Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδια τρόμου (horror / survival)


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 572
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Undying όσο και αν σας φαίνεται περίεργο το παίζω τώρα! Δεν το είχα καν ακουστά μέχρι πρόσφατα αλλα από ότι πήρε το μάτι μου βγαίνει και καινούριο, αληθεύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Undying όσο και αν σας φαίνεται περίεργο το παίζω τώρα! Δεν το είχα καν ακουστά μέχρι πρόσφατα αλλα από ότι πήρε το μάτι μου βγαίνει και καινούριο, αληθεύει?

 

giorgis!!! Pou to akouses ayto gia to undying, thes na pathoume kana emfragma? Pes mas twra poios einai i phgh sou na ton desoume kai na ton anakrinoume.

 

TO koryfaio paixnidi. Den thelw sequel, ena remake thelw me thn mhxanh tou crysis (ante estw kai UT3).

Alla tromaxtika... xexe to jurassic park gia pc. Ntaxei to paixnidi eixe kapoia shmeia pou stous eswterikous xwrous itan first person. Skotadia, mousiki anatrixiastikh kai ksafnika h mousikh allazei se pio entonh kai sou tinazetai enas raptor sthn mourh ourliazontas :D Koryfi! To ypoloipo paixnidi pera tou FPs den elege k tipota.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Barret: Δεν είπα ότι ξέρω κάτι φίλε μου, ότι νομίζω πήρε κάτι το μάτι μου είπα. Όταν έψαχνα για το 1ο να το κατεβάσω νομίζω κάπου είδα ένα Undying και κάτι άλλο αντί για Clive Barker's, αλλά δεν είμαι σίγουρος τι και πως, αν μάθω κάτι περισσότερο θα ενημερώσω!

 

@Monkey D. Luffy: Μήπως μπορείς να μας δώσεις κανένα επιπλέον στοιχείο φίλε μου για το NOSFERATU που αναφέρεις?

 

@{TDi}Dj2k..infc: Συγνώμη φίλε αλλά είμαι νέος και βλακωδώς δεν έκανα search πριν ποστάρω, αν δημιουργεί πρόβλημα το τόπικ ας κλειδωθεί! Εσύ όμως αφού έκανες τον κόπο να ποστάρεις, γιατί δε μας λες και τα δικά σου αγαποημένα horror να πάρουμε ιδέες!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...