Προς το περιεχόμενο

Wind: Συμβόλαιο W με απεριόριστη επικοινωνία προς όλους και τιμή €39.90


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το viber καταναλώσει ελάχιστα δεδομένα

 

 

Ελεγξα στα γρήγορα το μετρητή μου μόνο για χθες που έκανα μόνο μια 10λεπτη κλήση από viber ολόκληρη τη μέρα και ήταν 4.08 MB για αυτό το 10λεπτο, τίποτα για όποιον έχει κάρτα και βάζει 1GB με 5 ευρώ

 

Επίσης σε αυτά τα 4mb είναι και τα υπόλοιπα μηνύματα που έστειλα μέσα στη μέρα, όχι μόνο η κλήση

Ο μετρητής λέει τι κατανάλωσε η εφαρμογή γενικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταναλώνει τόσο λίγο τότε συμφέρει.

 

Η ποιότητα ήχου είναι καλή?

Μπορεί να δουλέψει μόνο με 3G ή δουλεύει και σε περιοχές που δεν υπάρχει 3G κάλυψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς 3g πρακτικά δε μιλάς μόνο μυνήματα στέλνεις

 

Η ποιότητα ήχου εξαρτάται παρά πολύ και με τη συσκευή στην οποία μιλάς

 

Πχ σε iPhone 4s η ποιότητα κλήσης απο το δικό μου κινητό είναι πολύ ικανοποιητική, σχεδόν τέλεια

Ανάλογα καλή είναι και προς ένα note 2 αλλού φίλου που καλώ συχνά

 

 

Σε φθηνό android αρκετά πιο μέτρια

 

Γενικά δεν έχεις τη ποιότητα ήχου που έχεις σε κανονική κλήση, αλλά δεδομένου του τσάμπα είναι παραπάνω από καλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δε γνωρίζω. Δεν μπορώ να ξέρω τα σχέδια τους.

 

Φαίνεται λίγο παράδοξο να το καθυστερεί και να φαίνεται τεχνολογικά πίσω, ενώ έχει τις υποδομές, όταν οι ανταγωνιστές της ήδη κάνουν τα πρώτα βήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται λίγο παράδοξο να το καθυστερεί και να φαίνεται τεχνολογικά πίσω, ενώ έχει τις υποδομές, όταν οι ανταγωνιστές της ήδη κάνουν τα πρώτα βήματα.

Αυτό είναι το τραγικό της υπόθεσης. Χάνει το παιχνίδι τουλάχιστον επικοινωνιακά χωρίς να υπάρχει λόγος (που να μπορούμε να καταλάβουμε εμείς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται λίγο παράδοξο να το καθυστερεί και να φαίνεται τεχνολογικά πίσω, ενώ έχει τις υποδομές, όταν οι ανταγωνιστές της ήδη κάνουν τα πρώτα βήματα.

Ίσως περιμένει να είναι όντως έτοιμη και όχι πλασματικά, πριν το λανσάρει. Αν ναι, καλά κάνει...5 και στο χέρι, που λέγαν και παλία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται λίγο παράδοξο να το καθυστερεί και να φαίνεται τεχνολογικά πίσω, ενώ έχει τις υποδομές, όταν οι ανταγωνιστές της ήδη κάνουν τα πρώτα βήματα.

Το σίγουρο είναι ότι προσφέρει το καλύτερο δίκτυο 3G, τουλάχιστον για Αθήνα. Συγκριτικά τουλάχιστον με Voda είναι η μέρα με τη νύχτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σίγουρο είναι ότι προσφέρει το καλύτερο δίκτυο 3G, τουλάχιστον για Αθήνα. Συγκριτικά τουλάχιστον με Voda είναι η μέρα με τη νύχτα.

voda και 3G δυστυχώς είναι μη συμβατές έννοιες τελευταία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα μπορεί να ακρίβυνε on-line, αλλά είναι μακράν το οικονομικότερο, τι να λέμε τώρα...

