Προς το περιεχόμενο

Έκθεση Φωτογραφιών Gaming Rooms/Συλλογών


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/3/2019 στις 11:50 ΜΜ, JohnVani18 είπε

Δεν το παρέλαβα τώρα, απλά δεν το πόσταρα στην ώρα του.. :P Κοντά τέλη Δεκεμβρίου ήρθε ή κάπου εκεί.

Όσο για το PS Classic, μίσησα τον συλλέκτη μέσα μου. Δύο βδομάδες αν το άφηνα σχεδόν μισοτιμής θα το είχα πάρει..

Παιχνιδαρα αλλά ολίγον προβληματικό στο PS Vita, αναγκάστικα να αξιοποιήσω το cross save και να χρησιμοποιήσω το PS4 για το τελευταίο challenge / trial (δε θυμάμαι πως λέγονται) αφού στο PS Vita πρώτα άκουγα πως έχασα και μετά είχα εικόνα πως με χτύπησαν με το χαμό που γινόταν στην οθόνη.

 

Όσο για το PS Classic με νευριάζει που χώνουν emulator μέσα, ας χώσουν ένα παρόμοιο hardware γιατί αυτές οι λύσεις είναι πολύ γυφτέ, πολλά παιχνίδια δεν είναι καν playable σε emulator.

Επεξ/σία από xaerialtwistx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, xaerialtwistx said:

Παιχνιδαρα αλλά ολίγον προβληματικό στο PS Vita, αναγκάστικα να αξιοποιήσω το cross save και να χρησιμοποιήσω το PS4 για το τελευταίο challenge / trial (δε θυμάμαι πως λέγονται) αφού στο PS Vita πρώτα άκουγα πως έχασα και μετά είχα εικόνα πως με χτύπησαν με το χαμό που γινόταν στην οθόνη.

Όσο για το PS Classic με νευριάζει που χώνουν emulator μέσα, ας χώσουν ένα παρόμοιο hardware γιατί αυτές οι λύσεις είναι πολύ γυφτέ, πολλά παιχνίδια δεν είναι καν playable σε emulator.

Το έχω παίξει στο PC το συγκεκριμένο, απλά το πήρα για PSVita καθαρά για συλλεκτικούς λόγους και να το έχω σε φυσική μορφή, δεν έχω σκοπό να το παίξω (αν και φαντάζομαι στην οθόνη του θα είναι όνειρο).

Πραγματικά το μετάνιωσα πάρα πολύ που το πήρα νωρίς, αλλά καλά να πάθω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
27 λεπτά πριν, georget35 είπε

My Nintendo Room Update! Χαλια η φωτογραφική του Xiaomi αλλα ok.

a.jpg.44b1802ee20336ea7ab49c85e86c9970.jpg

b.jpg.9f59616e2356c26bc203712e8e69d98f.jpgc.jpg.05f6948fb271e854283c9263c1d7ae53.jpgd.jpg.62747bb2eda19964fb3b6b28034fcd2c.jpge.jpg.6e0fa31f194610f836ad7ed7378f9176.jpg

Καταπληκτικό, πως τα καθαρίζεις όλα αυτά αγχώθηκα 🤣 μπράβο σαν μαγαζί είναι και καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/5/2019 στις 1:10 ΜΜ, tsofras είπε

Καταπληκτικό, πως τα καθαρίζεις όλα αυτά αγχώθηκα 🤣 μπράβο σαν μαγαζί είναι και καλύτερο

Αυτό είναι ένα από τα 2 προβλήματα. Το άλλο ο χώρος είναι μικρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
48 λεπτά πριν, Desmond Kind είπε

Ποσο και απο που τα shenmue παιδιά? 

15 μεταχειρισμένο στο Public το βρήκα εγώ, αλλά το έχει και skroutz καινούργιο γύρω στο 20αρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...