Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πιστεύω όλοι θα παραλάβουν δεν νομίζω να κάνει γι ακόμη μια φορά φάουλ το Public .. δεν είναι περίπτωση άμαζον που δεν παρέλαβε κανείς γιατι δεν υπήρχε προσφορά.

Εδώ η προσφορά ισχύει και όσοι τη δέσμευσαν ενώ υπήρχε διαθεσιμότητα οφείλει να παραδώσει.

Επίσης έλλειψη διαθεσιμότητας δεν υφίσταται .. Το προιόν είναι διαθέσιμο στην αγορά και δεν έχει καταργηθεί.

Αν σαν πάρουν τηλέφωνο απλά μη δεχτείτε τέτοια δικαιολογία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις το παρέλαβα και ειναι τελειο πραγματικά!

 

Δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο αλλά αφήνει πολύ καλή αισθηση στο πάτημα των πλήκτρων!!!

 

Ευχαριστώ πααααααααρα πολύ τον TS!!

 

 

Δεν αλλάζει με alt control?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω όλοι θα παραλάβουν δεν νομίζω να κάνει γι ακόμη μια φορά φάουλ το Public .. δεν είναι περίπτωση άμαζον που δεν παρέλαβε κανείς γιατι δεν υπήρχε προσφορά.

Εδώ η προσφορά ισχύει και όσοι τη δέσμευσαν ενώ υπήρχε διαθεσιμότητα οφείλει να παραδώσει.

Επίσης έλλειψη διαθεσιμότητας δεν υφίσταται .. Το προιόν είναι διαθέσιμο στην αγορά και δεν έχει καταργηθεί.

Αν σαν πάρουν τηλέφωνο απλά μη δεχτείτε τέτοια δικαιολογία..

ναι...γιατί θα είναι η πρώτη φορά που θα κάνουν φουστιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε πρέπει να φάνε άκυρο απο τις προσφορές του φόρουμ ..και όσα καταστήματα λειτουργούν με τέτοιες εμπορικές πρακτικές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής και δίκαιος, η μοναδική προσφορά που μου είχε ακυρωθεί από το public ήταν την πρώτη φορά που είχαν βγει οι πρίζες προστασίας σε προσφορά. Από εκεί και έπειτα όποια παραγγελία προσφοράς κι αν έχω κάνει την έχω λάβει. Ακόμα και τις πρίζες τις πέτυχα στη δεύτερη προσφορά και τις παρέλαβα.

 

Για την ιστορία μόλις είδα email αποστολής της παραγγελίας με ACS. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει καμία περίπτωση να παραλάβω Σάββατο; Γιατί δεν βλέπω κάποιο voucher ώστε να το ελέγξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αλλάζει με alt control?

Ωχ σορυ, εννουσα πως δεν εχει ελληνικά γράμματα επάνω στο πληκτρολόγιο αλλά μονο τα αγγλικά. Και βέβαια αλλάζει η γλώσσα με alt+shift (ειναι το defautl)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τότε πρέπει να φάνε άκυρο απο τις προσφορές του φόρουμ ..και όσα καταστήματα λειτουργούν με τέτοιες εμπορικές πρακτικές.

 

Aν γίνει κάτι τέτοιο θα μείνουμε με τρία μαγαζιά στο τέλος (πράγμα που προσωπικά δεν με ενοχλεί μιας και συνήθως ψωνίζω από τα ίδια αξιόπιστα και καλά κατ'εμέ μαγαζιά).

 

Το θέμα είναι ότι αν γίνει κάτι τέτοιο τότε ίσως ορισμένα μαγαζιά κινηθούν νομικά εναντίον του forum για δυσφήμιση και τότε ποιος θα επωμιστεί το βάρος? Και τι θα κάνει το forum? Θα είναι η ασπίδα για όποιον θέλει να τα χώσει στα x, y καταστήματα?

 

Μεγάλη συζήτηση και δεν είμαστε στο σωστό μέρος για να την κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής και δίκαιος, η μοναδική προσφορά που μου είχε ακυρωθεί από το public ήταν την πρώτη φορά που είχαν βγει οι πρίζες προστασίας σε προσφορά. Από εκεί και έπειτα όποια παραγγελία προσφοράς κι αν έχω κάνει την έχω λάβει. Ακόμα και τις πρίζες τις πέτυχα στη δεύτερη προσφορά και τις παρέλαβα.

