Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Agent_Orange είπε

ειμαστε μικροί ακομα :P  το αλλο που πηγαμε στην αρχη και μας ανοιξαν 2η τρυπα τι ήταν :D 

Έχει κάτι μικροαποστολές που λέγονται encounter. Ένα τέτοιο ήταν αλλά ήρθαν από το πουθενά σε κάποια φάση :P Βασικά είναι λίγα 2 άτομα. Έκανα matchmaking μπας και μας βρει άλλους 2 αλλά δεν έβγαζε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω αν οι εχθροί έχουν συγκεκριμένες "αντοχές" αναλόγως τα λέβελ.

Είμαι τωρα 9 λεβελ, εχω το paratrooper SVD (730κάτι damage) και σημαδεύω εναν με φλογοβόλο λεβελ 7 (μωβ ενδειξη) και η ζημια που του κάνει ειναι λίγη. Αντίθετα αν του ρίξω με το SCAR-L (ναι το βρήκα κάτω με 388 damage νομιζω) του κάνει χειρότερη ζημιά.

Το πρόβλημα είναι οτι αν στην πέσουν 3-4 τέτοιοι, είναι και καλό το ΑΙ, και τους κάνει διασπορά, δεν έχεις απο που να καλυφθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

Δεν μπορώ να καταλάβω αν οι εχθροί έχουν συγκεκριμένες "αντοχές" αναλόγως τα λέβελ.

Είμαι τωρα 9 λεβελ, εχω το paratrooper SVD (730κάτι damage) και σημαδεύω εναν με φλογοβόλο λεβελ 7 (μωβ ενδειξη) και η ζημια που του κάνει ειναι λίγη. Αντίθετα αν του ρίξω με το SCAR-L (ναι το βρήκα κάτω με 388 damage νομιζω) του κάνει χειρότερη ζημιά.

Το πρόβλημα είναι οτι αν στην πέσουν 3-4 τέτοιοι, είναι και καλό το ΑΙ, και τους κάνει διασπορά, δεν έχεις απο που να καλυφθείς.

Αν είσαι solo θέλει υπομονή. Βγαίνεις από το cover για 1-2 δευτερόλεπτα ρίχνεις και κρύβεσαι. Και ξανά το ίδιο. Και το turret βοηθάει αν είσαι μόνος..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Αν είσαι solo θέλει υπομονή. Βγαίνεις από το cover για 1-2 δευτερόλεπτα ρίχνεις και κρύβεσαι. Και ξανά το ίδιο. Και το turret βοηθάει αν είσαι μόνος..

Μόνος κάνω τα encounters και τα side missions. Για τα main missions πάντα κάνω matchmake,αλλά ειδικά μια για medical supplies δεν βγαίνει με τιποτα.

Συγκεκριμένα αυτή εδώ

https://thedivision.fandom.com/wiki/Hudson_Refugee_Camp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

Μόνος κάνω τα encounters και τα side missions. Για τα main missions πάντα κάνω matchmake,αλλά ειδικά μια για medical supplies δεν βγαίνει με τιποτα.

Συγκεκριμένα αυτή εδώ

https://thedivision.fandom.com/wiki/Hudson_Refugee_Camp

Ναι με δυσκόλεψε και εμένα αυτή. Μην κάτσεις κάτω δίπλα στις γραμμές του τρένου, πρέπει να ανέβεις πάνω σε μία σκαλωσιά και να τους ρίχνεις από εκεί. Focus στα φλογοβόλα με όλα, χειροβομβίδες. turret και τα βαρέλια που ανατινάζονται. Ιδανικά θέλει 4. 2 στη σκαλωσιά να ρίχνουν στους εχθρούς και 2 να προσέχουν μην ανέβουν εχθροί από τις δύο πλευρές της σκαλωσιάς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ναι με δυσκόλεψε και εμένα αυτή. Μην κάτσεις κάτω δίπλα στις γραμμές του τρένου, πρέπει να ανέβεις πάνω σε μία σκαλωσιά και να τους ρίχνεις από εκεί. Focus στα φλογοβόλα με όλα, χειροβομβίδες. turret και τα βαρέλια που ανατινάζονται. Ιδανικά θέλει 4. 2 στη σκαλωσιά να ρίχνουν στους εχθρούς και 2 να προσέχουν μην ανέβουν εχθροί από τις δύο πλευρές της σκαλωσιάς..

Στο τελευταιο σημείο που δεν έχει άλλο checkpoint, περνάς απο ένα ανοιγμα μέσα και σου λέει να φας κάποιον (μεγαλό λεβελ) και αρχιζουν να βγαίνουν οι τυπάδες με τα φλόγιστρα και δε μενει τιποτα όρθιο, ψοφάμε στο 5 λεπτο όλοι. Βέβαια παίζω με τυχαίους δεν ξέρω αν απλά είμαστε όλοι νουμπάδες η όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...