος να με πρηξουν να παρω προιοντα turbo x (ποντικι πληκτρολογιο κουτι κλπ)

η αληθεια ειναι οτι δεν μου αναφερανε  κατι τετοιο και μαλιστα ουτε καν μου το προτεινανε οτι ζητησα μου δωσανε χωρις κανενα πρηξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικους μηνες πηρα νεο pc απο το πλαισιο(θα το παιρνα οπως και το προηγουμενο απο ενα μικρο μαγαζι της γειτονιας που το ειχε ενας "κομπιουτερας" αλλα εκλεισε)

πηγα πλαισιο περιμενοντας απο οσα ειχα διαβασει κατα καιρος να με πρηξουν να παρω προιοντα turbo x (ποντικι πληκτρολογιο κουτι κλπ)

η αληθεια ειναι οτι δεν μου αναφερανε  κατι τετοιο και μαλιστα ουτε καν μου το προτεινανε οτι ζητησα μου δωσανε χωρις κανενα πρηξιμο

έλα αποκλείεται! Δουλεύεις στο πλαίσιο! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικους μηνες πηρα νεο pc απο το πλαισιο(θα το παιρνα οπως και το προηγουμενο απο ενα μικρο μαγαζι της γειτονιας που το ειχε ενας "κομπιουτερας" αλλα εκλεισε)

πηγα πλαισιο περιμενοντας απο οσα ειχα διαβασει κατα καιρος να με πρηξουν να παρω προιοντα turbo x (ποντικι πληκτρολογιο κουτι κλπ)

η αληθεια ειναι οτι δεν μου αναφερανε  κατι τετοιο και μαλιστα ουτε καν μου το προτεινανε οτι ζητησα μου δωσανε χωρις κανενα πρηξιμο

Εγώ στη θέση σου θα έκανα παράπονα στον υπέυθυνο,τι πράγματα είναι αυτά;

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μερικους μηνες πηρα νεο pc απο το πλαισιο(θα το παιρνα οπως και το προηγουμενο απο ενα μικρο μαγαζι της γειτονιας που το ειχε ενας "κομπιουτερας" αλλα εκλεισε)

πηγα πλαισιο περιμενοντας απο οσα ειχα διαβασει κατα καιρος να με πρηξουν να παρω προιοντα turbo x (ποντικι πληκτρολογιο κουτι κλπ)

η αληθεια ειναι οτι δεν μου αναφερανε  κατι τετοιο και μαλιστα ουτε καν μου το προτεινανε οτι ζητησα μου δωσανε χωρις κανενα πρηξιμο

 

Θα λουφάρανε σίγουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί αυτούς τρελός παπάς τους βάφτισε? ψυχή έχουν κ οι πλαίσιοι !!!
προχθές πήγα να πάρω κάτι ακουστικά που ήξερα που ακριβώς βρίσκονται και μίλησα σχεδόν με όλους τους υπαλλήλους μέχρι να φύγω
ευτυχώς έλειπε η πόρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι τι θα γίνει στην περίπτωση που στο "εξυπηρετηθήκατε;" κάποιος απαντήσει "όχι, δεν είμαι ευχαριστημένος".

Θα το ψάξουν περαιτέρω; Η απλά η κοπελίτσα, για τα μάτια του κόσμου, θα ρωτήσει τι και πως χωρίς να το καταγράψει/προωθήσει πουθενά;

Το έχει τσεκάρει ποτέ κανείς;

Εγώ..! Εψαχνα ένα καλώδιο, στο σάιτ φαινόταν ότι το είχαν, παίρνω τηλέφωνο στο κατάστημα και μετα απο δέκα λεπτα αναμονής μου επιβεβαιώνουν ότι το εχουν. Πάω, παρκαρω παράνομα για να μπω στο λεπτό να το πάρω και δε το είχαν και μου πρότειναν αλλα σε 5πλασια μέτρα και αντίστοιχες τιμη που προφανώς δεν άξιζε... Οπως βγαίνω με ρωτάει η πόρτα και λέω όχι και στο δευτερόλεπτο σκάει ο υπεύθυνος και μου δίνει το καλώδιο το ακριβό στην τιμή του φθηνού επειδη τα τσακαλια του δε μπορούσαν να το βρουν...

 

(Παρα τρίχα γλύτωσα την κλήση..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια η εξυπηρετηση τους ηταν τελεια.

Απο λαθος τους δεν μπορεσαν να βρουν αυτο που ηθελες και σε ανταμειψαν δινοντας σου κατι ακριβοτερο στην τιμη του αντικειμενου που ηθελες.

 

Τωρα γιατι διακρινω μια δυσφορια προς την εξυπηρετηση απο μερους σου ειναι αλλου παπα ευαγγελιο. Κανονικα επρεπε να βγεις και να τους επαινεις...

 

Εκτος αν θεωρεις πως ειναι υπευθυνοι γιατι εσυ σαν κλασσικος ελληναρας παρκαρες παρανομα και παρολιγο να φας κληση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λιγα λογια η εξυπηρετηση τους ηταν τελεια.

Απο λαθος τους δεν μπορεσαν να βρουν αυτο που ηθελες και σε ανταμειψαν δινοντας σου κατι ακριβοτερο στην τιμη του αντικειμενου που ηθελες.

 

Τωρα γιατι διακρινω μια δυσφορια προς την εξυπηρετηση απο μερους σου ειναι αλλου παπα ευαγγελιο. Κανονικα επρεπε να βγεις και να τους επαινεις...

 

Εκτος αν θεωρεις πως ειναι υπευθυνοι γιατι εσυ σαν κλασσικος ελληναρας παρκαρες παρανομα και παρολιγο να φας κληση...

Το γεγονός ότι με είχαν πόση ώρα στην αναμονή για να με διαβεβαιώσουν ότι το εχουν το προςπερασες ε;;

 

Επίσης αν δε με ρώταγε ο καουμποης αν εξυπηρέτηθηκα πολυ απλα δε θα είχα εξυπηρετηθεί...

 

Και στο φιναλε φιναλε ήθελα 1 μετρό καλώδιο και μου φόρτωσαν 5 μέτρα θαρρείς και θα πετάξω αετο. Το ότι δέχτηκα μια συμβιβαστική λύση δε σημαίνει ότι εξυπηρέτηθηκα-αν είχαν αυτο που φαινόταν ότι είχαν στη σελίδα τους και με διαβεβαίωσαν τηλεφωνικά θα είχα εξυπηρετηθεί.

 

Τα περι ελληναρα στα επιστρέφω με πολυ αγάπη!:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...