Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι καμιά 20αρια μέρες συνδρομητής, το modem  που μου δώσανε zte είναι φορ δε που :X  , η 24αρα είναι 12αρα , η τεχνικη υποστήριξη είναι για γέλια

Η ταχυτητα σου εξαρτατε κυριως απο την αποσταση σου απο το ΑΚ(αλλα και απο αλλους παραγοντες απλα ο πιο συνηθησμενος λογος ειναι αυτος) οποτε οποια εταιρια και να ειχες την ιδια ταχυτητα πανω-κατω θα ειχες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταχυτητα σου εξαρτατε κυριως απο την αποσταση σου απο το ΑΚ(αλλα και απο αλλους παραγοντες απλα ο πιο συνηθησμενος λογος ειναι αυτος) οποτε οποια εταιρια και να ειχες την ιδια ταχυτητα πανω-κατω θα ειχες...

επειδή είχα άλλη.. και άλλη ..και άλλη... εταιρία δεν συγχρονιζόταν κάτω από 14,5mbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη κανουμε την αιτηση στη Wind και περνουμε δωρεαν απο τα Public ενα tablet απο τα τρια που εχει μεχρι 100e; Εκτος αν θελουμε να βαλουμε και εμεις και να παρουμε ενα ακριβοτερο; Ποιο απο αυτα που εχει μεχρι τα 159e ειναι καλυτερο;

Και κατι αλλο ποτε γινεται η παραλαβη του Tablet; Με την ενεργοποιηση της συνδεσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Δεν βλεπω πουθενα για ποσο καιρο ειναι το συμβολαιο... 12 μηνες η παραπανω; 

Γιατι αν ειναι για 12 μηνες, το βαζεις, και μολις ανεβουν οι τιμες το σταματας... 

Προσωπικα δεν με συμφερει ιδιετερα, αλλα με το tablet το σκεφτομαι λιγο... Και αν ειναι και χαλια η συνδεση εν τελη, δεν θα αξιζει καθολου....

Εχουμε δηλαδη, 15 ευρο τον μηνα (τα ψιλα ας τα αφησουμε), συν 72 τελη συνδεσης, εχουμε 252 ευρο, και ενα tablet στην τζεπη (θεωρωντας οτι δεν θα με χρεωσουν τιποτα αν παρω ενα tablet κατω των 100 ευρο).

Αν παω στον οτε, με 23 ευρο τον μηνα, παμε στα 276, δεν πληρωνω τελη ενεργοποιησης ομως, και δεν φοβαμε για την ποιοτητα συνδεσης...

 

Για πειτε καμια γνωμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 15€ το θεωρείς βάσει του οτι έχεις και κινητο με σύνδεση στη wind?

Επίσης γιατι να βάλεις τέλη σύνδεσης 70 κατι €. Δεν υπαρχει τηλεφωνο ηδη στο Σπιτι;;αν υπαρχει τότε το τέλος ενεργοποίησης ειναι 35€ περίπου. Το ίδιο βέβαια ισχύει και στον ΟΤΕ.

Τα 20€ το μηνα ειναι για ενα χρόνο, μετα λεει πως παει στα 35-37, δε θυμάμαι ακριβως..

 

Απλα τα πράγματα, τα ζυγιζεις εσυ όπως σωστά τα έβαλες, και οτι σε συμφέρει το κανεις...

Πάντως τα κατω των 100€ τα βλεπω πολυ αδύναμα..

Το καλύτερο ειναι μια βόλτα στα public και δοκιμη...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αμα ειμαι ήδη στην Wind δέν μπορώ να αλλάξω πακέτο και να πάρω την προσφορά?

Επίσης αμα μου αρνηθούν είδα μια διαφημιση στο mega Σήμερα οτι εχει και η Cyta την ιδια προσφορά στον Κωτσόβολο αλλα δεν το βρίσκω πουθενα στο ιντερνετ....ξερει κανεις τι παιζει?

