Προς το περιεχόμενο

Αίτηση πρόσληψης τί γράφω;


Silverage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάω να κάνω χαρακίρι.Δεν αντέχω τόση ντροπή.Αντίο κόσμε!

 

Πλάκα πλάκα, μαλακία να δουλεύεις για το τραπεζικό σύστημα, σε λυπάμαι.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν λέτε να σταματήσετε τις επιθέσεις εσείς έτσι και εγώ δεν σταματάω γιατί δεν γουστάρω να με βρίζουν και εγώ να κοιτάω έτσι απλά.

Πρώτα απ'ολα το μήνυμα που μου έστειλε ο superpie:

 

"Φιλαρακι τουμπεκι σκετο ετσι? Να σε ρωτησω κατι? Αληθεια με τετοιο επιπεδο που βγαζεις στα μνμ σου και με τετοιο επιπεδο στην ορθογραφια σου εχεις μεταπτυχιακο? Αληθεια αν δεν ειχες τι θα γινοταν?

ΗΣΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝ ΒΓΑΖΑΜΑΙ ΑΚΡΕΙ ΑΙ?
"

 

ΝΑΙ ρε φίλε έχω, δεν κατάλαβα δηλαδή όποιος έχει μεταπτυχιακό απαγορεύεται να κάνει λάθος?Βλέπω και την δικιά σου ορθογραφία και τρέμω.Αλλά έτσι είναι, στελνεις προσωπικά μηνύματα για να μην γελάει ο κόσμος που προσπαθείς να διορθώσεις τους άλλους ενώ είσαι χειρότερος απο αυτούς.Και δεν λέω για την τελευταία πρόταση που επίτηδες την έγραψες λάθος.

Βλέπω και τα ακαταλαβίστικα που έγραψες παραπάνω και γελάω απο βάθος καρδίας για την κατάντια σου αν και σε λυπάμαι λίγο.

 

 

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί ακόμα είστε με το μέρος του?

1. Δεν κούνησε ούτε το δαχτυλάκι του και βρήκε να φωλιάσει κάπου.Και όχι, μην μου πείτε οτι έχασε γονείς κ.τ.λ.π. δεν είναι και ο μόνος στον κόσμο.

2. Κάνει και αστειάκια για χαρακίρι και βλακείες αφού είναι άνετος βλέπεις.

3. Δεν έχει ΚΑΘΟΛΟΥ προσώντα και πάλι βρήκε να φιδιάσει κάπου.

 

Όσο για σένα deesnider που απο την πρώτη στιγμή άρχιζες και με πρόσβαλες, να σου πώ οτι εσείς αρχίσατε να λέτε βλακείες για βουλευτές και βρήκατε την βλακεία τώρα και την πετάτε όπου βρείτε.Και έτσι για την ιστορία, έχω πολύ καλές σχέσεις και με γνωστούς και με φίλους μου αλλά όταν βλέπω την αδικία φουντώνω, δεν γίνεται να αγνοήσω κάποια πράγματα όπως το εριστικό σου ύφος απέναντί μου αλλιώς θα σε έγραφα στα απόκρυφα τα μέρη.

 

Λίγοι που έχουν γράψει εδώ καταλαβαίνουν τη σκέψη μου (και πάλι βέβαια όχι τελείως αλλά υπάρχει πρόοδος) αλλά βέβαια πρέπει να εχουν ταλαιπωρηθεί και αυτοί στη ζωή τους, όχι σαν τον deesnider που την σκαπούλαρε έξω και τρώει με χρυσά κουτάλια.

 

Επίσης ναι, πιστεύω οτι δεν θα έπρεπε να δεχθεί την θέση αν έχει κάποιο ίχνος αξιοπρέπειας και σεβασμού προς υπόλοιπο 1,5 εκατομμύριο άνεργους στην Ελλάδα αλλά ο σεβασμός έχει μετατραπεί σε άγνωστη έννοια πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν λέτε να σταματήσετε τις επιθέσεις εσείς έτσι και εγώ δεν σταματάω γιατί δεν γουστάρω να με βρίζουν και εγώ να κοιτάω έτσι απλά.

