Προς το περιεχόμενο

Trak(to) στο Χαϊδάρι. Τι ζόρι τραβάνε;


.::NikoS::.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 180
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε δε θέλω να αρχίσω να δημοσιεύω τώρα συζητήσεις κλπ απλά το σχόλιο μιλούσε γενικά και όχι συγκεκριμένα για το πρόβλημα που αντιμετώπισα εγώ. Υπάρχει στο fb αν θέλετε να το βρείτε κάπου στο trak(to) Εντάξει μετά απο συζήτηση με τον υπαλληλο θα πάω να μιλήσω με κάποιο αφεντικό να λυθει η παρεξήγηση να δω τι θα μου πουν για τα κριτήρια που διαλέγουν πελάτες. :P Όπως ενημερώθηκα τα αφεντικά είναι πρόθυμα για συζητήσεις (αλλά ξέρουν να απειλούν παρολαυτα για νομικές κινήσεις)

Δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο που μιλησα μια χαρά μου φάνηκε κιόλας, αλλά του είπα πάντως ότι σχόλιο δεν σβήνω αν δε μιλήσω πρώτα με κάποιον υπευθυνο. Δε θέλω να νομίζουν ότι φοβήθηκα κιόλας με την τρομερή απειλή  :confused:  Το γιατί δεν το σβήνουν μόνοι τους δε ξέρω το ρώτησα αλλά αρνούνται να το σβήσουν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα ε δε ψαχνετε καλά :P τέλος πάντως μάλλον το θεώρησαν συκοφαντική δυσφήμηση και θέλουν να με τρέχουν στα δικαστήρια, δε ξέρω θα μάθουμε αύριο μάλλον.

Και βασικά όσο κι αν δε το θεωρώ σωστο, ίσως να εσβηνα το σχόλιο μου αν δεν είχαν πει την μαγική εκφραση: θα το πάμε νομικά το ζητημα. Δε μου αρεσει να με απειλουν χωρις λογο και ειναι και κατα τους για την πελατια τους αρα δυσφήμηση πλέον τους κανω αλλά όχι συκοφαντική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα ε δε ψαχνετε καλά :P τέλος πάντως μάλλον το θεώρησαν συκοφαντική δυσφήμηση και θέλουν να με τρέχουν στα δικαστήρια, δε ξέρω θα μάθουμε αύριο μάλλον.

Και βασικά όσο κι αν δε το θεωρώ σωστο, ίσως να εσβηνα το σχόλιο μου αν δεν είχαν πει την μαγική εκφραση: θα το πάμε νομικά το ζητημα. Δε μου αρεσει να με απειλουν χωρις λογο και ειναι και κατα τους για την πελατια τους αρα δυσφήμηση πλέον τους κανω αλλά όχι συκοφαντική!

μου φαίνεται βλέπουν κύκλους ομαδικά

για ρώτα τους όταν πας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιο υπηρχε απλά ψάχνατε σε λάθος μέρος. Εκεί που το είχα γράψει κανείς δε το βλεπε άρα απορώ γιατί είχαν πρόβλημα :P Έχουν μία σελίδα στο fb και έχουν και κάτι άλλο για να κάνεις check in οτι πηγες σε εκεινο το μερος. Εκει λοιπον σε εκεινη τη σελιδα τους εχει να κανεις προτάσεις και να βαθμολογήσεις. Εκεί βρισκόταν το σχόλιο μέχρι πριν 2 λεπτά που το έσβησα.

 

Πήγα μίλησα και μου είπαν ότι το ότι αλλαζανε θεσεις πελατες ήταν γιατί έχουν πρόβλημα με τα 15χρονα που πάνε και ξεσηκώνουν τον κόσμο. Τώρα το γιατί η σερβιτόρα έκρινε ότι 2 ζευγάρια θα έκαναν φασαρία μάλλον ήταν λάθος της σερβιτόρας. Για να μην τα πολυλογώ μια χαρά φάνηκε η γυναίκα που μίλησα και πρόθυμη να συζητήσει το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως δεν κατάλαβα γιατί σηκώθηκες και πήγες και τέλος πάντων γιατι ασχοληθικες με την βλακεία που σου είπε ο υπάλληλος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ήθελα να δω:

1) προς τι η επίθεση και η "απειλή"

2) γιατί όσοι από δω μέσα έχουν πάει στο κατάστημα δεν είχαν κανένα πρόβλημα;

3) ήταν η πρώτη φορά που πήγα στο μαγαζί και επειδή λόγο των τιμών του θα ήθελα να ξαναπάω, ήθελα να δω αν ήταν απλά ένα ατυχές γεγονός και μία παρεξήγηση.

 

Γιατί δηλαδή θεωρείς εσύ λάθος το ότι πήγα να μιλήσω στον υπεύθυνο; Τι έχασα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 20-30 λεπτά από το χρόνο μου ένα βαρετό Κυριακάτικο μεσημέρι όσο περίμενα να ετοιμαστεί το φαγητό :P σιγά το θέμα.

Λέω να ξαναπάω ελπίζοντας να μην αντιμετωπίσω παρόμοια συμπεριφορά δίνοντας μία δευτερη ευκαιρία (μιας και η βαφλίτσα τους μια χαρά είναι και πολύ φθηνή οπότε κερδισμένος θα βγω) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 20-30 λεπτά από το χρόνο μου ένα βαρετό Κυριακάτικο μεσημέρι όσο περίμενα να ετοιμαστεί το φαγητό :P σιγά το θέμα.

Λέω να ξαναπάω ελπίζοντας να μην αντιμετωπίσω παρόμοια συμπεριφορά δίνοντας μία δευτερη ευκαιρία (μιας και η βαφλίτσα τους μια χαρά είναι και πολύ φθηνή οπότε κερδισμένος θα βγω) 

Πρόσεχε μην σε ξέρουν φατσικα τωρα και σου φτύσουν μέσα στη βάφλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...