Προς το περιεχόμενο

Κινητα απο skroutz


natsos88
Μήνυμα προστέθηκε από stormrain

Στο συγκεκριμένο νήμα συνεχίζουμε τη συζήτηση για ό,τι έχει να κάνει με τις αγορές μας από τα καταστήματα του Skroutz γενικά.

Οτιδήποτε θέλετε να συζητήσετε για το κατάστημα Mobilepoint, υπάρχει ειδικό νήμα και θα το βρείτε εδώ.

https://www.insomnia.gr/forums/topic/739898-mobilepointgr/

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπέρα μάγκες, ψάχνω εδώ κ μέρες να βρω μια σχετικά καλη τιμή στο htc m8 και στο χρώμα gunmetal grey το φθηνότερο ήταν 479 ευρά. στο flashaki.gr το έχει με 420. είναι αξιόπιστο το συγκεκριμένο site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια σας παρακαλω τα φωτα σας... σκοπευω να αγορασω απο την kaizershop το Samsung Galaxy Note 4 οκταπυρηνο

στοιχιζει γυρω στα 620 ευρω με ολα μεσα.. και μου κανει λιγο εντυπωση γιατι η birdphone το εχει 680 λετε να συμβαινει κατι? γιατι τοσο μεγαλη διαφορα.. εχω ακουσει σε γενικες γραμμεσ οτι υπαρχει αξιοποιστια αλλα το χρηματικο ποσο ειναι αρκετο μεγαλο και ανυσηχω.. σας παρακαλω ας μου απαντησει καποιος που γνωριζει...

 

δειτε το λιγο ...

 

http://www.kaizershop.gr/%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC-%CF%84%CE%B7%CE%BB%CE%AD%CF%86%CF%89%CE%BD%CE%B1/samsung-65/samsung-galaxy-note-4-n910c-black-eu

το birdphone εχει καβαλησει λιγο το καλαμι ,εκει οφειλεται η διαφορα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω επείδη το θέμα έχει γίνει αρκετά μεγάλο για πλήρες διάβασμα.

Φίλη σκοπεύει να αγοράσει κινητό(GS III)απο το tokinito.gr στον κορυδαλλό.

Είναι αξιόπιστο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν εχω προβλημα δηλαδη φιλε?

Κατα 99% οχι το kaizer ειναι απο τα αξιοπιστα μαγαζια αλλα για να σε σιγουρος οτι ειναι απο χωρα της ΕΕ με το που παρεις το τηλ πριν ανοιξεις το κουτι παιρνεις τηλ στη samsung τους δινεις το imei και σου λενε για ποια χωρα προοριζοταν αν ειναι χωρα της ΕΕ το κρατας αν οχι το πας πισω και τους το δινεις να το φανε τοσο απλο 

να ρωτήσω επείδη το θέμα έχει γίνει αρκετά μεγάλο για πλήρες διάβασμα.

Φίλη σκοπεύει να αγοράσει κινητό(GS III)απο το tokinito.gr στον κορυδαλλό.

Είναι αξιόπιστο;

Εγω αδερφε 2 xperia Τ πηρα απο εκει με το 1 μου να μου χει ερθει με σκισμενο κουτι το στειλα πισω μου στειλαν κατευθειαν καινουργιο οποτε δεν ειχα κανενα θεμα θα επαιρνα ξανα απο εκει τωρα η φιλη σου οπως νομιζει εγω θα προτεινα το phonegallery αν το θελει σε ασπρο αλλα ποιο s3 θελει η δικια σου το παλιο η το νεο?

Επεξ/σία από Razor1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα 99% οχι το kaizer ειναι απο τα αξιοπιστα μαγαζια αλλα για να σε σιγουρος οτι ειναι απο χωρα της ΕΕ με το που παρεις το τηλ πριν ανοιξεις το κουτι παιρνεις τηλ στη samsung τους δινεις το imei και σου λενε για ποια χωρα προοριζοταν αν ειναι χωρα της ΕΕ το κρατας αν οχι το πας πισω και τους το δινεις να το φανε τοσο απλο 

 

για να δω το ιμει δεν θα πρεπει να το ανοιξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,να ρωτησω κατι,υπαρχουν "γνωστα" μαγαζια στο σκρουτζ που προσφερουν και δοσεις?και αν ναι ποια ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω επείδη το θέμα έχει γίνει αρκετά μεγάλο για πλήρες διάβασμα.

Φίλη σκοπεύει να αγοράσει κινητό(GS III)απο το tokinito.gr στον κορυδαλλό.

Είναι αξιόπιστο;

για λεφτα που στοιχιζει οχι να μην το παρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινητα απο Σκρουτζομαγαζα που προοριζονται για αλλες χωρες λειτουργουν στο δικτυο οπως με αυτα που ειναι για Ελλαδα εφοσον ειναι Ευρωπαικα?

 

Θα πιανουν κανονικα 3G και 4G?Χρησιμοποιουνται οι ιδιες μπαντες σε ολη την Ευρωπη?

 

Αυτες τις ημερες σκεφτομαι να  παω ο ιδιος σε Σκρουτζομαγαζο να παρω το Moto G 4G.

 

Ειναι καλυτερα να τσεκαρω επι τοπου στο μαγαζι  με τηλεφωνο στην Motorola για το imei οτι ειναι Ευρωπαικο και μετα να  ανοιξω μπροστα τους το κουτι,η να το τσεκαρω μετα μονος μου πριν ανοιξω το κουτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινητα απο Σκρουτζομαγαζα που προοριζονται για αλλες χωρες λειτουργουν στο δικτυο οπως με αυτα που ειναι για Ελλαδα εφοσον ειναι Ευρωπαικα?

 

Θα πιανουν κανονικα 3G και 4G?Χρησιμοποιουνται οι ιδιες μπαντες σε ολη την Ευρωπη?

 

Αυτες τις ημερες σκεφτομαι να  παω ο ιδιος σε Σκρουτζομαγαζο να παρω το Moto G 4G.

 

Ειναι καλυτερα να τσεκαρω επι τοπου στο μαγαζι  με τηλεφωνο στην Motorola για το imei οτι ειναι Ευρωπαικο και μετα να  ανοιξω μπροστα τους το κουτι,η να το τσεκαρω μετα μονος μου πριν ανοιξω το κουτι?

Τα ΕΕ κινητα δεν εχουν θεμα με το 3g και to 4g στην Ελλαδα και εννοητε οτι πρωτα θα τσεκαρεις το imei με τη μοτο Ελλας οτι ειναι για την ΕΕ το κινητο και ΟΧΙ Ευρωπαικο και η Σερβια και η Ρωσια ειναι Ευρωπαικες χωρες αλλα δεν ειναι στην ΕΕ οποτε εγγυηση στην Ελλαδα δεν εχουν και μετα το ανοιγεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...