Προς το περιεχόμενο

tattoo


Trendy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως και να έχει το κακό βλέμμα το τρος στην μάπα αλλα με το καιρό μαθαίνεις να το γραφεις...κανεις κάτι που γουστάρεις εσύ k όχι οι άλλοι...σε όσους δεν αρέσει να pan να μαμιθουν...από εκεί και πέρα στο θέμα δουλειάς σιγά...μπορεί να δουλεύεις 10 χρονια k να μην το δει ποτε. Τώρα όντως άμα τόσο κολλημένος να πάει να μαμηθεί k αυτός. UK για παράδειγμα στο μονο πρόβλημα που έχουν είναι να μην έχεις κάτι ρατσιστικό, αντιφεμινιστικό κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ήθελα πολύ αλλά δεν το βλέπω γαι το επόμενο διάστημα...φοβάμαι λίγο με όλα αυτά που γίνονται τώρα τελευταία...αν ήταν να γυρνούσα δεν θα με ενδοιέφερε,οι Έλληνες είναι πιο χαλαροί σε αυτό το θέμα πιστεύω :-)

 

Δεν είναι. Και μου κάνει εντύπωση που δεν είναι ούτε οι Γερμανοί.

Σκανδιναβία έβλεπες από τραπεζικούς μέχρι επαγγελματίες υγείας με έγχρωμα τατού μέχρι και στο κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με όλους σας...αφού το θέλω το ρημάδι τι να κάνω πια ; :lol:

Καλά και για τα άλλα μου είπαν να μην τα κάνω αλλά τα έκανα χααααα:lol:

 

Lucifer οι Γερμανοί δεν είναι καθόλου χαλαροί σε αυτά τα θέματα ...μέχρι και θέμα στην τηλεόραση το έχουν κάνει (πως πρέπει να φαίνεται ένας τέλειος υποψήφιος για μια θέση εργασίας :X:eek: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ. Πάντως στον καρπό κι εγώ θα κοπανήσω ένα. Για την ακρίβεια, ένα στον καθένα.

Μπορείς πολύ εύκολα να το καλύψεις με μια κορδέλα ή μαντήλι ή κάτι_άλλο_διακοσμητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και αυτό γίνεται βασικά :rolleyes: δεν το σκέφτηκα :-( :mrgreen:

 

Οταν ήμουν στο γυμνάσιο ήθελα να κάνω τατουάζ ένα τεράστιο φίδι που θα άρχιζε πιο πάνω από το στήθος μου και θα έκανε τον γύρω του σώματος μέχρι στο ένα πόδι και από εκει μέχρι τον αστράγαλο ...καλά που συνήρθα :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

γεια παιδια!

να σας ρωτησω, ενα tattoo στο μεγε8ος της παρακατω εικονας ποσο περιπου παει?8ελω να κανω ενα(οχι το συγκεκριμενο) και ειπα να ρωτησω πρωτα για να μην χαιρομαι τζαμπα!

 

tattoo20mirror20dress20.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

edit: μην σας πω και πιο μικρο... anyways, εκει περιπου! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Κate 23

Δεν μετράει μονο το μεγεθος(ohhhh shocking :X) αλλα και τα χρώματα και οι λεπτομέρεις που εχει ενα τατουαζ.

Χωρις χρωματα και χωρις πολλες τεχνοτροπιες σε αυτο το μέγεθος παντως στα 80€ πανω κατω να υπολογίζεις.....

Αν δεν μας δειξεις ομως το σχεδιο που σκεφτεσαι η στο περιπου εστω ακρη δεν θα βγαλουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
thanx guys!οχι δεν 8ελω το συγκεκριμενο απλα το μεγε8ος η8ελα να δειτε. Ειναι παρα πολυ απλο. Ειναι μια καρδια με ενα σχεδιακι μεσα.

 

Έχε υπ' όψιν σου ότι δεν κάνουν όλοι οι tattoo artists τόσο μικρά σχέδια. Καλό είναι να πας σε όποιον έχεις επιλέξει και να του δείξεις το σχέδιο στο μέγεθος που το θέλεις και να τον ρωτήσεις εάν μπορεί να στο χτυπήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...