Προς το περιεχόμενο

GTX 770 ή Radeon 7970?


FlocculentVoid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 453
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το Premiere θα υποστηριξει OCL με την CC Suite. Οι beta drivers ηδη συμπεριελαβαν την λειτουργεια.

 

Τωρα μου πεταξες cuda cores. Υπεθεσα οτι αναφερεσαι σε Direct Compute οπου οι εμπορικες mainstream παιχνιδοκαρτες βλεπουν με το κυαλι τις επιδοσεις των αντιστοιχων προσφορων της AMD. 

 

Το γεγονος οτι καποιος δεν επιθυμει να τον θεωρει η Χ εταιρια μαλ*λογοκρισια* αν εσυ το μεταφράζεις σαν ελλειψη διαθεσιμων χρηματων, σου εχω νεα. Δεν ειναι ολοι οι καταναλωτες σαν εσενα. Ευτυχως.

 

 

Δλδ θα κανουμε και video edit και mining? 

 

Thats great news

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε το άλλη μια φορά :P

Ξέχωρα την πλάκα νομίζω ότι το θέμα ειδικά σε αυτό το νήμα έχει εξαντληθεί.το μόνο που ενδεχομένως μπορούμε να κάνουμε είναι να ξαναγράψουμε τα ίδια με άλλα λόγια.. διάβασε λίγο και σε ξένα forums για τον λόγο του ότι αυτοί ψωνίζουν πιο γρήγορα από εμάς και πάρε την απόφαση σου.

 

Ρίξε μια ματιά και εδώ > http://www.insomnia.gr/topic/487926-geforce-gtx-770-%CE%BC%CE%B5-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE%B4%CF%8C%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%B7%CE%BD-gtx-680-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%B9%CE%BC%CE%AE-%CE%BA%CE%AC%CF%84/

Εγώ είναι αυτονόητο ότι θα σου πω την 770 αφού σήμερα την "παρήγγειλα" στην EvGa.

 

Και εγω ειμαι αναμεσα σε gigabyte και evga,δεν εχω αποφασισει...Την παραγγειλες απο το sait της evga η απο καπου αλλου..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την 660 λιγότερο από 3 μήνες οπότε στέλνω αυτή πίσω και πληρώνω μόνο την διαφορά και τα μεταφορικά ναι στο site της EVGA. την απλή την έχει 399 την SC 430κατι νομίζω εμένα επειδή είναι ανταλλαγή μου δίνει μόνο την απλή αλλά ποσώς μ'ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτο http://www.mindfactory.de/#ajax_search_query=gtx εχει παραγγειλει κανεις..?

Η 770 της gigabyte ειναι αρκετα φτηνοτερη απο το amazon γερμανιας που τη εχει 400 ευρω...Στο παραπανω καταστημα ειναι στα 371 ευρω...τι λετε..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εφτιαξα,βασικα αυτο το μαγαζι ειχα στο link...Απο μεταφορικα τι χρεωνει..?και αν προκυψει καποιο προβλημα στην καρτα τι κανουμε..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι κανεις αν την πάρεις απο Κρητη η θεσσαλονικη .. την στέλνεις κ στην αλλαζουν μεταφορικά δεν ξερω ακριβός κανένα 20αρι υπολόγισε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σίγουρο είναι ότι η με 770 η με 680 η με 7950 7970 θα γεμίσουν.. έχει την καλή του πλευρά,, χαχα

 

από όλα τα καλά θα έχει,΄ήδη μπαίνω σε πειρασμό για 7970 αλλά θα περιμένω, έρχονται θηρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...