Προς το περιεχόμενο

Wind: Συμβόλαιο W με απεριόριστη επικοινωνία προς όλους και τιμή €39.90


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όντως έχει απαράδεκτο σήμα, αλλά η τιμή της wind εξωπραγματική τη στιγμή που με 7Ε έχω τα ίδια με το vodafone φοιτητικό.Θα μπορούσε αντίστοιχα με 17 έστω σου λέω ευρώ να δίνει το πακέτο αυτό, αλλά εδώ στο Ελλάντα που τα καρτέλ βασιλεύουν και οι ιθαγενείς χαίρονται με δήθεν προσφορές δεν... Άκου 40Ε το μήνα!! :wacko:

καλως ή κακώς δεν είμαστε όλοι πλεον φοιτητές  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακώς B)   Δεν κατάλαβες τι είπα όμως.....

Κατάλαβα. Θες όλα αυτά με 17 ευρώ. Ναι και εγω θα το ήθελα, αλλά στο Ελλάντα απέχει παρασάγγας από την πραγματικότητα. Και εγω έχοντας πλεόν μεγαλώσει (δεν ειμαι φοιτητης πια βλέπεις :P) σκέφτομαι πιο ρεαλιστικά, με τα σημερινά δεδομένα και έτσι κρίνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστο 

Εγω προλαβα και πηρα νουμερο 2 μερες πριν ληξει και μαλιστα μου δωσανε δωρο 30ε 5ε καθε μηνα για 6μηνες 

Με αυτα τα 10ε που ειχα πρωτοδωσει και τα δωρα μιλαω ακομα και ειχα και ιντερνετ για 1 μηνα και κοντευει ιουλιος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστο 

Εγω προλαβα και πηρα νουμερο 2 μερες πριν ληξει και μαλιστα μου δωσανε δωρο 30ε 5ε καθε μηνα για 6μηνες 

Με αυτα τα 10ε που ειχα πρωτοδωσει και τα δωρα μιλαω ακομα και ειχα και ιντερνετ για 1 μηνα και κοντευει ιουλιος 

Μια χαρά σε βρίσκω! τυχερός που πρόλαβες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστο 

Εγω προλαβα και πηρα νουμερο 2 μερες πριν ληξει και μαλιστα μου δωσανε δωρο 30ε 5ε καθε μηνα για 6μηνες 

Με αυτα τα 10ε που ειχα πρωτοδωσει και τα δωρα μιλαω ακομα και ειχα και ιντερνετ για 1 μηνα και κοντευει ιουλιος 

Κι εγώ το πρόλαβα και όντως έχεις δίκιο είναι το καλύτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw παιδιά οι τιμές οι πραγματικές είναι "50€" με την προσφορά μέσω internet σε 18 μήνες με επιδότηση παγίου και 68€ με επιδότηση συσκευής (πάντα στους 18 μήνες). Αυτά είναι οι ΤΕΛΙΚΕΣ τιμές (εάν δεν μιλήσει παραπάνω κανείς / παραπάνω μηνύματα ή όγκο δεδομένων) ή πάρει πληροφορίες / τηλεφωνητή κτλ κτλ κτλ και πάντα για το 1ο πακέτο μιλάμε για νέες συνδέσεις και μέσω της εταιρείας και όχι καταστημάτων 

 

ps1: το έβαλα σήμερα και γω με την δικιά μου επιδότηση στα ~40€ τελική... άντε να δούμε εάν θα μας βολέψει μιας και πάω από το XL1000 που έδινα 107.6€ για 1000sms - 1000mms - 1000gb - 1000' 

Μα, είναι προφανές ότι σε συμφέρει! Είναι ακριβώς αυτό που θες με λιγότερο από τη μισή τιμή!