 

Τα ίδια θα λέμε όλη την ώρα μωρ' αδερφάκι μου; Είπαμε: Σκοπίμως το κάνουμε, για να γράφεις και να μας προσφέρεις γέλιο.

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω...

 

...και το γεγονός ότι εσύ δε μπορείς να καταλάβεις το οτιδήποτε, έχει ποια σημασία ακριβώς για τους υπόλοιπους; Εκτός κι αν φαντάστηκες, ότι για να ειπωθεί κάτι, πρέπει πρώτα να βεβαιωθούμε ότι το καταλαβαίνεις ...εσύ! 

 

εσείς αρχίσατε να λέτε βλακείες για βουλευτές

 

...λες να αναφέρθηκε σε δικό σου post για πρώτη φορά, η λέξη «βουλευτής»; Μπα, μάλλον θα μού φάνηκε!

 

έχω πολύ καλές σχέσεις και με γνωστούς και με φίλους μου 

 

Έλα ρε! Έχεις καλές σχέσεις με τους ...φίλους σου; (μέχρι να βρουν δουλειά βέβαια, διότι μετά, ποιος είδε τον αντρίκο και δεν έκλασε μέντες...)

 

Παίζει να 'σαι κι ο μοναδικός στον πλανήτη! Ο κανόνας είναι ότι με τους φίλους του ο καθένας, είναι στα μαχαίρια...πως τα κατάφερες ρε θηρίο;

 

δεν γίνεται να αγνοήσω κάποια πράγματα όπως το εριστικό σου ύφος απέναντί μου

 

Σ' αυτό ακριβώς ποντάρω, με το - σκοπίμως - εριστικό ύφος μου: Στο να μην το αγνοήσεις και να συνεχίσεις να μού προσφέρεις γέλιο μέχρι δακρύων...

 

Λίγοι που έχουν γράψει εδώ καταλαβαίνουν τη σκέψη μου

 

Ένας εσύ κι ένας ο Νίτσε. Το ίδιο πρόβλημα είχε κι εκείνος ο κακόμοιρος. Ελάχιστοι τον καταλάβαιναν με την πρώτη. Αυτό είναι το τίμημα που πληρώνεις, όταν είσαι διανοούμενος...

 

αλλά βέβαια πρέπει να εχουν ταλαιπωρηθεί και αυτοί στη ζωή τους

 

Να έχουν τουλάχιστον ξεσκατώσει ελέφαντα με διάρροια, διαφορετικά τι να πουν κι αυτοί;

 

όχι σαν τον deesnider που την σκαπούλαρε έξω και τρώει με χρυσά κουτάλια.

 

Γράψε τον τραπεζικό σου λογαριασμό, να σού στείλω όσα έχω βγάλει μέχρι τώρα. Με τόκο μάλιστα, διότι άργησα να καταλάβω ότι σού τα χρωστάω, αφού δεν κατάφερες να τη ...σκαπουλάρεις κι εσύ, αν και με τόσα ...πρωσόντα!...

 

...Τύπος που δεν έχει πρόβλημα μόνο μ' αυτούς πού - φαντάζεται ότι - κατέλαβαν τη θέση που έπρεπε να καταλάβει ο ίδιος, αλλά και με όσους φτιάχτηκαν μόνοι τους, με δική τους δουλειά, με δικά τους κεφάλαια και χωρίς βοήθεια από...βουλευτές! Γενικό σιχτίρισμα, προς οποιονδήποτε δεν είναι μίζερος και σκατόψυχος, όπως η πάρτη του...μιλάμε για τεράστιο βλήμα, σφηνωμένο στο μυαλό, ε;

 

Ρε, μπας κι είσαι συγγενής εκείνου τού καραγκιόζη τού πρώην συναδέλφου μου, που ανέφερα πριν; Να 'ναι τόσο μικρός ο κόσμος, ή να 'χει εξαπλωθεί σε τέτοιο βαθμό το μικρόβιο τής κακομοιριάς; 

 

...ζωγραφίζεις, λέμε! Ιστορία γράφεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγοι που έχουν γράψει εδώ καταλαβαίνουν τη σκέψη μου

 

Δεν βοηθησε και η ορθογραφια σου αλλα ανθρωποι ειμαστε.

