Προς το περιεχόμενο

[Keyboard] Logitech Wireless Keyboard K360 @ 5€


leros2004

Επιλεξτε προσεκτικα τη σωστη απαντηση στις 2 πρωτες ερωτησεις, στην τριτη ΜΟΝΟ οσοι ακυρωθηκατε βαλτε περιοχη και ημερομηνια παραγγελιας.  

195 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Εβαλα παραγγελια με παραλαβη απο καταστημα

    • Παρελαβα (ή εχω ειδοποιηθει να παραλαβω)
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  2. 2. Εβαλα παραγγελια με παραδοση στο χωρο μου

    • Παρελαβα
    • Ενημερωθηκα οτι εγινε αποστολη
    • Δεν εχω καμια ενημερωση - εξελιξη
    • Μου ακυρωσαν την παραγγελια
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ
  3. 3. Ακυρωθηκε η παραγγελια μου - λεπτομεριες

    • Ειχα επιλεξει παραλαβη απο καταστημα
    • Ειχα επιλεξει αποστολη στο χωρο μου
    • Περιοχη - Αττικη
    • Περιοχη - Θεσσαλονικη
    • Περιοχη - Πατρα
    • Περιοχη - Νησιωτικος προορισμος
    • Περιοχη - Αλλο
    • Παραγγελια Πεμπτη 13-6-2013 ή νωριτερα
    • Παραγγελια Παρασκευη 14-6-2013 (μετα τις 0:00 νυχτα Πεμπτης βαζουμε Παρασκευη)
    • ΚΕΝΟ - ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 521
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χθες εκανα απο τους πρωτους παραγγελια (ετσι πιστευω) για τα public τσιμησκη θεσσαλονικης και παραλαβη απο το καταστημα. Ακομα δεν εχω καμια ενημερωση! Υπο επεξεργασια λεει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα 2 κομματια. Το 1 ηταν κλειστο σφραγισμενο το αλλο χωρις ζελατινη και αναποδα τοποθετημενο στο κουτι. Δεν ειχε και μπαταριες μεσα. Παραπονεθηκα στο ταμειο αλλα μου ειπαν ειναι θεμα κεντρικων ετσι τα στελνουν. Τελικα τα πηρα και εφυγα. Με 27 ευρω αρχικη τιμη δε σου αφηνουν και πολλα περιθωρια. Μετα το τηλεκοντρολ καναμε το 2/2. Ευχαριστω τον τοπικ σταρτερ! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις παρελαβα 2 κομματια. Το 1 ηταν κλειστο σφραγισμενο το αλλο χωρις ζελατινη και αναποδα τοποθετημενο στο κουτι. Δεν ειχε και μπαταριες μεσα. Παραπονεθηκα στο ταμειο αλλα μου ειπαν ειναι θεμα κεντρικων ετσι τα στελνουν. Τελικα τα πηρα και εφυγα. Με 27 ευρω αρχικη τιμη δε σου αφηνουν και πολλα περιθωρια. Μετα το τηλεκοντρολ καναμε το 2/2. Ευχαριστω τον τοπικ σταρτερ! :-D

Σε ποιο μαγαζι στο καναν αυτο;;;

Μλκ αλλά ευτυχως που είναι logitech και σε θεμα service ειναι αψογοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταστημα Κατερινης. Ειναι και καινουριο καταστημα παναθεμα τους. Οποιος δε παραλαβει τελικα και το θελει θα του το στειλω με εξοδα αντικαταβολης δικα του στην ιδια τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραγγείλει και εγώ αλλά μέχρι στιγμής κανένα νέο..Βλέπω στο site το έχουν πλέον εξαντλημένο οπότε δεν αποκλείεται όσοι δεν πήραμε ακόμη να φάμε κάνα άκυρο.. Ιδωμεν.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κατάσταση είναι λίγο χύμα απ'ότι κατάλαβα.

 

Πριν ~3 ώρες μου ήρθε μήνυμα να πάω να παραλάβω από το κατάστημα του Mall ενώ εγώ είχα επιλέξει Πειραιά και ενώ στην ιστοσελίδα τους η παραγγελία μου ήταν σε κατάσταση "Υπό Επεξεργασία". Μίλησα μαζί τους και μου έιπαν ότι ήταν λάθος του συστήματός τους και μου έστειλε το μήνυμα γιατί το πληκτρολόγιο θα έφευγε από την αποθήκη του καταστήματος του Μall για το κατάστημα του Πειραιά.

 

Το μόνο καλό είναι ότι απ'όλα τα παραπάνω κατάλαβα ότι η παραγγελία μου έχει δρομολογηθεί  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποθηκη τους τρελάθηκε. Απο αμεσα διαθεσιμο παει εξαντλημένο παλι διαθέσιμο με νέα τιμή και πάλι εξαντλημένο. Δηλαδη ξεπουλησε με τιμη 25 γιουρια;;;

Ακομα καμια ενημερωσει απο καταστημα Λαρισας και παραγγελια χθες κατα τις 12 το βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποθηκη τους τρελάθηκε. Απο αμεσα διαθεσιμο παει εξαντλημένο παλι διαθέσιμο με νέα τιμή και πάλι εξαντλημένο. Δηλαδη ξεπουλησε με τιμη 25 γιουρια;;;

Ακομα καμια ενημερωσει απο καταστημα Λαρισας και παραγγελια χθες κατα τις 12 το βραδυ.

περιεργο οντως που φυγαν τα κομματια που ταν διαθεσιμα οταν η τιμη ηταν 25 ευρω.

ισως ειναι "βιτρινα" το οτι εξαντληθηκε για να μπορουν να μας πουν ¨οοπς..σορρυ guys, τελειωσαν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα και ειναι τελειο πραγματικά!

 

Δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο αλλά αφήνει πολύ καλή αισθηση στο πάτημα των πλήκτρων!!!

 

Ευχαριστώ πααααααααρα πολύ τον TS!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι να ναι... αφου ειναι διαθεσιμο κρατα το στα 5 ευρω !!!!

 

Γιατί είναι υποχρεωμένοι να πουλάνε μόνιμα το προϊόν με χασούρα; Εφόσον όσοι παρήγγειλαν παρέλαβαν, μπράβο τους. Όσοι δεν πρόλαβαν λογικά θα έχουν και άλλες ευκαιρίες στο μέλλον από το public ή άλλα μαγαζιά.

 

άσχετο εμένα στο e-mail όταν το παρήγγειλα έγραφε : Υπό Επεξεργασία

 

και τώρα το ίδιο λέει... αλλάζει αυτό? ή μόνο όταν έρθει στο κατάστημα?

Δεν έχει ενδιάμεσα βήματα από ότι έχω καταλάβει. Πάει κατευθείαν σε έτοιμο για παραλαβή. Οπότε υπομονή για όσους παρήγγειλαν πολλά η/και είναι εκτός Αθηνών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ από κατάστημα Ζωγράφου. Η κοπέλα στο ταμείο μου είπε ότι έχουν έρθει τουλάχιστον πέντε κομμάτια ακόμα λόγο παραγγελιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ από κατάστημα Ζωγράφου. Η κοπέλα στο ταμείο μου είπε ότι έχουν έρθει τουλάχιστον πέντε κομμάτια ακόμα λόγο παραγγελιών.

Στο κταστημα ζωγραφου εχω πει κι εγω αλλα ειμαι σε επεξεργασια ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...