 

Για να μπορώ να τους "απειλήσω" οτι θα πάρω την προσφορά της Cyta μπας και δεχτούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να φυγω απο οτε να παω στην wind η οποια ειναι η μονη εναλλακτικη στην πολη που μενω, να το κανω η θα φαω τα μαλια μου με τις ταχυτητες; Τωρα πιανω 10-11mbps αν παω wind λετε να πεσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δηλαδή αμα ειμαι ήδη στην Wind δέν μπορώ να αλλάξω πακέτο και να πάρω την προσφορά?<br><br>

Επίσης αμα μου αρνηθούν είδα μια διαφημιση στο mega Σήμερα οτι εχει και η Cyta την ιδια προσφορά στον Κωτσόβολο αλλα δεν το βρίσκω πουθενα στο ιντερνετ....ξερει κανεις τι παιζει?</p>

<p> </p>

<p>Για να μπορώ να τους "απειλήσω" οτι θα πάρω την προσφορά της Cyta μπας και δεχτούν</p>

 

Αν έχεις ηδη wind internet στο σπιτι ή συμβόλαιο στο κινητο;

Αν έιχες πάρει για το Σπιτι τηλ&ιντερνετ κάποια προσφορα που σου λεει υποχρεωτική παραμονή τουλάχιστον 12 μήνες λογικα δε γίνεται, αλλα ειναι στο χέρι τους αν θέλουν και μπορούν να στο ανανεώσουν.

Αν έχεις απλα συμβόλαιο κινητού ειναι άλλο θέμα και δε σε απασχολεί.απλα θα έχεις μια έξτρα έκπτωση αναλόγως τι πάγιο έχεις στο κινητο...

Τα γράφει μια χαρα ξεκάθαρα μεσα στην προσφορα τους.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

<p>Λεω να φυγω απο οτε να παω στην wind η οποια ειναι η μονη εναλλακτικη στην πολη που μενω, να το κανω η θα φαω τα μαλια μου με τις ταχυτητες; Τωρα πιανω 10-11mbps αν παω wind λετε να πεσω;</p>

 

Και να πέσεις ποσο να πέσεις;;;

Αν σε συμφέρει στην τσέπη καντο, αν έχεις άνεση και θες τη σιγουριά του ΟΤΕ μην το αλλάξεις.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να φυγω απο οτε να παω στην wind η οποια ειναι η μονη εναλλακτικη στην πολη που μενω, να το κανω η θα φαω τα μαλια μου με τις ταχυτητες; Τωρα πιανω 10-11mbps αν παω wind λετε να πεσω;

Είπα να σε ρωτήσω σε ποιά πόλη είσαι,αλλά μετά σκέφτηκα ότι θέλω να ζήσω λίγο ακόμα..

 

Capture.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κινητό σταθερό και ιντερνετ ολα στην Wind Και έγινε ανανέωση συμβολαιου τον Οκτώμβριο με 32ευρώ τον μήνα αντι για 50 ευρώ που πλήρωνα παλιά... Είχα κανει αιτηση να πάω σε άλλη εταιρια και με είχαν πάρει τηλ τοτε και μου εκαναν αυτη την προσφορά .Πιστευω αν τους πω οτι την κάνω και παω Cyta θα μου δώσουν την προσφορά με το tablet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Έχω κινητό σταθερό και ιντερνετ απο την Wind αυτο το double play L αλλα το έχω χρόνια , εχει περάσει η υποχρεωτική παραμονή...σε τέτοια περίπτωση δεν θα μου την δώσουν την προσφορά ?...πιστευω ναι</p>

 

Εκει γλυτωνεις και το τέλος ενεργοποίησης..

Αν είσαι χρονια και πέρασε το υποχρεωτικό όριο κανεις οποίο πακέτο-προσφορα βρεις με αναπροσαρμογή του συμβολαίου....

Άντε σου κάτσε πάλι το ταμπλετακι....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχυει η προσφορα για τους ηδη πελατες της wind. Εγω εχω Wind telefony και τους πηρα το μεσημερι να ρωτησω.

Μου ειπαν οτι ειναι μονο για νεους πελατες, που θα εχουν και τελος ενεργοποιησης. Για τους παλιους (που εχουν συμπληρωσει το 1 ετος)  ισχυει εκπτωση 20% στην κανονικη τιμη τα 34Ε 34-20%=27.20Ε.Η προσφορα με τα 20Ε ειναι για ενα χρονο μετα παει στην κανονικη τιμη 34Ε.

Αυτα μου ειπαν τηλεφωνικος απο Wind σημερα στις 14.00 το μεσημερι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...