Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα η ρυθμιση για της φορολογικες δηλωσεις αφορα και την πρακτικη η μονο την θεωρια για την πρακτικη που βαζουμαι το ποσο και σε ποιον κωδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πληρωθηκα και εγω σημερα 1528,26 Απο Χαλκιδα. Ειμουν ο τελευταιος του τμηματος μου και τελιωσα 29/1.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να κανω μια ερωτηση? με πηραν τηλ απο το κεκ κ μου ειπαν οτι τ ενημερωσε το υπουργειο για βεβαιωσεις παρακρατησης φορου και οτι μεχρι τις 10 ιουνιου θα εχει το κεκ αυτη τη βεβαιωση για να περασω να την παρω για να κανω φορολογικη δηλωση.. τι σημαινει αυτο? ειδα τα προηγουμενα ποστ επειδη παρακολουθω το θεμα. Επισης μου ειπαν απ το κεκ οτι θα κανω φορολογικη δηλωση παρολο που πηρα λεφτα το 2014 γιατι το προγραμμα ξεκινησε το 2013..  οποτε τι γινεται γιατι ψιλομπερδευτηκα.. :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να κανω μια ερωτηση? με πηραν τηλ απο το κεκ κ μου ειπαν οτι τ ενημερωσε το υπουργειο για βεβαιωσεις παρακρατησης φορου και οτι μεχρι τις 10 ιουνιου θα εχει το κεκ αυτη τη βεβαιωση για να περασω να την παρω για να κανω φορολογικη δηλωση.. τι σημαινει αυτο? ειδα τα προηγουμενα ποστ επειδη παρακολουθω το θεμα. Επισης μου ειπαν απ το κεκ οτι θα κανω φορολογικη δηλωση παρολο που πηρα λεφτα το 2014 γιατι το προγραμμα ξεκινησε το 2013..  οποτε τι γινεται γιατι ψιλομπερδευτηκα.. :mellow:

Για να μην μπερδευεσαι.1ον οτι λεφτα πηρες το 2013 θα τα δηλωσεις φετος αν τα πηρες το 2014 θα τα δηλωσεις του χρονου.2ον πλεον τα κεκ απο οτι μου ειπε το δικο μου δεν δινουν βεβαιωσεις παρακρατησης φορου διοτι μπαινουν στο taxis δηλαδη ολα γινονται εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην μπερδευεσαι.1ον οτι λεφτα πηρες το 2013 θα τα δηλωσεις φετος αν τα πηρες το 2014 θα τα δηλωσεις του χρονου.2ον πλεον τα κεκ απο οτι μου ειπε το δικο μου δεν δινουν βεβαιωσεις παρακρατησης φορου διοτι μπαινουν στο taxis δηλαδη ολα γινονται εκει.

 

άρα σε μας για παράδειγμα που μπήκαν Μάρτιο στο βιβλιάριο; (της πρακτικής), της θεωρίας είχαν μπει Νοέμβρη, πότε θα τα δηλώσω; φέτος ή του χρόνου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα σε μας για παράδειγμα που μπήκαν Μάρτιο στο βιβλιάριο; (της πρακτικής), της θεωρίας είχαν μπει Νοέμβρη, πότε θα τα δηλώσω; φέτος ή του χρόνου; 

Θεωρια φετος πρακτικη του χρονου.Ετσι παει αν κανω λαθος διορθωστε με ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σας ρωτησω ρε παιδια αν ξερετε. τα χρηματα αυτα που πηραμε τα 305, είναι δηλωμενα αυτοματα εκει που ειναι και ο φορος κρατημενος. θα πρεπει να τα δηλωσουμε κ καπου αλλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά, παιδιά, για το θέμα της φορολογικής δήλωσης. Είμαι φιλοξενούμενος και το μόνο που είχα στο όνομά μου ήταν κάτι cents τόκων. Δήλωσα τα 385,60 της θεωρίας στον κωδικό 507 με ΑΦΜ εργοδότη που βρήκα πατώντας στα προσυμπληρωμένα 80,00 φόρου και η εκκαθάριση βγάζει επιστροφή 80,00 ευρώ. Κάντε άφοβα δήλωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...