Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οφ τοπικ:

 

Βασικά ειμαι της άποψης πως αν ειναι να κάνεις τατουάζ, ειδικά το πρώτο το κάνεις μεγάλο, έτσι για να σπάσεις τον πάγο.

 

Το πρώτο μου ήταν 33 εκ με 19 εκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ChocoBanana ασχολιαστο... :P

καλα ειναι 80 ευρω πιστευω...αν και ειναι πολυ μικρο αλλα 8α μου πεις tattoo ειναι αυτο...

Σκεφτομουν ή στον καρπο απο μεσα ή στο ποδι κοντα στην φτερνα απο την μεσα μερια.(ελπιζω να καταλαβατε!). Τι λετε? Εχετε κανενα αλλο σημειο να προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δουλευα σε tattoo studio χρονια μπορεις αυχενα να πεφτουν κ τα μαλλια κ δεν θα φενετε ,αν ειναι μικρο κ διακριτικο καντο καρπο απο μεσα αλα 8α φορας κατι μετα να μην φενετε θα σε κοιτανε ολη στην δουλια περιεργα αν δεν εχεισ θεμα με δουλια καντο οπου νομιζεις π.χ λαιμο πλαι ,κατο απο το στηθος η πλευρα ,αστραγαλο .τωρα αν θες σου προτεινο κ tattoo studio χερω παρα πολλους.

απανατα σε ολους τους αλους το ταττοο δεν αλιωνετε εχω ενα απο τα οσα εχω 11 χρονια ειωαι οπως μετα την 1 βδομαδα οταν ανοιγεις λογο γυμναστικης ανοιγει κ το ταττοο ειναι δερμα σου μονο στις εγκυες γυναικες που εχουν κανει στην κοιλια ξεχειλωνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,ειμαι 18 και ειμαι ετοιμος για tattoo..το περιμενω εδω και καιρο....εψαχνα σχεδιο αλλα δεν μ ερχοταν τπτ καλο...τον τελευταιο καιρο μ ηρθε η ιδεα να κανω το συμβολο του αρσενικου στον καρπο...καποιοι μ ειπαν να κανω μεγαλα και μικρα αστερια π να ξεκινανε απο τον ωμο και να φτανουν στο λαιμο(μεχρι το κατω μερος του αυτιου)..μου αρεσε πολυ αυτο ... αλλα τα αστερια δεν ειναι λιγο πιο κοριτσιστικο???ξερω ακουγεται χαζο αλλα φοβαμαι οτι θα με κραξουν..δεν με ενδιαφερει για τουσ ξενουσ αλλα για τους γνωστους....και γιαυτο ρωταω τη γνωμη σας παιδια...αν ξερει και κανεισ τιμη για αυτα π σκεφτομαι θα με βοηθουσε πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα αστεράκια ειναι μια μαλακία! Εγινε της μοδας μια περίοδο και το εβλεπες παντου.

Αν θέλεις ταττου, σκέψου ενα δικο σου σχέδιο ή κατι που σε χαρακτηρίζει και θέλεις να το εχεις μαζί σου.

 

Το ταττου δεν βγαίνει. Μπορει τα θελω σου να φύγουν αλλα το ταττου θα ειναι εκει. Για αυτο σκέψου τι θέλεις να κάνεις, καν το και στα @@ τι θα λένε οι αλλοι. Αλλα να εισαι σίγουρος για αυτο που θα κάνεις.

 

Οτι και αν αποφασίσεις καλη επιτυχία.

 

Οσο για τα αστεράκια, δεν θα σου βγουν πολύ ακριβά. Μιας και δεν έχουν γεμίσματα.

Και το ξαναλέω, αν αποφασίσεις ακομα και για τα αστεράκια, μην ακούσεις κανέναν. Γραψε στα @@ και μενα και οποιονδήποτε αλλον που μπορεί να μην του αρέσει.

Επεξ/σία από ANHLIKOS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,ειμαι 18 και ειμαι ετοιμος για tattoo..το περιμενω εδω και καιρο....εψαχνα σχεδιο αλλα δεν μ ερχοταν τπτ καλο...τον τελευταιο καιρο μ ηρθε η ιδεα να κανω το συμβολο του αρσενικου στον καρπο...καποιοι μ ειπαν να κανω μεγαλα και μικρα αστερια π να ξεκινανε απο τον ωμο και να φτανουν στο λαιμο(μεχρι το κατω μερος του αυτιου)..μου αρεσε πολυ αυτο ... αλλα τα αστερια δεν ειναι λιγο πιο κοριτσιστικο???ξερω ακουγεται χαζο αλλα φοβαμαι οτι θα με κραξουν..δεν με ενδιαφερει για τουσ ξενουσ αλλα για τους γνωστους....και γιαυτο ρωταω τη γνωμη σας παιδια...αν ξερει και κανεισ τιμη για αυτα π σκεφτομαι θα με βοηθουσε πολυ..