 

 

Επίσης ναι, πιστεύω οτι δεν θα έπρεπε να δεχθεί την θέση αν έχει κάποιο ίχνος αξιοπρέπειας και σεβασμού προς υπόλοιπο 1,5 εκατομμύριο άνεργους στην Ελλάδα αλλά ο σεβασμός έχει μετατραπεί σε άγνωστη έννοια πια.

 

 

 

Με την ιδια λογικη πεθαινει ο αντρας καποιας και αυτη δεν δεχεται στην συνταξη του και προτιμαει να πεθανει της πεινας απο σεβασμο σε τοσο κοσμο που δεν παιρνει συνταξη.

 

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί ακόμα είστε με το μέρος του?

1. Δεν κούνησε ούτε το δαχτυλάκι του και βρήκε να φωλιάσει κάπου.Και όχι, μην μου πείτε οτι έχασε γονείς κ.τ.λ.π. δεν είναι και ο μόνος στον κόσμο.

2. Κάνει και αστειάκια για χαρακίρι και βλακείες αφού είναι άνετος βλέπεις.

3. Δεν έχει ΚΑΘΟΛΟΥ προσώντα και πάλι βρήκε να φιδιάσει κάπου.

 

 

Ειμαστε με το μερος του γιατι οταν εμφανιζονται ατομα τοσο κακιασμενα σαν εσενα βλεπουμε με συμπαθεια ενα ατομο που μπαινει σε μια θεση εστω με ολιγον τι οικογενειοκρατια. Πολλοι δεν συμφωνουμε με την διαταξη αυτη αλλα δεν κανουμε επιθεση στον φιλο γιατι ο ιδιος δεν την δημιουργησε. Φιλικη συμβουλη μην εισαι τοσο κακιασμενος και με φθονο γιατι το συμπαν/Θεος/φυση οταν διαταρασεται η ισορροπια εχει τους μηχανισμους να την επιβαλει και συνηθως οχι με ομορφο τροπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......................Λίγοι που έχουν γράψει εδώ καταλαβαίνουν τη σκέψη μου (και πάλι βέβαια όχι τελείως αλλά υπάρχει πρόοδος) ......................

 

αααχ είναι τόσο μοναχικά στην κορυφή.

το ίδιο πρόβλημα είχαν και άλλοι μεγάλοι στοχαστές

 

......................Λίγοι που έχουν γράψει εδώ καταλαβαίνουν τη σκέψη μου (και πάλι βέβαια όχι τελείως αλλά υπάρχει πρόοδος).....................

 

το να θεωρεί κάποιος ότι είναι πρόοδος της κοινωνίας το να φτάσει να τον καταλαβαίνουν δείχνει τι μεγάλη ιδέα έχει για τον εαυτό του. ελπίζω μόνο να προσέχει εκεί που κυκλοφορεί μη βγάλει κάνα μάτι με το καλάμι που καβαλάει.

α, νομίζω ότι βρήκα και τον λόγο που δεν έχει δουλειά.

μάλλον είναι λιγάκι ασυνεπής αφού πέραν της μίας φοράς μας υποσχέθηκε ότι δεν θα ξανασχοληθεί μαζί μας αλλά.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εθνικη οπως και το ΤΤ ειναι ΔΕΚΟ, ευρυτερος δημοσιος τομεας οποτε γινονταν ταρζανιες στο φουλ.

 

 

 

Το ΤΤ ανήκει προς το παρόν στο δημόσιο, μέχρι να πωληθεί.

