Προς το περιεχόμενο

[services] Forthnet 24αρι+τηλεφωνια+basic nova 30€/μηνα


FiKiFiKi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα το πρωί έκανα αίτηση για την προσφορά και η αλήθεια είναι ότι ο πωλητής θα με θυμάται για πολύ καιρό καθώς είχα αρκετές απορίες και είχαν κόσμο… Μου είπε ότι στο Nova 3Play στα 29.90€ στην αρχή ήταν μόνο με δωρεάν κλήσεις ανάμεσα σε συνδρομητές Forthnet , τώρα ανεξαρτήτως προσφοράς είναι δωρεάν αστικά και υπεραστικά για πάντα. Στην ουσία η προσφορά που τρέχει τώρα σου δίνει  επιπλέον απεριόριστες κλήσεις προς κινητά για πάντα αλλά αυτό θα το έχουν για πάντα όσοι προλάβουν την προσφορά.  Θεωρώ φοβερή την προσφορά τους,  όταν είχαν βγάλει το Nova 3Play είχα καλέσει στο τηλ. Κέντρο τους και είχα ρωτήσει πόσο θα πλήρωνα αν πρόσθετα το Nova Sports 1 και μου είχαν πει 15€ και τώρα με 10€ έβαλα όλα τα Nova Sports !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 467
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από που μπορώ να κάνω αίτηση; Εχω γράψει το τηλέφωνό μου 10 φορές και δεν με εχουν πάρει ακόμα... Που μπορώ να πάω/πάρω τηλ; Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από που μπορώ να κάνω αίτηση; Εχω γράψει το τηλέφωνό μου 10 φορές και δεν με εχουν πάρει ακόμα... Που μπορώ να πάω/πάρω τηλ;

ενημερωτικά, στο κατάστημα της Πανεπιστημίου 57 έχει ουρές μέχρι έξω. Από άλλο forum (adsl) για γλυφάδα το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωτικά, στο κατάστημα της Πανεπιστημίου 57 έχει ουρές μέχρι έξω. Από άλλο forum (adsl) για γλυφάδα το ίδιο

παίζει να τελειώσει πάλι ο εξοπλισμός, όπως με την χριστουγεννιάτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλα παιδια.Σημερα το πρωι πηγα σε ενα καταστημα forthnet.Τα αστικα/υπεραστικα ειναι για ολα τα δικτυα και για παντα.Εδωσα το 50αρικο και μου εδωσαν τον hd δεκτη και το router.Σε 15 μερες θα γινει η φορητοτητα και θα ρθει τεχνικος να περασει το πιατο.34 ευρο η φορητοτητα θα ερθουν στον πρωτο λογαριασμο και επειτα 30 το μηνα.Αν ισχυουν 100% τα οσα μου ειπαν ειναι παρα πολυ καλη προσφορα γιατι πριν με 85 το μηνα ειχα πολυ λιγοτερα και χωρις nova.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυουν 100% τα οσα μου ειπαν ειναι παρα πολυ καλη προσφορα γιατι πριν με 85 το μηνα ειχα πολυ λιγοτερα και χωρις nova.

 

Είχες ξεμείνει με τον ΟΤΕ; Το μπουκέτο της Νόβα είναι το start pack έτσι; Από ότι είδα θέλει +15€ για να γίνει Sports pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά φαίνεται εξαιρετική και έμαθα από ένα φίλο μου μου που έχει μαγαζί Forthnet ότι η προσφορά τα σπάει και υπάρχει περίπτωση να τους τελειώσει ο εξοπλισμός. Το ίδιο είχε συμβεί και τα Χριστούγεννά που είχαν κάνει προσφορά μόνο το Novasports 1 . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν ισχυουν 100% τα οσα μου ειπαν ειναι παρα πολυ καλη προσφορα γιατι πριν με 85 το μηνα ειχα πολυ λιγοτερα και χωρις nova.

 

Είχες ξεμείνει με τον ΟΤΕ; Το μπουκέτο της Νόβα είναι το start pack έτσι; Από ότι είδα θέλει +15€ για να γίνει Sports pack.

