Προς το περιεχόμενο

Trak(to) στο Χαϊδάρι. Τι ζόρι τραβάνε;


.::NikoS::.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 180
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφεραν αλλα δεν ειδα ωρα, δηλαδη αν κοπηκε εκεινη την ωρα..

 

Μπορει να βλεπει οτι αυξηθηκε η πελατια του και τα ανεβασε...

 

Κακη εντυπωση ομως αυτο...

 

Αν τυχει και ξαναπαω και το δω 7.00 ευρω το ιδιο ποτο θα ειναι πολυ ξεφτιλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω στην θεσσαλονικη ο παππους με τα γυαλια τον εχει περιπου 5 ευρω και ειναι γεματα συνεχεια..

 

Ταχα ο καφες τους ειναι διαφορετικος απο τους αλλους..

 

Παλι επιβεβαιωνουμε την θεωρια οτι ημαστε προβατα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω στην θεσσαλονικη ο παππους με τα γυαλια τον εχει περιπου 5 ευρω και ειναι γεματα συνεχεια..

 

Ταχα ο καφες τους ειναι διαφορετικος απο τους αλλους..

 

Παλι επιβεβαιωνουμε την θεωρια οτι ημαστε προβατα..

Εχουμε γεμισει...καθε γωνια και m**el.

Προσωπικα δεν πινω καφε αλλα και ενας φιλος μου μου ειπε οτι ηταν ο καλυτερος που ειχε πιει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν αρχίσουν να χρεώνουν και το νερό, όπως στας Ευρώπας... :fear:

Το νεράκι της βρύσης τουλάχιστον σε πάρα πολλές περιοχές πίνεται, οπότε δε νομίζω πως αν ζητήσεις κανάτα θα μπορεί να σου την χρεώσει κάποιος.

Απλά πολλές φορές τυχαίνει να φέρνουν μπουκάλι χωρίς να σε ρωτήσουν και να το χρεώνουν! Αλλά υπάρχουν και οι περιπτώσεις που φέρνουν μπουκάλι  και δεν το χρεώνουν ενώ ο κατάλογος το έχει 1μιση ευρώ. (σε 1 μαγαζί μου έτυχε αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε γεμισει...καθε γωνια και m**el.

Προσωπικα δεν πινω καφε αλλα και ενας φιλος μου μου ειπε οτι ηταν ο καλυτερος που ειχε πιει

ειναι εξυπνος ο βλαχος (μικελ) τον εψαξα :P .αν δεν ξεπλενει τοτε ειχε αστρο(μεγαλο μπαμ σε μικρο χρονικο διαστημα). Να υπενθυμισω οτι τα μισα μαγαζια ειναι δικα τους και τα αλλα franshise.η illy του εχει στησει αγαλμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχααα. Ωστε illy δουλευει;;;Μάιστα.

 

Καλέ πηγαμε μια μέρα και παιρνει ο καλός μου τσάι κρυο και του ερχεται ενα πραμα σα φραπες. Φωναζει την κοπέλα και λέει

- Δε το παρήγγειλα εγώ αυτό.

- τι παραγγείλατε;

- Κρυο τσαι

- Είπιατε;

- Οχι.

- Δοκιμάστε.

Και ήταν κρυο τσάι πήχτρα στη ζάχαρη και με ΑΦΡΟ!!!! :whistle:

 

Το οτι δουλευει illy, νομιζω πως κατι λέει απο μόνο του αυτο. Υπάρχουν άλλες καφετέριες που ο καφές τους είναι πχ ιδιωτικής ετικέτας απο σουπερ μάρκετ. Ε σαφώς και δε θα είναι γευστικός και θα είναι φθηνός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καγκουρομάγαζο ξε καγκουρομάγαζο το mikel , ο φρέντο κάουτσίνο 2 ευρώ και πεντανόστιμος .

Σορρυ για τους υπόλοιπους .

Ας πρόσεχαν να μην πουλάνε νερό με γεύση ελαφρού καφέ στα 3 ευρω

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ευρώ στον έχει μόνο στο take-away νομίζω. 3,5 νομίζω έχει στο μαγαζί με τη διαφορά ότι σου φέρνουν συνέχεια νερό, και αναπληρώνουν το πιατελάκι με το ποιοτικό κέικ. Τη πρώτη φορά που είχα πάει στο μαγαζί ξεχαστηκα κ πρέπει να είχα φάει σχεδόν μια ίσια φόρμα κέικ. Με το που τελείωνε έφερναν καινούριο. Πολύ σωστός επιχειρηματίας. Χέστηκα αν ξεπλένει ή οτιδήποτε, ξέρει να δουλεύει τα μαγαζιά του κ να εκπαιδεύει το προσωπικό. Τι να τον κάνω τον "τίμιο" Κώστα με το μικρομάγαζο που μου δίνει φράπε με 1 ευρώ στο χέρι και καταφέρνει να κάνει τον πιο βαρετό και κακής ποιότητας στιγμιαίο καφέ ακόμη χειρότερο(φραπέ), που ακόμη κ σε ένα νήπιο αν πεις πως φτιάχνεται μπορεί να τον φτιάξει με τη πρώτη γαμάτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>2 ευρώ στον έχει μόνο στο take-away νομίζω. 3,5 νομίζω έχει στο μαγαζί με τη διαφορά ότι σου φέρνουν συνέχεια νερό, και αναπληρώνουν το πιατελάκι με το ποιοτικό κέικ. Τη πρώτη φορά που είχα πάει στο μαγαζί ξεχαστηκα κ πρέπει να είχα φάει σχεδόν μια ίσια φόρμα κέικ. Με το που τελείωνε έφερναν καινούριο. Πολύ σωστός επιχειρηματίας. Χέστηκα αν ξεπλένει ή οτιδήποτε, ξέρει να δουλεύει τα μαγαζιά του κ να εκπαιδεύει το προσωπικό. Τι να τον κάνω τον "τίμιο" Κώστα με το μικρομάγαζο που μου δίνει φράπε με 1 ευρώ στο χέρι και καταφέρνει να κάνει τον πιο βαρετό και κακής ποιότητας στιγμιαίο καφέ ακόμη χειρότερο(φραπέ), που ακόμη κ σε ένα νήπιο αν πεις πως φτιάχνεται μπορεί να τον φτιάξει με τη πρώτη γαμάτο.</p>

 

Σωστά , για καφέ στο χέρι αναφαρόμουν .

Συν τοις άλλοις πήρα 4 καφέδες στο χέρι και στην σακούλα μου έβαλαν καμια 5 6 κομμάτια κεικ τυλιγμένα κλπ . Οχι μπράβο του.

 

Άρχισε βέβαια να μου την σπάει γιατί οι υπάλληλοι τείνουν να γίνουν εκνευριστικοί σαν του πλαισίου καθε βήμα και "γεια σας καλημερα" αλλα ευτυχως απέχουν ακομα .

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...