 

Η Εθνική είναι ιδιωτική εδώ και πολλά χρόνια, πάνω από 10ετία. Το δημόσιο έχει ένα μικρό ποσοστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν λέτε να σταματήσετε τις επιθέσεις εσείς έτσι και εγώ δεν σταματάω γιατί δεν γουστάρω να με βρίζουν και εγώ να κοιτάω έτσι απλά.

Πρώτα απ'ολα το μήνυμα που μου έστειλε ο superpie:

 

"Φιλαρακι τουμπεκι σκετο ετσι? Να σε ρωτησω κατι? Αληθεια με τετοιο επιπεδο που βγαζεις στα μνμ σου και με τετοιο επιπεδο στην ορθογραφια σου εχεις μεταπτυχιακο? Αληθεια αν δεν ειχες τι θα γινοταν?

 

ΗΣΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝ ΒΓΑΖΑΜΑΙ ΑΚΡΕΙ ΑΙ?"

 

ΝΑΙ ρε φίλε έχω, δεν κατάλαβα δηλαδή όποιος έχει μεταπτυχιακό απαγορεύεται να κάνει λάθος?Βλέπω και την δικιά σου ορθογραφία και τρέμω.Αλλά έτσι είναι, στελνεις προσωπικά μηνύματα για να μην γελάει ο κόσμος που προσπαθείς να διορθώσεις τους άλλους ενώ είσαι χειρότερος απο αυτούς.Και δεν λέω για την τελευταία πρόταση που επίτηδες την έγραψες λάθος.

Βλέπω και τα ακαταλαβίστικα που έγραψες παραπάνω και γελάω απο βάθος καρδίας για την κατάντια σου αν και σε λυπάμαι λίγο.

 

 

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί ακόμα είστε με το μέρος του?

1. Δεν κούνησε ούτε το δαχτυλάκι του και βρήκε να φωλιάσει κάπου.Και όχι, μην μου πείτε οτι έχασε γονείς κ.τ.λ.π. δεν είναι και ο μόνος στον κόσμο.

2. Κάνει και αστειάκια για χαρακίρι και βλακείες αφού είναι άνετος βλέπεις.

3. Δεν έχει ΚΑΘΟΛΟΥ προσώντα και πάλι βρήκε να φιδιάσει κάπου.

 

Όσο για σένα deesnider που απο την πρώτη στιγμή άρχιζες και με πρόσβαλες, να σου πώ οτι εσείς αρχίσατε να λέτε βλακείες για βουλευτές και βρήκατε την βλακεία τώρα και την πετάτε όπου βρείτε.Και έτσι για την ιστορία, έχω πολύ καλές σχέσεις και με γνωστούς και με φίλους μου αλλά όταν βλέπω την αδικία φουντώνω, δεν γίνεται να αγνοήσω κάποια πράγματα όπως το εριστικό σου ύφος απέναντί μου αλλιώς θα σε έγραφα στα απόκρυφα τα μέρη.

 

Λίγοι που έχουν γράψει εδώ καταλαβαίνουν τη σκέψη μου (και πάλι βέβαια όχι τελείως αλλά υπάρχει πρόοδος) αλλά βέβαια πρέπει να εχουν ταλαιπωρηθεί και αυτοί στη ζωή τους, όχι σαν τον deesnider που την σκαπούλαρε έξω και τρώει με χρυσά κουτάλια.

 

Επίσης ναι, πιστεύω οτι δεν θα έπρεπε να δεχθεί την θέση αν έχει κάποιο ίχνος αξιοπρέπειας και σεβασμού προς υπόλοιπο 1,5 εκατομμύριο άνεργους στην Ελλάδα αλλά ο σεβασμός έχει μετατραπεί σε άγνωστη έννοια πια.

Συνεχιζεις τα λαθη..Σου ειπα η λεξη Προσωντα γραφεται ΠΡΟΣΟΝΤΑ..