 

Για την ιστορία μόλις είδα email αποστολής της παραγγελίας με ACS. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει καμία περίπτωση να παραλάβω Σάββατο; Γιατί δεν βλέπω κάποιο voucher ώστε να το ελέγξω.

Απ'ότι ξέρω δεν κάνουν αποστολές σάββατα.. Μπορείς όμως να πας στην acs της περιοχής σου και να το παραλάβεις απο κει εφόσον βέβαια συννενοηθείς και βρίσκεται όντως εκεί το πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το θέμα είναι ότι αν γίνει κάτι τέτοιο τότε ίσως ορισμένα μαγαζιά κινηθούν νομικά εναντίον του forum για δυσφήμιση και τότε ποιος θα επωμιστεί το βάρος? Και τι θα κάνει το forum? Θα είναι η ασπίδα για όποιον θέλει να τα χώσει στα x, y καταστήματα?

 

Δέν αποτελεί δυσφήμηση το να μην αχολείσαι με κάποιον ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι αν γίνει κάτι τέτοιο τότε ίσως ορισμένα μαγαζιά κινηθούν νομικά εναντίον του forum για δυσφήμιση

Η μη αναδημοσιευση διαφημισης δεν αποτελει δυσφημιση, τουλαχιστον στο quote που απαντησες δεν ελεγε "δημοσιευστε θεμα που να προτρεπει σε 'μαυρισμα' των μαγαζιων αυτων" ;)

 

edit: με προλαβε στο δευτερολεπτο ο kmarios :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάνει και ενημερώνει όποιος βρεί κάτι σε καλή τιμή ,από την στιγμή που έστω κάποιοι θα παραλάβουν.

Προσωπικά σε εμένα το συγκεκριμένο κατάστημα τις περισσότερες φορές "μου έπεξε τάπα".

 

Βασίκα πιστεύω πως μεγάλη σημασία έχει ο τρόπος και το μέρος που θα το παραλάβει κάποιος.Εγώ που είμαι επαρχεία και αρκετά απομακρυσμένος ,πιστευώ πως έχω λιγότερες πιθανότητες να παραλάβω.Σε μερικές παραγγελίες που είχα κάνει ,μερικά άτομα που παράγγειλαν μετά από εμένα παρέλαβαν κανόνικά και εμένα με έγραψαν κανονικότατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μη αναδημοσιευση διαφημισης δεν αποτελει δυσφημιση, τουλαχιστον στο quote που απαντησες δεν ελεγε "δημοσιευστε θεμα που να προτρεπει σε 'μαυρισμα' των μαγαζιων αυτων" ;)

 

edit: με προλαβε στο δευτερολεπτο ο kmarios :P

 

 

 

Δέν αποτελεί δυσφήμηση το να μην αχολείσαι με κάποιον ....

 

Όταν λέει να φάνε άκυρο από τις προσφορές του insomnia εγώ καταλαβαίνω κάτι αντίστοιχο με το θέμα για το amazon (κάτι τέτοιο διάβασα και στο τόπικ με τις καρέκλες από το amazon από άλλα μέλη) και λέω ότι κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό για τα εγχώρια καταστήματα...

 

Ίσως και να το ερμήνευσα λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λέω για μποικοτάζ πάντως όπως του άμαζον που ειναι σαν ιδέα για γέλια( όσον αφορά πάντα για τα μεταφορικά).. απλά να μην αναφέρονται τέτοιους είδους προσφορές απο καταστήματα με βεβαρημένο ιστορικό .. Τσάμπα ντόρος γύρω απο το όνομα τους γίνεται.

όπως είπες σηκώνει μεγάλη κουβέντα και θα βγούμε OFF..

Αλλά ας περιμένουμε για αυτή τη προσφορά να δούμε αν θα αντιδράσουν επαγγελματικά αυτή τη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα όποιο και αν είναι το κατάστημα υπάρχει περίπτωση κάποιος να προλάβει να πάρει έστω και 1 κομμάτι..Γιατί να του το στερήσουμε;

Συμφωνώ για άμαζον αλλά διαφωνώ για τα ελληνικά καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...