 

σκέψου κάτι που έχει ΣΗΜΑΣΙΑ για σένα.Εγώ π.χ. θεωρώ το δέντρο τον καρπό της ζωής.Την άνοιξη όλα βλαστήζουν (η αρχή νέας ζωής) και τον φθινόπωρο τα φύλλα πέφτουν και μαραίνονται ( το τέλος από κάτι που αγαπήσαμε) .Ετσι επέλεξα το δικό μου.Επίσης λατρεύω τον νυχτερινό ουρανό,για μένα συμβολίζει το άπειρο και κάτι που δεν θα μπορέσω ποτέ να δω από κοντά (φεγγάρι,αστέρια).Είναι σημαντικό και αυτό θα μπορεί για σένα να είναι το οτιδήποτε...

Ναι μεν μπορείς να κάνεις κάτι που σου άρεσε,χωρίς να σημαίνει τίποτα,αλλά επειδή όπως διαβάζω,έχεις αμφιβολίες,θα σου έλεγα να το σκεφτείς καλά μέχρι να φτάσεις στο σημείο που θα πεις "αυτό θα κάνω" και να μην σου περάσει ΚΑΝ από το μυαλό η φράση "τι θα λένε οι γνωστοί" .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heey! Σε λιγες μερες θα κανω το πρωτο μου τατου στο ποδι. Επειδη απ οτι μου ειπαν θα ποναει πολυ,ξερει κανεις αν γινεται να βαλω πριν κρεμα ξυλοκαινης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέψου κάτι που έχει ΣΗΜΑΣΙΑ για σένα.Εγώ π.χ. θεωρώ το δέντρο τον καρπό της ζωής.Την άνοιξη όλα βλαστήζουν (η αρχή νέας ζωής) και τον φθινόπωρο τα φύλλα πέφτουν και μαραίνονται ( το τέλος από κάτι που αγαπήσαμε) .Ετσι επέλεξα το δικό μου.Επίσης λατρεύω τον νυχτερινό ουρανό,για μένα συμβολίζει το άπειρο και κάτι που δεν θα μπορέσω ποτέ να δω από κοντά (φεγγάρι,αστέρια).Είναι σημαντικό και αυτό θα μπορεί για σένα να είναι το οτιδήποτε...

Ναι μεν μπορείς να κάνεις κάτι που σου άρεσε,χωρίς να σημαίνει τίποτα,αλλά επειδή όπως διαβάζω,έχεις αμφιβολίες,θα σου έλεγα να το σκεφτείς καλά μέχρι να φτάσεις στο σημείο που θα πεις "αυτό θα κάνω" και να μην σου περάσει ΚΑΝ από το μυαλό η φράση "τι θα λένε οι γνωστοί" .

 

τελειο? :-)

τα αστερακια σε τατου μαρεσουν κ μενα πολυ

βεβαια δν το εχω φιλοσοφησει τοσο πολυ.καλη φαση :o

ηθελα παλια να κανω κ γω ενα αλλα μετα μ περασε...εμεινα μονο με το πιρσινγκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελειο? :-)

τα αστερακια σε τατου μαρεσουν κ μενα πολυ

βεβαια δν το εχω φιλοσοφησει τοσο πολυ.καλη φαση :o

ηθελα παλια να κανω κ γω ενα αλλα μετα μ περασε...εμεινα μονο με το πιρσινγκ..

 

κοίτα είναι μόνο τρία γύρω από ένα μισσοφέγγαρο

α εγώ ήθελα από μικρή να κάνω τατού δεν μου είχε περάσει ποτέ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα είναι μόνο τρία γύρω από ένα μισσοφέγγαρο

α εγώ ήθελα από μικρή να κάνω τατού δεν μου είχε περάσει ποτέ :P

 

 

και μισοφεγγαρο?! :-D αχουυυ!!!

ενα εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μισοφεγγαρο?! :-D αχουυυ!!!

ενα εχεις?

 

είναι δύο

το ένα μία αμυγδαλιά που πέφτουν σιγά σιγά τα φύλλα της όπως εδώ αλλά πολύύυ πιο μικρό και λίγο διαφορετικό

και το άλλο το μισοφέγγαρο με τα αστεράκια με έναν άγγελο από κάτω να προσπαθεί να "φτάσει" το ένα αστεράκι

 

θέλω και τρίτο αλλά ψάχνω το κατάλληλο στούντιο ακόμα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...