Και, παιδιά κι εγώ φαν του f2g είμαι, αλλά κι αυτό το πρόγραμμα αν είσαι σχετικά άνετος οικονομικά και δεν θέλεις να μπλέκεις με κάρτες είναι τζάμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει πλέον αυτό είναι αυτονόητο ;)

 

Δεν συμφέρει όλους μας η καρτοκινητή. Κορυφαίο πακέτο μεν, αλλά καλύτερα με συμβόλαιο για να μην έχεις το άγχος ότι ξεμένεις από κάρτα... Το Wind W λέει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site της wind η τιμή έχει πάει στα 44,90! Γίνονται κανονικά συμβόλαια με την αρχική τιμή ή απλά κάνουν το κλασικό κολπάκι των πωλήσεων, ώστε μόλις σου το προσφέρουν στα 39,90 να θεωρήσεις τον εαυτό σου τυχερό και να υπογράψεις αμέσως; :X

 

Κατά τα άλλα, ξέρει κανείς αν επιβάλλουν 18μηνο συμβόλαιο; Γιατί αν ναι, σόρρυ αλλά δε θα πάρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site της wind η τιμή έχει πάει στα 44,90! Γίνονται κανονικά συμβόλαια με την αρχική τιμή ή απλά κάνουν το κλασικό κολπάκι των πωλήσεων, ώστε μόλις σου το προσφέρουν στα 39,90 να θεωρήσεις τον εαυτό σου τυχερό και να υπογράψεις αμέσως; :X

 

Κατά τα άλλα, ξέρει κανείς αν επιβάλλουν 18μηνο συμβόλαιο; Γιατί αν ναι, σόρρυ αλλά δε θα πάρουμε...

Νταξ, τα μαρκετινιστικα κόλπα, όλοι τα κάνουν. Δεν τα γλυτώνεις. Το θέμα είναι για μένα να κοιτάς την ουσία, που είναι η οικονομία. Αυτό το προγράμμα για οποιον έχει αυξημένες απαιτήσεις επικοινωνίας, είναι το καλύτερο που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή. Οπότε αν το χρειάζεσαι προχωράς. Τόσο απλά. Αλλίως καρτοκινητό και αγιος ο θεος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site της wind η τιμή έχει πάει στα 44,90! Γίνονται κανονικά συμβόλαια με την αρχική τιμή ή απλά κάνουν το κλασικό κολπάκι των πωλήσεων, ώστε μόλις σου το προσφέρουν στα 39,90 να θεωρήσεις τον εαυτό σου τυχερό και να υπογράψεις αμέσως; :X

 

Κατά τα άλλα, ξέρει κανείς αν επιβάλλουν 18μηνο συμβόλαιο; Γιατί αν ναι, σόρρυ αλλά δε θα πάρουμε...

 

45 + τέλη συνδρομητών + 18 μήνες άρα ΕΑΝ διάβαζες 1-2 σελίδες πριν το post μου θα έβλεπες ότι στο 50άρικο είσαι (give or take) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LTE σύντομα θα έχει και η Wind. Η αναβάθμιση του δικτύου της προχωράει (ήδη νομίζω ολοκληρώθηκε σε Αθήνα - Θεσσαλονίκη) και το μόνο που χρειάζεται για να δώσει 4G είναι μια αναβάθμιση λογισμικού. Ο εξοπλισμός της είναι LTE ready.

 

 

Και αν υπάρχει το δίκτυο τι περιμένει και δεν προσφέρει LTE?

 

 

Καταρχήν όλα αυτά τα πακέτα είναι κοροϊδία..!

Φοβερή εντύπωση μου κάνει το γεγονός ότι ενώ υπάρχει

τρόπος να μιλάμε και να στέλνουμε μηνύματα εντελώς

δωρεάν, δεν το κάνουμε και πάμε και στηνόμαστε στην

κάθε vodafone και wind και πληρώνουμε ότι να'ναι..!!!

Τόσο δύσκολο είναι να βάλουμε όλοι Viber..?

Προχθές μιλούσα με ένα φίλο μου και μου λέει ότι του ήρθε

λογαριασμός 1000 Ευρώ επειδή μιλούσε με μια γκόμενα.

Του είπα φυσικά για το Viber. Και με 100 Ευρω συσκευή που είδα μια χαρά το πάει το Viber. Και πλεόν το υποστηρίζουν όλες οι πλατφόρμες για κινητά και όχι μόνο. Μέχρι και για PC βγήκε τώρα.

 

Πόσο περίπου όγκο δεδομένων καταναλώνει το viber ανά λεπτό ομιλίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...