Ζυγίζει ο καθένας τις προτεραιότητές του και αποφασίζει αν του κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

voda και 3G δυστυχώς είναι μη συμβατές έννοιες τελευταία...

 

Πες τα χρυσόστομε! Όταν λέμε ότι η Wind έχει με διαφορά το καλύτερο 3G δίκτυο, κάτι ξέρουμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου το άφηναν στα 30 περίπου  το w για να μη φύγω , αλλά και πάλι μου έπεφτε ακριβό 

 

τελικά με τη 4η  προσπάθειά τους (γιατί τους το έπαιζα και πολύ δύσκολος   :P και βασικά το είχα πάρει απόφαση να πήγαινα σε κάρτα  )  με κράτησαν αφηνοντάς μου στα 23.5€ τελική τιμή στο λογαριασμό 1000' σε όλους , 100sms  , 1GB

(το συμβόλαιο είναι το wind to all 50 που με online αίτηση για φορητότητα ή νέους συνδρομιτές το δίνουν στα 35, μάλλον χωρίς φόρους, δεν είμαι βέβαιος) 

 

δε με χάλασε  B)

 

αυτό που με χάλασε είναι ότι δε με συμφέρει να πάρω την επιδότησή μου για να πέσω κάτω από το 20αρικο, γιατί πρέπει να είναι υποχρεωτικά 18μηνη και η προσφορά είναι για χρόνο 

άρα του χρόνου άμα πάω να φύγω θα πρέπει να τους γυρίσω 60€ ή να κάτσω 6 μήνες να με χρεώνουν κανονικά το 50αρικο που κάνει το w2a 50 , οπότε το αφήνω ως έχει και του χρόνου πάμε για νέες διαπραγματεύσεις.

 

αυτά που κάνει πάντως η wind για να μη σε χάσει από πελάτη δεν τα κάνει κανείς άλλος   ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αυτά που κάνει πάντως η wind για να μη σε χάσει από πελάτη δεν τα κάνει κανείς άλλος   ;)

Μόνο τεμενάδες δεν σου κάνει (για να το θέσω ευγενικά :P)

Πάντως, όντως,  καρά-ισχύει αυτό που λες  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά που κάνει πάντως η wind για να μη σε χάσει από πελάτη δεν τα κάνει κανείς άλλος   ;)

Αυτό που λες ισχύει...

Αλλά κι εσύ ρε φίλε το έπαιξες πολύ σωστά απ' ότι φαίνεται. Το πρόγραμμα σου το έδωσαν τ-ζ-ά-μ-π-α!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά δεν έκανα αίτηση φορητότητας σε άλλη εταιρεία και να πάρω μόνο μια αντιπροσφορά, έκανα για κάρτα στην ίδια εταιρεία όπου η διαδικασία αυτή παίρνει ένα μήνα (το να γίνεις κάρτα ) και μετά από 20 μέρες (και με τη 4η φορά) μου έδωσαν κάτι που να πιστεύω πραγματικά ότι αξίζει

μέχρι τότε το'χα δέσει ότι θα πάω σε κάρτα 

 

δεν είναι ότι τους το έπαιζα δύσκολος για να πάρω όσο το δυνατόν καλύτερη προσφορά, απλά αυτα που μου έδιναν πιο πριν δε με συνέφεραν και δεν τα έπαιρνα 

 

κάποια στιγμή πρέπει να καταλάβει ο κόσμος και στη συνέχεια να κάνει και τις εταιρείες να καταλάβουν ότι τα πακέτα που έχουν στη πλειοψηφία τους απλά δε συμφέρουν γιατί είναι πανάκριβα  και στη τελική ας μη φοβούνται (γιατί φοβούναι συνήθως πολλοί ) να πάνε σε κάρτα

 

αυτό είναι που τους καίει όλους, το να σε έχουν σε συμβόλαιο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...