Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας εχει τυχει μερικες φορες να κολλησει η κονσολα με το που την ανοιξετε ή με το που φορτωσει το οποιο παιχνιδι?

 

Αν ναι τι κανατε για να λυσετε αυτο το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 704
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα ... 

εχω ενα xbox360 και γενικα δεν εχω καμια εμπειρια απο καλα παιχνιδια ακομα και παλια ....

τα μονα που εχω παιξει ειναι gta5, battlefield 4 και skyrim...

ψαχνω για κανενα παιχνιδι οπου να με κρατησει για αρκετο καιρο και να εχει αγωνια και ενδιαφερον...

ψαχνω κατι σε τυπου μυστηριου και να χρειαζετε να ψαχνω για να μπορω να περνω στις αλλες φασεις του παιχνιδιου τυπου λαρα κροφτ (οπου χρειαζοταν σκεψη)...

δεν με ενδιαφερουν τοσο τα γραφηκα οσο να ειναι openworld δλδ να μην εχω πολλους περιορισμους και να ειναι αρκετα ενδιαφερων ... ακομα και μεγαλοι τιτλοι να ειναι πειτε μου γιατι οπως ανεφερα δεν εχω ιδεα απο παλια ή καινουρια καλα παιχνιδια ...

ευχαριστω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε KAGERO, έχω κατεβασμένο την κονσόλα στο Deus Ex: Human Revolution, το έπαιξα μία μέρα αλλά το άφησα στην άκρη  γιατί είναι παιχνιδάρα(έτσι πιστεύω τουλάχιστον) που δεν κάνει για μiσή ώρα την ημέρα, ο χρόνος που διαθέτω δηλαδή αυτή την εποχή και αν. Δες βιντεάκια, πιστεύω θα σου αρέσει. Επίσης, το βιντεάκι παρακάτω, είναι από τα πρώτα λεπτά του παιχνιδιού, εγώ ΟΥΤΕ ΚΑΝ φαντάστηκα ότι υπήρχαν τόσοι τρόπο για να προχωρήσεις στο παιχνίδι.

 

https://www.youtube.com/watch?v=HAYqjEhaiXE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αδερφος μου εφερε ενα 360  που εχει στο μαγαζι με Kinect για τα μωρα, που δεν διαβαζε το δισκακι. εγραφε open tray.

 

η λυση που βρηκα μετα απο λιγο ψαξιμο ειναι να βαραω ελαφρα το 360 πανω απο tray την ωρα που διαβαζει, ειναι συνηθισμενο προβλημα, υπαρχει καμια πιο σοβαρη λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ...

κατεβαζω ενα παιχνιδι στο xbox360 (στον σκληρο) και ειναι 7 gb ...

το αφηνω μονο του να κατεβαζει και η κονσολα απενεργοποιητε μονη της καθε 30λεπτα - 1 ωρα ή αποσυνδεεται απο το ιντερνετ με αποτελεσμα να σταματα το κατεβασμα και να πρεπει να ειμαι πανω απο την κονσολα καθε 3και λιγο... υπαρχει τροπος να κανω καμια ρυθμισει και να κατεβαζει ολη μερα μονο του χωρις να κλεινει και χωρις να ξεσυνδεεται απο το ιντερνετ ? 

ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε Console Settings, start up and shutdown και ρύθμισε το auto-off κατά προτίμηση. Εχει, επίσης, ρύθμιση ακριβώς από κάτω για background downloading, το οποίο όταν είναι ενεργοποιημένο βάζει την κονσόλα σε stand-by και συνεχίζει να κατεβάζει ακόμα κι αν κλείσει λόγω του auto-off. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση ποιος μ...ας θα δώσει μεταχιρισμένο xbox360 phat έκδοση που δεν έχει πρόβλημα από red ring of death η οποιαδήποτε άλλο πρόβλημα  και ειναι  σε πάρα πολύ καλή  κατάσταση   στα 50 euro ? . Κάποια άτομα που ψάχνουν να το πάρουν 50 euro πραγματικά προσπαθούν να κάνουν τους πωλητές να τους παίρνουν π...α . 

 

Αν θέλετε xbox360 με 50 euro να πάτε να πάρετε με wifi με 130 και να πάψετε να ψάχνετε για  κορόιδα ήμαρτον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε και LA Noire αν δεν το έχεις παίξει κάπου αλλού.

θα συμφωνησω.παιχνιδαρος το L.A NOIRE

Τα παιχνίδια που έχουν δώσει ως τώρα είναι το Fable 3 και το Defence Grid (XBLA tower defense 5ετίας, 2008 κυκλοφόρησε πρώτη φορά για PC, 2009 στο XBLA). To AC 2, αν θυμάμαι καλά, μετά από κράξιμο στο twitter αφού ανακοινώθηκε το 2ο παιχνίδι, είπε ο Major Nelson ότι θα το δώσουν το δεύτερο 15θήμερο του Ιουλίου.  

 

Μην περιμένετε πολλά από αυτή την κίνηση. Και, υπενθυμίζω, αυτό το σκηνικό θα γίνεται μέχρι την κυκλοφορία του Χ1, δεν είναι όπως το Plus.

Η καλή διαφορά του ενάντια στο Plus είναι ότι τα παιχνίδια τα κρατάς για πάντα δικά σου, ανεξαρτήτως συνδρομής. 

 

Ωστόσο, δεν ξέρω σε περίπτωση που τα σβήσεις από το σκληρό σου αν μπορείς να τα ξανακατεβάσεις δωρεάν. 

μπορεις να τα ξανακατεβασεις εφοσον χρησιμοποιεις τον ιδιο λογαριασμο.σου βγαζει επιλογη <<download again>>

μηπως ξερετε εκτος απο street fighter και charlie murderer αν δινει καποιο αλλο παιχνιδι για τον ιουνιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχ, μεγειά το φτυάρι, ρε θηρίο :D

Εχουν αλλάξει κάμποσα από τότε στην MS, όλα προς το καλύτερο.

 

Είχαν δώσει Dark Souls το πρώτο 15ήμερο του Ιουνίου, αν δεν το κατέβασες τότε το έχασες. Το SF ήταν bonus τρίτο παιχνίδι διαθέσιμο όλο τον μήνα (για τη διαθεσιμότητά του δεν παίρνω κι όρκο, νομίζω ότι το είχα δει και πριν τις 15, αλλά ίσως θυμάμαι λάθος).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ειναι νωρις ακομα..αλλα ρε φιλε μου ερχεται να το σπασω το ριμαδι δεν μπορω αλλο,να παιζω online gta v και συνεχεια να μου κανει βλακειες και να αποσυνδεεται απο το live..ελεος!πραγματικα πολυ σπαστικο,και μου εχει κολλησει και 3-4 φορες τελειως και το μονο που μπορουσα ηταν να το κλεισω και να το ξαναανοιξω


εχω το xbox 360 e.αν εχει καποιος το ιδιο προβλημα ας μου το πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοι φιλοι, θα ποσταρω σε 3 μερες απο σημερα 4-5 παιχνιδια + joypad στην ενοτητα "Χαριζονται". Ξερω πως εκει η φαση ειναι ραντομ (τυπου οποιος απαντησει πρωτος τα παιρνει) αλλα θα γουσταρα να τα παρει γκειμερ. Οποιος ενδιαφερεται ας εχει το νου του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...