Προς το περιεχόμενο

GTX 770 ή Radeon 7970?


FlocculentVoid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 453
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το "χάρισμα" για το τι θα συμβεί αύριο και όχι το τι συμβαίνει τώρα μου θυμίζει τις αθλητικές του καλοκαιριού με ποιους παίχτες θα έρθουν Ελλάδα,από ομάδες που πήγαιναν για όλα και τελικά δεν πήραν τίποτα.

Ήξερε κανείς τι θα συμβεί με τις 7xx ? μπορούσε να φανταστεί ? Όλοι κερδισμένοι είμαστε δούλεψε ο ανταγωνισμός που συχνά επικαλούμαστε και όποιος είναι έξυπνος ψωνίζει στα μεταχειρισμένα.Ας αφήσουμε την κλάψα γιατί προδίδουμε ότι θέλουμε να είμαστε αυτοί με την 780 palit και τις επιδόσεις που είδαμε προχτές,αλλά κυρίως ας χαρούμε αυτό που έχουμε η θα αποκτήσουμε έτσι όπως του αξίζει. Έτσι και αλλιώς όλοι είμαστε μέσα +150 ευρώ και παραπάνω από αυτό που πραγματικά χρειαζόμαστε τώρα σε πια εταιρία από τις 2 τα δώσαμε τι σημασία έχει ?

Την τεχνολογία την έχουν στα συρτάρια τους χρόνια πριν και την προσφέρουν όταν η αγορά είναι έτοιμη να την ρουφήξει..

Αυτό σημαίνει πολυεθνική κ δεν υπάρχει πολυεθνική μικρή η μεγάλη καλή η κακή  υπάρχει πολυεθνική και όταν μπει αυτός ο τίτλος όλα τελειώνουν εκεί. Είναι ο θύτης και είσαι το θύμα..

Επεξ/σία από MoviemakerGr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η palit js καλη ειναι :-D

FCOC_zps5ea8c186.png

 

http://www.mindfactory.de/product_info.php/info/p856313_2048MB-Palit-GeForce-GTX-770-JetStream-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-.html

 

Στα 360,32 Euros + ότι μεταφορικά προκύψουν.... (αν το έκανα σωστά είναι 390,31 τελική στο σπίτι για Αθήνα)

Αν και εγώ μετά από όλα αυτά (αφού δεν μου έκατσε ένα σκηνικό για μία 670 πριν κανένα μήνα και ακόμα ψάχνομαι) δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να πάω σε 770 ή 7970Vaporx Ghz για να γλιτώσω κανένα 50αρι... :unsure:  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mindfactory.de/product_info.php/info/p856313_2048MB-Palit-GeForce-GTX-770-JetStream-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-.html

 

Στα 360,32 Euros + ότι μεταφορικά προκύψουν.... (αν το έκανα σωστά είναι 390,31 τελική στο σπίτι για Αθήνα)

Αν και εγώ μετά από όλα αυτά (αφού δεν μου έκατσε ένα σκηνικό για μία 670 πριν κανένα μήνα και ακόμα ψάχνομαι) δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να πάω σε 770 ή 7970Vaporx Ghz για να γλιτώσω κανένα 50αρι... :unsure:  :unsure:

Δεν θα το μετανιώσεις στιγμή.. πίστεψε με.. καλοτάξιδη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.mindfactory.de/product_info.php/info/p856313_2048MB-Palit-GeForce-GTX-770-JetStream-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-.html

 

Στα 360,32 Euros + ότι μεταφορικά προκύψουν.... (αν το έκανα σωστά είναι 390,31 τελική στο σπίτι για Αθήνα)

Αν και εγώ μετά από όλα αυτά (αφού δεν μου έκατσε ένα σκηνικό για μία 670 πριν κανένα μήνα και ακόμα ψάχνομαι) δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να πάω σε 770 ή 7970Vaporx Ghz για να γλιτώσω κανένα 50αρι... :unsure:  :unsure:

 

Και παραπάνω μπορείς να γλυτώσεις και αν σε ενδιαφέρει το oc ακόμα καλύτερα.Αν είσαι σε καμμιά δύσκολη ανάλυση θα χεις και το bonus των 3gb vram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 360,32 Euros + ότι μεταφορικά προκύψουν.... (αν το έκανα σωστά είναι 390,31 τελική στο σπίτι για Αθήνα)

Αν και εγώ μετά από όλα αυτά (αφού δεν μου έκατσε ένα σκηνικό για μία 670 πριν κανένα μήνα και ακόμα ψάχνομαι) δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να πάω σε 770 ή 7970Vaporx Ghz για να γλιτώσω κανένα 50αρι... :unsure:  :unsure:

εχεις βρει 770 σε αυτη την τιμη και το σκεφτεσαι ακομα?  :o

Crysis_01_zps8ea6de9f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια εποχή δεν είναι κατάλληλη για αγορά 7970GE σε ένα μήνα θα είναι 80 - 100 κάτω. τώρα παίρνεις η μεταχειρισμένη 680/670/7950/7970 η αν θέλεις αιχμή τις καινούριες 7xx

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...