Προς το περιεχόμενο

NBA 2K14 [Consoles]


johnnyman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ps4 είναι το πιο πάνω gif;

Nαι.

 

Kαι ενα απο pre alpha εκδοση παλιοτερο

anbuw3.gif

 

Επισης, μην περιμενετε τεραστια διαφορα στο gameplay στη next-gen εκδοση. Απλα θα προσθεσουν πιο πολλα animations και φυσικα τα γραφικα τα ειδατε ολοι-δεν χρειαζεται να προσθεσω κατι σε αυτο τον τομεα.

Οι ενδειξεις μεχρι στιγμης δειχνουν το αναποδο.

 

Χθες

''Ready for the definition of video game basketball to change''

 

Πριν αρκετες μερες

''Next Gen and Current are to different experiences. We've got two separate teams working on our current and next gen versions. I can't wait to share what we have in store for next gen.''

 

Θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 508
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδώ κάπου διάβασα ότι η pc version δεν θα έχει myTeam και κάτι άλλο ακόμα που δε θυμάμαι.

 

Δεν εχει MyTeam και Crew. Ουτως ή αλλως το online και στις κονσολες ειναι θλιβερο.  

 

κριμα που δεν θα βγει Next gen εκδοση για pc....

 

Υποτιθεται οτι η εκδοση pc ειναι hybrid CG+NG. Ετσι το ειπε ο Ronnie. Πως και τον πιστεψαμε βεβαια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ αλλά αυτά είναι καραγκιοζιλίκια.

 

Αν έχεις τα cohones (που λεν και στο χωριό μου) βγες και πες επίσημα στο κοινό, "κύριοι δεν ασχολούμαστε με το pc". Όχι να βγάζουν μισό game και ούτε patches ούτε updates ούτε τίποτα.

 

Εδώ ρε συ στο 2Κ13 στο PC στο player creation δε σου έβγαζε λίστα με τα supported ονόματα από τους σχολιαστές ή ακόμα πιο αίσχος δεν δούλεψε σχεδόν ποτέ το play indicator. Και ένα σωρό αμέτρητα bugs που δεν ασχολήθηκαν καν.

 

Για να μην πω για το ΥΠΕΡΤΕΡΑΣΤΙΟ fail με το player creation. Ίδιες φάτσες, κουρέματα, tattoos εδώ και 5 χρόνια (και απαράδεκτα εμφανισιακά). Στο association μετά από 3-4 seasons τα roster είναι γεμάτα με τον ίδιο παίχτη σε άλλο χρώμα/ύψος. Αυτά τα πράγματα είναι απαράδεκτα. Απλώς απαράδεκτα.

 

Κατά τα άλλα μας μάρανε το αν θα φαίνεται η ρυτίδα στο κούτελο του Lebron και η σταγόνα ιδρώτα στο παπούτσι του Bledsoe. 

 

Σόρρυ για την έκρηξη αλλά με πνίγει το δίκιο!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι ρε παιδια;;; Ποσο δυσκολο ειναι να φτιαξουν online της προκοπης;;; Στο ποδοσφαιρο μπορουμε να παιζουμε μεχρι και 11vs11 και δεν μπορουν να φτιαξουν ενα 5χ5;;;;

 

Δεν εχει MyTeam και Crew. Ουτως ή αλλως το online και στις κονσολες ειναι θλιβερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι ρε παιδια;;; Ποσο δυσκολο ειναι να φτιαξουν online της προκοπης;;; Στο ποδοσφαιρο μπορουμε να παιζουμε μεχρι και 11vs11 και δεν μπορουν να φτιαξουν ενα 5χ5;;;;

 

Γιατι δεν ειναι θλιβερο το 11vs11 στο ποδοσφαιρο? Ή μηπως βγηκε κανα sim ποδοσφαιρακι και δεν το πηραμε χαμπαρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρωτας την προσωπικη μου αποψη, θλιβερο ειναι μονο οταν παιζουν ηλιθια ατομα και "πηδανε" το ματς.