Ειναι το start pack ναι.Ταινιες ας ειναι καλα το internet βρισκουμε τα παντα σε hd ποιοτητα.Μπαλα δεν βλεπω καν προσωπικα.Για να βαλεις τα σπορτς η τα cinema ειναι συν 10 ευρο το μηνα.Ειχα μεινει με τον οτε γιατι ειμαι απο χωριο και μεχρι πριν λιγο καιρο ειχαμε μονο οτε χωρις εναλακτικους παροχους.Sent from my u8800pro using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση και από μένα..

Βλέπω στον τιμοκατάλογο ότι με 49 ευρώ μπορείς να πάρεις και τον αποκωδικοποιητή NovaBox HD PVR 865 αρκεί να πληρώσεις με πιστωτική..Εφόσον είναι στα ίδια λεφτά με τον απλό και η υπηρεσία nova plus είναι δωρεάν δεν συμφέρει να αγοράσει κάποιος αυτόν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό, όπως γράφει, θα ισχύει λογικά μόνο στο πακέτο των 39,9€ (με όλα τα αθλητικά ή τα κινηματογραφικά).

Το ξέρω..μάλλον θα βάλω και τα αθλητικά γι αυτό ρώτησα για τον αποκωδικοποιητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ερώτηση και από μένα..

Βλέπω στον τιμοκατάλογο ότι με 49 ευρώ μπορείς να πάρεις και τον αποκωδικοποιητή NovaBox HD PVR 865 αρκεί να πληρώσεις με πιστωτική..Εφόσον είναι στα ίδια λεφτά με τον απλό και η υπηρεσία nova plus είναι δωρεάν δεν συμφέρει να αγοράσει κάποιος αυτόν?

 τον εχω το συγκεκριμενο δεκτη και ειναι πολυ καλυτερος σε σχεση με τον απλο 831 αν μπορεις να βαλεις καρτα και να τον παρεις 49ε μην το σκεφτεσαι καθολου ναι η υπηρεσια για εγγραφες ειναι δωρεαν στο sports pack δεν υποστηριζει να το ξερεις το on demand που εχει εξτρα ταινιες στο σκληρο καθε βδομαδα ειναι για τα full και cinema

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενημερωθειτε λοιπον και για κατι που ισως ορισμενοι να μην γνωριζουν .... οπως δεν το ηξερα και εγω.

Εκανα προχθες την αιτηση για μεταφορα απο ΟΤΕ στην Forthnet για το 3PLAY με το Nova Sports και τα λοιπα bonus οπως τα εχετε αναφερει ηδη.

Ομως η γραμμη μου ειναι ISDN (διγραμμο) και για να προχωρησει η μεταφορα στην Forthnet πρεπει πρωτα να μετατραπει απο τον ΟΤΕ σε απλη (PSTN  με διακοπη του MSN), οπως μου ειπαν απο το καταστημα της Forthnet να ζητησω αμεσα απο τον ΟΤΕ να γινει PSTN και παραλληλα αυτοι θα προχωρουσαν την διαδικασια για την φορητοτητα.

Καλω λοιπον τον ΟΤΕ και θετοντας το αιτημα μου απαντανε οτι για να γινει η μετατροπη της γραμμης και να παραμειμει χωρις δευμευση (αοριστου οπως ειναι) πρεπει να πληρωσω παγιο τελος 35 Ευρω για την τηλεφωνικη γραμμη και αλλα 40 Ευρω για την μετατροπη του Internet !!! Εκτος και αν θελω να κοψω πρωτα το Ιντερνετ , κατι που ειπαν μπορει να παρει και 15 μερες και μετα να κανω αλλη αιτηση για μετατροπη της γραμμης σε μονη (PSTN) και να χρεωθω μονο τα 35 Ε της τηλεφωνικης μετατροπης. Με συνολικο χρονο διαδικασιας λογικα απολυτως αγνωστο !!

Σε αναγκαζει δλδ να δωσεις ολο το ποσο για να γινει σιγουρα και το δυνατον γρηγοροτερα ταυτοχρονα η διαδικασια.

Μιλαμε για τεχνικη ασυληπτου πορτοφολα και μαλιστα προς πεταλες δεκαετιων.

Αυτο και αν δεν ειναι το απολυτο SUCCESS STORY πελατειακης πολιτικης ......... για να χρησιμοποιησω τις δυο ποιο πολυ-ακουσμενες λεξεις των προσφατων ημερων.

Αυτα προς γνωση ..... και δικη μου συμμορφωση ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...