Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!
Σκέφτομαι να πάρω το Sony Z2 μέσα στις επόμενες ημέρες.(δεν έχω αποφασίσει τελείως βέβαια)

Ποιο μαγαζί από αυτά είναι πιο έμπιστο?

http://www.skroutz.gr/s/4503696/Sony-Xperia-Z2-LTE-16GB.html

 

Παρατήρησα επίσης ότι η τιμή πεφτεί κάθε μέρα.Υπάρχει περίπτωση να πάει και κάτω από 300 αν περιμένω κανα δυο βδομάδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γεια σας παιδιά!

Σκέφτομαι να πάρω το Sony Z2 μέσα στις επόμενες ημέρες.(δεν έχω αποφασίσει τελείως βέβαια)

Ποιο μαγαζί από αυτά είναι πιο έμπιστο?

http://www.skroutz.gr/s/4503696/Sony-Xperia-Z2-LTE-16GB.html

 

Παρατήρησα επίσης ότι η τιμή πεφτεί κάθε μέρα.Υπάρχει περίπτωση να πάει και κάτω από 300 αν περιμένω κανα δυο βδομάδες?

Απο το κινιτο ειχα παρει περσι 2 συσκευες δεν ειχα κανενα θεμα  αλλα πολλα ατομα δεν το προτεινουν τωρα το Birdphone ειναι εγγυηση αλλα εχει καβαλησει πολλη ψηλα το καλαμι και ειναι ακριβο το phonegallery απο την αλλη  το προτεινω πηρα μεσα στο Νοεμβριο 2 συσκευες μια για μενα μια για μια φιλη και οι 2 κομπλε η δικια μου Πολωνικη της φιλης μου Τσεχικη και αψογες 

Να ρωτήσω και εγώ, φίλος μου βρήκε g2 ολλανδικό, να το πάρει ;

Αν ειναι 100% Ολλανδικο ας προχωρισει η Ολλανδια ειναι στην ΕΕ οποτε κανενα θεμα δε θα χει με την εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το πάρω από εδώ και ο θεός βοηθός.....

http://www.phonegallery.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=686

Μια χαρα ειναι το phonegallery 2 samsung πηρα απο κει και τα 2 τελεια οταν σου ρθει θα κανεις το εξης πριν ανοιξεις το κουτι θα δεις αν ειναι με τις προβλεπωμενες ταινιες ασφαλειας και μετα θα παρεις τηλ τη sony για να σου πιστωποιησει οτι το τηλ προοριζετε για χωρα της ΕΕ μετα μπορεις να το ανοιξεις και κατι ασχετο  υποψιν η Sony εχει σαν σερβις την Arvato που ειναι κινδυνος θανατος της εγγυησης ειτε φταις ειτε οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το πάρω από εδώ και ο θεός βοηθός.....

http://www.phonegallery.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=686

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το κινητό και σκοπεύω αυτές τις ημέρες να το αγοράσω. Όμως κάτι που ψάχνω είναι τα ακουστικά με noise cancelling. Ρώτησα με εμαιλ στο phonegallery αν υπάρχουν στη συσκευασία και μου απάντησαν ότι δεν μπορούν να το γνωρίζουν αυτό. Διάβασα ότι το Kaizer Store φέρνει τι συσκευή απο Γερμανία και υπάρχουν στη συσκευασία τα ακουστικά αυτά. Τέλος διάβασα ότι οι τελευταίες παρτίδες έρχονται με προβλήματα στην οθόνη δλδ. ότι δεν είναι καλά κεντραρισμένη από ότι έχω καταλάβει(screen gap).Άμα το αγοράσεις και σου έρθει στα χέρια πες μας λίγο ή έστω εμένα με π.μ. που ενδιαφέρομαι όλα αυτά που έγραψα.

 

Φιλικά

Νίκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ, φίλος μου βρήκε g2 ολλανδικό, να το πάρει ;

 

LG2 ολλανδικό τι εννοείς; Απο ολλανδικό eshop; απο ebay ολλανδία; είχα ακούσει περιπτώσεις που αν το πάρεις απο εξωτερικό στο δευτερο update κάνει μερικά προβληματάκια αλλά δεν έχω παραπάνω γνώσεις..

