Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πληρώθηκα λοιπόν και εγώ σήμερα.

 

Τελείωσα 10/3, πληρώθηκα 20/5.

 

Τα χρήματα ήταν 1757,20 για των ΑΕΙ-ΤΕΙ. Είχα κάνει δύο δηλωμένες απουσίες. Είμαι περίεργος αν μου έκοψαν τίποτα. Θα κοιτάξω προηγούμενα ποστ φυσικά.

 

Κουράγιο σε όσους δεν τα πήραν ακόμα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PCEXPERT2012
Και το καινούργιο που θα βγει 18-29 θα είναι. Τα άλλα μεγαλύτερης ηλικίας είναι συνήθως για επιχειρήσεις που κάνουν πρόσληψη δεν είναι voucher.

 

Miracle Worker

Γιατί να σου κόψουν χρήματα;

50 ώρες απουσίες δικαιούσαι στην πρακτική και 8 ώρες στην θεωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ φωνάζεις αλλά ποιος σε ακούει;

 

μετά αν γίνουν λάθη στις ηλεκτρονικές αιτήσεις όπως πέρυσι ποιος θα τους φταίει;

φαντάζομαι ξέρετε γιατί γίνανε τόσα λάθη πέρυσι.

 

αλλά είμαστε τόσο ζώα που τα θέλουμε όλα στο πιάτο.

αντί να ψάξουμε από μόνοι μας για το τι ισχύει ακούμε τα παραμύθια του καθενός.

και να ήταν πρόγραμμα για άτομα μεγάλης ηλικίας να πω οκ.

εδώ μιλάμε για ηλικίες μέχρι 30.

 

τρεχάτε πρόβατα να κάνετε αιτήσεις από τώρα και να τους πηγαίνετε και τα δικαιολογητικά.

Μίλα καλύτερα αλλιώς μην μπαίνεις σε θέματα που δεν γουστάρεις.

Ο κόσμος δεν έχει χρήματα-φοβάται και για να εξασφαλίσει μια θέση που στην προκειμένη ΔΙΚΑΙΟΥΤΑΙ δεν την κλέβει κάνει τέτοιου είδους κινήσεις. Όταν σου λένε από ΚΕΚ που υποτείθεται είναι η δουλειά τους, ψέμματα και ''καλό είναι να έρθεις από τώρα παρόλο που δεν έχει βγει το πρόγραμμα'' τότε που να ξέρει ο κόσμος ότι θέλουν να κλείσουν κεφάλια..

Δεν είναι από τα 22 όλοι πανπόνηροι όπως εσύ..και εγώ βέβαια.

Τα ΚΕΚ δεν πρέπει να έχουν τέτοια τακτική όχι εμείς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με ενδιαφερει το προγραμμα voucher,ειναι μεγαλο λαθος αυτο το προγραμμα.περιμενω να βγει το 30 εως 66 το καινουριο που θα ειναι απο 25 και πανω.εχω βρει επιχειρηση και περιμενω τοσο καιρο.γιαυτο αν ξερει κανεις κατι ας μου πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς γιατί υπάρχουν τόσα ΚΕΚ σε κάθε πόλη? Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ''καίγονται΄΄ να κάνεις την αίτηση σε αυτούς.. Τι συμφέρον έχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερουμε μηπως ποτε ειναι το καινουργιο voucher?Γιατι βλεπω τις τελευταιες εβδομαδες ορισμενα ΚΕΚ να εχουν παρει φωτια...

 

καλησπέρα. Γνωρίζει κανείς γιατί υπάρχουν τόσα ΚΕΚ σε κάθε πόλη? Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ''καίγονται΄΄ να κάνεις την αίτηση σε αυτούς.. Τι συμφέρον έχουν?

 

 

Τα voucher και γενικα τα προγραμμα οαεδ παγωσανε για 3 εβδομαδες εως ενα μηνα μεχρι νεοτερας.

 

 

Οσο για τα κεκ γτ φωναζουνε και θελουνε κοσμο ειναι διοτι τα κεκ κερδιζουνε περιπου 1.000 ευρω για το καθε ατομο που θα παρρει το κεκ. Για να τους κανει σεμηναρια και να τους βρει δουλεια . Και εγω θα εψαχνα για ατομα αν μου λεγανε οτι θα παρω 1000 ευρω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρώθηκα λοιπόν και εγώ σήμερα.

 

Τελείωσα 10/3, πληρώθηκα 20/5.

 

Τα χρήματα ήταν 1757,20 για των ΑΕΙ-ΤΕΙ. Είχα κάνει δύο δηλωμένες απουσίες. Είμαι περίεργος αν μου έκοψαν τίποτα. Θα κοιτάξω προηγούμενα ποστ φυσικά.

 

Κουράγιο σε όσους δεν τα πήραν ακόμα!

Έλα ρε, είσαι ο πρώτος που ξέρω να τελειώνει μετά απο μένα και πληρώνεται πριν! Σε καλή μεριά.

Εγώ τελείωσα 18/2 και δεν έχω πληρωθεί. Ωστόσο δε ξέρω πότε τελείωσε ο τελευταίος στο τμήμα μου ή πότε στάλθηκαν τα χαρτιά. Αν δε πληρωθώ μέχρι τέλος του μήνα θα αρχίσω να ανησυχώ. Ωστόσο 2 μήνες και 10 μέρες που λες εσύ είναι πολύ καλός χρόνος, άλλοι κλείσαν 4-5 μήνες αναμονής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα voucher και γενικα τα προγραμμα οαεδ παγωσανε για 3 εβδομαδες εως ενα μηνα μεχρι νεοτερας.

 

 

Οσο για τα κεκ γτ φωναζουνε και θελουνε κοσμο ειναι διοτι τα κεκ κερδιζουνε περιπου 1.000 ευρω για το καθε ατομο που θα παρρει το κεκ. Για να τους κανει σεμηναρια και να τους βρει δουλεια . Και εγω θα εψαχνα για ατομα αν μου λεγανε οτι θα παρω 1000 ευρω :P

ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, είσαι ο πρώτος που ξέρω να τελειώνει μετά απο μένα και πληρώνεται πριν! Σε καλή μεριά.

Εγώ τελείωσα 18/2 και δεν έχω πληρωθεί. Ωστόσο δε ξέρω πότε τελείωσε ο τελευταίος στο τμήμα μου ή πότε στάλθηκαν τα χαρτιά. Αν δε πληρωθώ μέχρι τέλος του μήνα θα αρχίσω να ανησυχώ. Ωστόσο 2 μήνες και 10 μέρες που λες εσύ είναι πολύ καλός χρόνος, άλλοι κλείσαν 4-5 μήνες αναμονής.

Απο 29

Φλεβαρη. Κλαψ κλαψ . Τα χαρτια ειναι στο υπουργειο και περιμενουμε την πιστοση. Κλαψ κλαψ

  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήρθε η ρύθμιση για τις δηλώσεις που περιμέναμε έτσι??? 

 

 

 

http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/oikonomia/30974/se-isxy-sto-e1-2014-i-nea-forologiki-antimetopisi-anergon-kai-xamilomisthon

Και ενα καλο νεο επιτελους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα με πήρανε τηλ απ το Κεκ και μου είπαν ότι πληρωθήκαμε, δεν πήγα ακόμα να σιγουρευτώ αλλά αύριο που θα πάω θα σας πώ σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα με πήρανε τηλ απ το Κεκ και μου είπαν ότι πληρωθήκαμε, δεν πήγα ακόμα να σιγουρευτώ αλλά αύριο που θα πάω θα σας πώ σίγουρα.

 Ποτε τελιωσες? και πολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...