Μετα μου λες για ενα λαθος οταν σου εχω βαλει ηδη 11 και συνεχιζεις να κανεις λαθη ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ λεξεις...

Χαχαχα...

Α ρε Ελλαδαρα με τους μεταπτυχιακαρες σου...

 

Υ.Γ Φαντασου τωρα να εργαζεσαι σε τραπεζα και πανω στην καταθεση να γραφει..

"Καταθετοις ο Κοιριος Μανολις Γεοργοιου

Καταθεσι 228 εβρο ( δηακωσηα οικωση οκτο εβρο)" :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φαγώνεστε δε το βρίσκω λάθος κάποιος να μπήκε σε εταιρεία(δημόσια,ιδιωτικη) αν απεβίωσε γονιός του ίσα,ίσα δείχνει η εταιρεία ανθρώπινο(ανθρωποκεντρικό) χαρακτήρα, θετικό είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν λέτε να σταματήσετε τις επιθέσεις εσείς έτσι και εγώ δεν σταματάω γιατί δεν γουστάρω να με βρίζουν και εγώ να κοιτάω έτσι απλά.

Πρώτα απ'ολα το μήνυμα που μου έστειλε ο superpie:

 

"Φιλαρακι τουμπεκι σκετο ετσι? Να σε ρωτησω κατι? Αληθεια με τετοιο επιπεδο που βγαζεις στα μνμ σου και με τετοιο επιπεδο στην ορθογραφια σου εχεις μεταπτυχιακο? Αληθεια αν δεν ειχες τι θα γινοταν?

 

ΗΣΟΣ ΝΑ ΜΕΙΝ ΒΓΑΖΑΜΑΙ ΑΚΡΕΙ ΑΙ?"

 

ΝΑΙ ρε φίλε έχω, δεν κατάλαβα δηλαδή όποιος έχει μεταπτυχιακό απαγορεύεται να κάνει λάθος?Βλέπω και την δικιά σου ορθογραφία και τρέμω.Αλλά έτσι είναι, στελνεις προσωπικά μηνύματα για να μην γελάει ο κόσμος που προσπαθείς να διορθώσεις τους άλλους ενώ είσαι χειρότερος απο αυτούς.Και δεν λέω για την τελευταία πρόταση που επίτηδες την έγραψες λάθος.

Βλέπω και τα ακαταλαβίστικα που έγραψες παραπάνω και γελάω απο βάθος καρδίας για την κατάντια σου αν και σε λυπάμαι λίγο.

 

 

 

Επίσης δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί ακόμα είστε με το μέρος του?

1. Δεν κούνησε ούτε το δαχτυλάκι του και βρήκε να φωλιάσει κάπου.Και όχι, μην μου πείτε οτι έχασε γονείς κ.τ.λ.π. δεν είναι και ο μόνος στον κόσμο.

2. Κάνει και αστειάκια για χαρακίρι και βλακείες αφού είναι άνετος βλέπεις.

3. Δεν έχει ΚΑΘΟΛΟΥ προσώντα και πάλι βρήκε να φιδιάσει κάπου.

 

Όσο για σένα deesnider που απο την πρώτη στιγμή άρχιζες και με πρόσβαλες, να σου πώ οτι εσείς αρχίσατε να λέτε βλακείες για βουλευτές και βρήκατε την βλακεία τώρα και την πετάτε όπου βρείτε.Και έτσι για την ιστορία, έχω πολύ καλές σχέσεις και με γνωστούς και με φίλους μου αλλά όταν βλέπω την αδικία φουντώνω, δεν γίνεται να αγνοήσω κάποια πράγματα όπως το εριστικό σου ύφος απέναντί μου αλλιώς θα σε έγραφα στα απόκρυφα τα μέρη.

