Προς το περιεχόμενο

Lenovo Y580 με i5, 4gb ram, 1 terra hdd, gtx 660m, free dos..599€ [εξαντληθηκε]


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 296
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

caddy βρηκα σε ελληνικο καταστημα γυρωστα 25 ευρω με μεταφορικα. Εγω βεβαια εχω ηδη ενα SSD που ειχα παρει πριν κανα 6μηνο και ειχα στο σταθερο μου, οποτε απο το να δινω 100 ευρω για καινουργιο msata καλυτερα να δωσω 25 για το caddy. 

 

Και περα απο το θεμα θερμοκρασιας, επειδη δουλευω τον SSD εδω και κανα 6μηνο η διαφορα στη ταχυτητα ειναι τραγικη. Ειναι 5400 στροφες αλωστε. 

 

το οτι χανω το dvd drive μετα ειναι ενα θεματακι, αλλα νομιζω οτι βρισκεις και θηκες ειδικεσ που το περνας μετα και οι οποιες μετα μπορουν να συνδεθουν με κανα usb φανταζομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

caddy βρηκα σε ελληνικο καταστημα γυρωστα 25 ευρω με μεταφορικα. Εγω βεβαια εχω ηδη ενα SSD που ειχα παρει πριν κανα 6μηνο και ειχα στο σταθερο μου, οποτε απο το να δινω 100 ευρω για καινουργιο msata καλυτερα να δωσω 25 για το caddy. 

 

Και περα απο το θεμα θερμοκρασιας, επειδη δουλευω τον SSD εδω και κανα 6μηνο η διαφορα στη ταχυτητα ειναι τραγικη. Ειναι 5400 στροφες αλωστε. 

 

το οτι χανω το dvd drive μετα ειναι ενα θεματακι, αλλα νομιζω οτι βρισκεις και θηκες ειδικεσ που το περνας μετα και οι οποιες μετα μπορουν να συνδεθουν με κανα usb φανταζομαι. 

liiink πιο ακριβως απο που  στείλε μου μηνυμα πλζζζ. 

 το έβαλες ευκολααα? 

 

η θερμοκρασιαααααα στο caddy , χωρις παιχνιδια ? με παιχνίδια? πως είναι?

η θερμοκρασία στον ssd πως είναι 

 

ΠΕΕΕΕΣ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΣ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o HDD αν βαράει κάθε μέρα 60-65 βαθμούς είναι μεγάλο πρόβλημα? Πόσο θα αντέξει?

Σε περιηγηση στο ιντερνετ, ταινιες κλπ ειναι μαξ στους 49.

Στα παιχνιδια δινει πονο και πιανει και 60αρι μετα απο κανενα 2ωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε μου απλα βρηκα ελληνικο μαγαζι να το πουλαει. δε το παραγγειλα ακομα

 

http://www.ebw.gr/el/product/74922/SATA-HDD-Caddy-Module-Gia-na-prosthesete-extra-skliro-disko-sto-laptop-sa%CF%82

 

απλα επειδη δε θελω να χασω to dvd drive θελω να βρω και κουτι που να μπει μεσα το drive και μετα να ξεκινησω τη διαδικασια. Προς το παρων δε βρισκω Ελλαδα. Αλλα βρηκα στο amazon πακετο που εχει και τα 2 αυτα κομματια που χρειαζομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λέει πόσες ιντσες είναιο το συγκεκριμενο προσεχε το λίγο , πρεπει να βρουμε caddy που να κάνει



Σε περιηγηση στο ιντερνετ, ταινιες κλπ ειναι μαξ στους 49.

Στα παιχνιδια δινει πονο και πιανει και 60αρι μετα απο κανενα 2ωρο.

παρατήρησα video shuttering σε 1080p video στο youtube. λες να έχει προβλημα η hd4000 ? ο επεξεργαστής μου δηλαδη.

 

δηλάδη όταν γινόταν γρήγορα εναλλαγη εικόνας. εβλεπα οριζόντιες γραμμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν παιζω ενα παιχνιδι, ενεργοποιειται αυτοματα η 660? Πως το τσεκαρουμε αυτο?

Δεξί κλικ πάνω στο εικονίδιο του παιχνιδιού. Εκεί έχει επιλογή που ορίζεις με ποια κάρτα γραφικών να ξεκινάει.

Εκτέλεση με επεξεργαστή γραφικών'..κάπως έτσι το λέει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πεφτω σίγουρα 10 βαθμους κατω, αλλα τα ανεμηστηρακια δεν ειναι κάτω απο τις τρύπες..

Φιλε μου ποια βαση εχεις μπορεις να γραψεις ενα λινκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ποια βαση εχεις μπορεις να γραψεις ενα λινκ...

εχω μία απλή, προτείνω βάση όμως να μπορείς να μετακινήσεις τα fans να τα βαλεις όπου θες εσύ , νομίζω προτείνανε κατι πιο πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατι λιγο οχι τοσο σχετικο με το θεμα αλλα επειδη ο φιλος μου περασε αγγλικα windows 7 professional καπου εδω στο forum ειχε παρει το ματι μου εναν οδηγο για να βαλεις την ελληνικη γλωσσα αλλα δεν μπορω να τον βρω...
μηπως μπορει κανεις να τον ποσταρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ασχετο γιατι δεν μου απαντανε στο σωστο thread,ποσες ενεργοποιησεις μπορω να κανω με ενα windows 8 pro key(δεν ειναι απο update αλλου λογισμικου)αγορασμενα κανονικα

 

Αποστολή από το GT-S6500 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κατι λιγο οχι τοσο σχετικο με το θεμα αλλα επειδη ο φιλος μου περασε αγγλικα windows 7 professional καπου εδω στο forum ειχε παρει το ματι μου εναν οδηγο για να βαλεις την ελληνικη γλωσσα αλλα δεν μπορω να τον βρω...

μηπως μπορει κανεις να τον ποσταρει?

http://www.insomnia.gr/topic/397690-win-7-pro/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...