 

Οταν δεν εχει ηλιθιους μεσα, μια χαρα ειναι τα ματσακια στα drop-in matches. Και στα pro clubs που παιζω με την παρεα μου μεχρι και 7vs7 που εχουμε παιξει ειναι μια χαρα.

Γιατι δεν ειναι θλιβερο το 11vs11 στο ποδοσφαιρο? Ή μηπως βγηκε κανα sim ποδοσφαιρακι και δεν το πηραμε χαμπαρι?

Στο θεμα μας τωρα. Ειναι τελικα τοσο δυσκολο;;;

 

Ρωταω γιατι σκεφτομαι ν'αγορασω το 14 στο PC. Αλλα αν το online ειναι μαπα δεν βρισκω το λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρωτας την προσωπικη μου αποψη, θλιβερο ειναι μονο οταν παιζουν ηλιθια ατομα και "πηδανε" το ματς.

 

Οταν δεν εχει ηλιθιους μεσα, μια χαρα ειναι τα ματσακια στα drop-in matches. Και στα pro clubs που παιζω με την παρεα μου μεχρι και 7vs7 που εχουμε παιξει ειναι μια χαρα.

Στο θεμα μας τωρα. Ειναι τελικα τοσο δυσκολο;;;

 

Ρωταω γιατι σκεφτομαι ν'αγορασω το 14 στο PC. Αλλα αν το online ειναι μαπα δεν βρισκω το λογο.

 

Το online του NBAk14 λειτουργει μονο στις κονσολες και εκει με προβληματακια. Αν μπορεις να το παρεις σε κονσολα και βρεις ατομα που θα φτιαξουν πρωταθλημα με sim sliders και αυστηρους κανονες πιθανως να το ευχαριστηθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK. Ευχαριστω για την απαντηση!

Το online του NBAk14 λειτουργει μονο στις κονσολες και εκει με προβληματακια. Αν μπορεις να το παρεις σε κονσολα και βρεις ατομα που θα φτιαξουν πρωταθλημα με sim sliders και αυστηρους κανονες πιθανως να το ευχαριστηθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάζω και εγώ στο ταπεινό μου xboxaki το φορτώνω και ως κλασσικός έλλην, αλλά άνευ πράσινων και κόκκινων συναισθημάτων βάζω να παίξω ένα οσφπ-παο. Εντυπώσεις αρκετά θετικές. Έχει γίνει καταπληκτική δουλειά στη πλειονότητα των προσώπων και του σωματότυπου. Τώρα για το θέμα Σχορτσιανίτη που διάβασα σε προηγούμενο ποστ αν δε το έβλεπα δε θα το πίστευα, αλλά είναι ενδεχομένως να βελτιωθεί. Μου άρεσε το gameplay και ειδικά το κομμάτι της άμυνας που στο προηγούμενο ήταν σχεδόν ανύπαρκτη, ξένισε λιγο ο χειρισμός αλλά νομίζω ότι είναι θέμα χρόνου. Το κομμάτι που με χάλασε είναι όταν κάνω ένα αριστερό drive με τον σπανούλη........και σηκώνεται και μου καρφώνει ωσάν lebron!!!!!!!

Εκεί νομίζω ότι ίσως θα έπρεπε να γίνει και κάποιο customization ώστε ο παίχτης ασχέτως υψηλών ποσοστών να κρατάει ένα στυλ παιχνιδιού.

Επιφυλάσσομαι μόνο μην είναι κάποιο bug του παιχνιδιού επειδή η έκδοση είναι πριν την επίσημη κυκλοφορία γιατί ούτε half time show εβγαλε, ούτε sprite.

Σε ήχο δε μπορώ να εκφέρω γνώμη, κοιμόταν η μικρή μου και το είχα σχεδόν αθόρυβο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...