Προς το περιεχόμενο

Trak(to) στο Χαϊδάρι. Τι ζόρι τραβάνε;


.::NikoS::.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 180
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι μια χαρά; Τοπικό μαγαζί τον έχει 1,3 μαζί με ένα μπουκαλάκι νερό(και με πολύ καλή γεύση)

 

Τα everest τον έχουν 1,6.

 

Μόνο ένα παραδίπλα τον έχει 2 ευρώ και δεν ξαναπάτησα ποτέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ , εντάξει καλή τιμή

 

Ωστόσο δεν μπορώ να γυρνάω όλη την πόλη για να βρω φτηνολ καφέ. Απο Ιπποκράτειο πχ να τρέχω Αγ Δημητρίου ενω έχω δουλειά στο Πανεπιστήμιο .

Αναγκαστικά ψάχνεις κάτι καλό εκει κοντά σου .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ , εντάξει καλή τιμή

 

Ωστόσο δεν μπορώ να γυρνάω όλη την πόλη για να βρω φτηνολ καφέ. Απο Ιπποκράτειο πχ να τρέχω Αγ Δημητρίου ενω έχω δουλειά στο Πανεπιστήμιο .

Αναγκαστικά ψάχνεις κάτι καλό εκει κοντά σου .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Στα Starbucks εχει εδω και καιρό το  1+1 δωρο to go

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ναι οκ , εντάξει καλή τιμή

 

Ωστόσο δεν μπορώ να γυρνάω όλη την πόλη για να βρω φτηνολ καφέ. Απο Ιπποκράτειο πχ να τρέχω Αγ Δημητρίου ενω έχω δουλειά στο Πανεπιστήμιο .

Αναγκαστικά ψάχνεις κάτι καλό εκει κοντά σου .

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Στα Starbucks εχει εδω και καιρό το 1+1 δωρο to go
Νομίζω είναι για κάτι συγκεκριμένες ημέρες όμως ; Δεν έτυχε να κάνω ντου είναι η αλήθειαSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι για κάτι συγκεκριμένες ημέρες όμως ; Δεν έτυχε να κάνω ντου είναι η αλήθειαSent from my iPhone using Insomnia

Μπαα δε νομιζω. Οσες φορες εχω παει εχω δει το μπανερακι με τη διαφημιση. Ισχύει ομως μονο στης Καμάρας αποσο εχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συν τοις άλλοις πήρα 4 καφέδες στο χέρι και στην σακούλα μου έβαλαν καμια 5 6 κομμάτια κεικ τυλιγμένα κλπ . 

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Αν πάρεις καφέ στο χέρι σου δίνουν και κέικ δώρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ευρώ στο χέρι ο καπουτσίνο είναι πανάκριβος

 

 

Μιλάμε για την αντίστοιχη ποιότητα. Στο συγκεκριμένο ισχύει το οτι πληρώνεις παίρνεις. Τι να το κάνω να έχει 1.5 ευρώ κ να μου βάζει χαρμάνι γάματα στον εσπρέσσο που σου κάνει όξινο στομάχι με μια γουλιά. Δε θέλω να του κάνω διαφήμιση άλλα αν δοκιμάσεις θα καταλάβεις τι εννοώ. Αν είσαι κάποιος που δίνει αξία στο καφέ που πίνει κ δε θέλει να παίρνει ότι να ναι είναι ο κατάλληλος. Τώρα να μου πεις είναι για κάθε μέρα; Όχι. Για κάθε μέρα έχω τη καφετιέρα στο σπίτι. Εκεί πάω απλά για να πιώ κάτι ποιοτικότερο. Αν είναι να πιώ μείγμα LIDL, Μr. Grand(εμετός) μπορώ να σκοτώσω το στομάχι μου κ μόνος στο σπίτι. Δε χρειάζεται να πληρώσω 1,5 ευρώ για να το κάνει ο "Μπάμπης".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάρεις καφέ στο χέρι σου δίνουν και κέικ δώρο?

 

δεν το λές "δώρο" .

 

Απλά , πως όταν πας για καφέ σου φέρνουν κουλουράκια ή κέϊκ ξερωγω στο τραπέζι , αυτοί αν πάρεις καφέ στο χέρι σου δίνουν ενα κομμάτι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Μικέλ(που αν κατάλαβα καλά είναι καφετεριομαγαζο) δεν έχω δοκιμάσει αλλά αυτός του 1,3 όπως είπα και πριν είναι πολύ καλή γεύση.

 

Δε το αμφισβητώ σαφώς και υπάρχει το φθηνότερο που είναι καλό. Απλά στη πλειοψηφία το φθηνό το πίνει και ο σκύλος. Εγώ εκτιμώ στο συγκεκριμένο μαγαζί την ειλικρίνια και τη συνολική εικόνα. Είναι το αντίθετο των σταρμπακς που τα πάντα είναι φλώρικα κ προσπαθούν να σε πείσουν οτι πουλάνε ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...