 

Λίγοι που έχουν γράψει εδώ καταλαβαίνουν τη σκέψη μου (και πάλι βέβαια όχι τελείως αλλά υπάρχει πρόοδος) αλλά βέβαια πρέπει να εχουν ταλαιπωρηθεί και αυτοί στη ζωή τους, όχι σαν τον deesnider που την σκαπούλαρε έξω και τρώει με χρυσά κουτάλια.

 

Επίσης ναι, πιστεύω οτι δεν θα έπρεπε να δεχθεί την θέση αν έχει κάποιο ίχνος αξιοπρέπειας και σεβασμού προς υπόλοιπο 1,5 εκατομμύριο άνεργους στην Ελλάδα αλλά ο σεβασμός έχει μετατραπεί σε άγνωστη έννοια πια.

Ξέχασες να γράψεις ότι δεν θα ξαναασχοληθείς μαζί μας.

 

Τόσο συνεπής είσαι και στις άλλες σου δουλειές;

 

Επίσης δεν το διευκρίνισες, είσαι τελικά άνεργος κανα οχτάρι χρόνια με τέσσερα παιδιά ή όχι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω ρε παιδιά τί ιατρικές εξετάσεις θέλουν να κάνεις και τί έξτρα χαρτιά θέλουν ξέρει κανείς;Έτσι μου είπαν σήμερα αλλά μιας και είμαι διακοπές δεν μπορω να πάω να συνενοηθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τί ιατρικές εξετάσεις θέλουν να κάνεις και τί έξτρα χαρτιά θέλουν ξέρει κανείς;

 

Θα σου απαντησει ο Αντρεας, τι διαολο τοσα πτυχια εχει το παιδια, στανταρακι θα ξερει!

 

Παντως σε περιπτωση που ο Ανδρεας δεν ξερει σοφο θα ηταν να απευθυνθεις στην τραπεζα,

αυτοι θα στα πουνε αναλυτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες δεν είναι 100% βέβαιο, εγώ αν και "ανορθόγραφος" λόγω δυσλεξία στην όποια άργησα να βρω και δεν πήρα απαλλαγή στην σχολή που πέρασα δεν χρειάστηκε σχεδόν πουθενά ορθογραφία εκτός της πτυχιακής.

 

Δεν το ξέρω το παιδί ούτε το υπερασπίζομαι αλλά άμα τελείωσε μια σχολή θετικής ή τεχνολογικής κατεύθυνσης η καλή ορθογραφία δεν είναι απαραίτητη    

 

Στο συγκεκριμένο τομέα δε σε έσωνε κάποιο software, ήταν χειρόγραφα ...Την ορθογραφία δε τη μαθαίνεις έτσι και αλλιώς στο ΤΕΙ/ΑΕΙ ( δεν είπαμε να είσαι και σε επίπεδο φιλολόγου, τα βασικά πρέπει να τα ξέρεις έχοντας τελειώσει την υποχρεωτική εκπαίδευση ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο συγκεκριμένο τομέα δε σε έσωνε κάποιο software, ήταν χειρόγραφα ( και το τμήμα στο οποίο υπαγόμουν έκανα τη ψηφιοποίηση σε διάφορα projects ) ...Την ορθογραφία δε τη μαθαίνεις έτσι και αλλιώς στο ΤΕΙ/ΑΕΙ ( δεν είπαμε να είσαι και σε επίπεδο φιλολόγου ).

Κοιτα τις περισσοτερς φορες οι αιτησεις δεν ειναι σε ετοιμες φορμες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο συγκεκριμένο τομέα δε σε έσωνε κάποιο software, ήταν χειρόγραφα ...Την ορθογραφία δε τη μαθαίνεις έτσι και αλλιώς στο ΤΕΙ/ΑΕΙ ( δεν είπαμε να είσαι και σε επίπεδο φιλολόγου, τα βασικά πρέπει να τα ξέρεις έχοντας τελειώσει την υποχρεωτική εκπαίδευση ).

Oooooh τι βλέπω!!!!

 

BW!!!

 

Σε είχαμε χάσει εντελώς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...