Σε τι τιμή το έχεις βρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι και εγώ για το κινητό και σκοπεύω αυτές τις ημέρες να το αγοράσω. Όμως κάτι που ψάχνω είναι τα ακουστικά με noise cancelling. Ρώτησα με εμαιλ στο phonegallery αν υπάρχουν στη συσκευασία και μου απάντησαν ότι δεν μπορούν να το γνωρίζουν αυτό. Διάβασα ότι το Kaizer Store φέρνει τι συσκευή απο Γερμανία και υπάρχουν στη συσκευασία τα ακουστικά αυτά. Τέλος διάβασα ότι οι τελευταίες παρτίδες έρχονται με προβλήματα στην οθόνη δλδ. ότι δεν είναι καλά κεντραρισμένη από ότι έχω καταλάβει(screen gap).Άμα το αγοράσεις και σου έρθει στα χέρια πες μας λίγο ή έστω εμένα με π.μ. που ενδιαφέρομαι όλα αυτά που έγραψα.

 

Φιλικά

Νίκος

Να σου πω την αληθειά με αυτά που διάβασα για την αρβατο το ξανασκέφτομαι.

Mπορεί να πάρω το LG g3,δεν ξέρω θα κάτσω να το ψάξω σ/κ και θα δω.Η παραγγελία μάλλον θα μπει κυριακή βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθειά με αυτά που διάβασα για την αρβατο το ξανασκέφτομαι.

Mπορεί να πάρω το LG g3,δεν ξέρω θα κάτσω να το ψάξω σ/κ και θα δω.Η παραγγελία μάλλον θα μπει κυριακή βράδυ.

Και εγώ για G3 κοιτούσα στην αρχή αλλά μόλις το είδα απο κοντά καλό.κομψό, αλλά πολλά lag. Στο Sony ούτε δείγμα. Και δικιά μου παραγγελία βράδυ κυριακής.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG2 ολλανδικό τι εννοείς; Απο ολλανδικό eshop; απο ebay ολλανδία; είχα ακούσει περιπτώσεις που αν το πάρεις απο εξωτερικό στο δευτερο update κάνει μερικά προβληματάκια αλλά δεν έχω παραπάνω γνώσεις..

Σε τι τιμή το έχεις βρει;

 

Όχι είναι ολλανδικό το τηλέφωνο, από Σκρουτζ το πήρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσεξτε τι εκανα εγω κ πραξτε αναλογα:

 

ενφιαφερθηκα για το iphone 6.

στο Skroutz το εβρισκα 100€ φθηνοτερα το EU.

ετσι πηρα σ ενα απ αυτα τα καταστηματα τηλ κ ρωτησα το εξης απλο "σε περιπτωση ζημειας ποιο καταστημα σερβις με καλυπτει;;;"

κ οι ανθρωποι μου απαντησαν "η info quest"

 

ok λεω. μεγας αντιπροσωπος, ετσι θα ειναι.....

παιρνω καπακι στην info quest κ τους λεω οτι τααααχα εχω ενα iphone 6 με χαλασμενο ακουστικο , αγορασμενο με αποδειξη απ το ταδε καταστημα, οι οποιοι κατα την αγορα , με ενημερωσαν σε περιπτωση service απευθυνομαι στην info quest.

αφου ημουν στο περιμενε κανα 10λεπτο

στο τελος μου ειπαν πως δεν υπαρχει καμιααααααα συνεργασια με το καταστημα κ πως πρεπει να πληρωσω τη ζημεια εγω. δεν υπαρχει ουδεμια εγγυηση!!!!!!

 

αρα;;;;;; προσεξτε απο πουυυυυ αγοραζετε τηλ διοτι κυκλοφορουν κ πολυ καλες απομιμησεις, μα δεν αξιζουν 634€ .......

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...