Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα ναι, απο εταιρειες να φαν κι οι κοτες, λεφτα να χετε να χανετε :P

Ναι το θέμα είναι να μην χάνεις τον έλεγχο και απο εταιρίες όσες θες, το σιτε του ΟΠΑΠ πχ.και bwin που όλο έρχεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γραμμένος στην Goalbet, προς το παρόν όλα καλά. Έχω κάνει και 2 αναλήψεις και τα λεφτά έχουν μπει σε 3 εργάσιμες. (Αν και το μπόνους δεν το πήρα ποτέ).

Τι λέτε γι' αυτήν την εταιρία μιας και δεν μπορώ να παίζω 365 και stoiximan; Είναι καλή και αξιόπιστη;

Όχι τίποτα άλλο, πάω πολύ καλά και ήδη έχω βγάλει αρκετά παραπάνω απ' όσα έχω βάλει, αλλά τα έχω μέσα, οι αναλήψεις ήταν το μισό κεφάλαιο, τα υπόλοιπα είναι μέσα. Ελπίζω να μην έχει θεματάκια, έτσι δεν είναι;

Έχει κανείς εμπειρία από Goalbet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού η εταιρία με τής πληρωμές πού σου έκανε μέσα σε λίγες μέρες σού έδειξε πως είναι αξιόπιστη αν ήθελε να σου δημιουργήσει πρόβλημα πιστεύω θα το έκανε στης πρώτες αναλήψεις ,Όταν θες να μάθεις για μια εταιρία πρωτα ρωτάς και μετά παίζεις,εσύ κανείς το αντίθετο παίζεις ήδη εκεί έχεις πληρωθεί χωρίς προβλήματα και ρωτας κάτι που ξέρεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι γραμμένος στην Goalbet, προς το παρόν όλα καλά. Έχω κάνει και 2 αναλήψεις και τα λεφτά έχουν μπει σε 3 εργάσιμες. (Αν και το μπόνους δεν το πήρα ποτέ).

Τι λέτε γι' αυτήν την εταιρία μιας και δεν μπορώ να παίζω 365 και stoiximan; Είναι καλή και αξιόπιστη;

Όχι τίποτα άλλο, πάω πολύ καλά και ήδη έχω βγάλει αρκετά παραπάνω απ' όσα έχω βάλει, αλλά τα έχω μέσα, οι αναλήψεις ήταν το μισό κεφάλαιο, τα υπόλοιπα είναι μέσα. Ελπίζω να μην έχει θεματάκια, έτσι δεν είναι;

Έχει κανείς εμπειρία από Goalbet;

ημουνα κι εγω κατι φεγγαρια, αλλα τους κερδιζα αβερτα και αναγκαστηκαν και μου εβαλαν ορια, στην αρχη 1 ευρω και

μετα επειδη εφτιαξα μηχανισμο και λουπαρα για να παιζω αρκετες φορες το παιχνιδι που ηθελα στο τελος μου σκασε ενα μηνυμα που ελεγε "δυστυχως δεν σας επιτρεπεται να παιζετε στην εταιρεια μας" χαχααχχα

 

τυφλα να χει ο ταραμας λεμε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα σκοπό να παίξω ένα Σαββατοκύριακο, γι' αυτό δεν ρώτησα. Αλλά πήγα καλά και συνέχισα. Και συνέχιζα να πηγαίνω καλά. Γι' αυτό ρωτάω, επειδή προέκυψε να κάτσω πολύ παραπάνω απ' όσο υπολόγιζα. Και θα συνεχίσω να κάθομαι όσο όλα πηγαίνουν καλά.

 

Περα από τα όρια είχες αλλά θέματα; Με καθυστερήσεις αναλήψεων ή κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο stoiximan απαξ και το κλείσεις (για λόγους εθισμού που έτυχε να βάλω σαν βλάκας) είναι μόνιμο, δεν μπορείς να το ξανανοίξεις, ούτε καινούργιο... Δεν ξέρω στην 365. Έχω ρωτήσει αλλά ακόμα δεν έχουν απαντήσει.

 

Γενικά ,αν στείλεις ένα email στο αρμόδιο τμήμα και εξηγείς οτι είσαι εντάξει και δεν έχεις οικονομική εξάρτηση κτλ και οτι το είχες κλείσει πχ γιατί δεν είχες χρόνο σου ξανανοίγουν το λογαριασμό χωρίς πολλά πολλά.

Το έχω κάνει σε 2 εταιρίες.

Τώρα για στοίχημαν δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα σκοπό να παίξω ένα Σαββατοκύριακο, γι' αυτό δεν ρώτησα. Αλλά πήγα καλά και συνέχισα. Και συνέχιζα να πηγαίνω καλά. Γι' αυτό ρωτάω, επειδή προέκυψε να κάτσω πολύ παραπάνω απ' όσο υπολόγιζα. Και θα συνεχίσω να κάθομαι όσο όλα πηγαίνουν καλά.

 

Περα από τα όρια είχες αλλά θέματα; Με καθυστερήσεις αναλήψεων ή κάτι άλλο;

ειχα και καποιες καθυστερησεις, ναι, αναγκαστηκα κανα δυο φορες και τους κατηγγειλα, αλλα δεν μου φαγαν ουτε ευρω, να ναι καλα τα παιδια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στην bet365 μου κόψαν όλα τα μπόνους..

Και χωρίς να κάνω κάποια κακή χρήση ή κάτι άλλο.

Απλά τελευταία στα free bet που δίνουν είχα πιάσει 2-3 καλά και είχα πάρει γύρω στα 150ευρώ.

Γύφτοι οι άνθρωποι. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στην bet365 μου κόψαν όλα τα μπόνους..

Και χωρίς να κάνω κάποια κακή χρήση ή κάτι άλλο.

Απλά τελευταία στα free bet που δίνουν είχα πιάσει 2-3 καλά και είχα πάρει γύρω στα 150ευρώ.

Γύφτοι οι άνθρωποι. :whistle:

Και εγώ στο στοιχιμαν τα ιδια έχουν να μού δώσουν 1 χρόνο τώρα free bet,μάλλον δίνουν σε αυτούς πού παίζουν πιο πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα και καποιες καθυστερησεις, ναι, αναγκαστηκα κανα δυο φορες και τους κατηγγειλα, αλλα δεν μου φαγαν ουτε ευρω, να ναι καλα τα παιδια :D

Όταν λες ότι τους κατήγγειλες, τι εννοείς; Και οι καθυστερήσεις ήταν μεγάλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται τι εννοει ο καθενας μεγαλες, 1-2 εβδομαδες π.χ. για μενα ειναι μεγαλη,

τους κατηγγειλα εννοω στην εεππ, ινκα, γενικη γραμματεια καταναλωτη και διαφορους αλλους οργανισμους,

αλλα τετοιου τυπου παντα, υπαρχουν και στο εξωτερικο ξερω καποιοι, αλλα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με δαυτους,

μετα τις καταγγελιες κατα ενα περιεργο τροπο παντως μπαιναν τα λεφτα και

φυσικα οι αρμοδιοι ισχυριζονταν/ισχυριζονται οτι φταινε τα capital controls και διαφορες αλλες μπουρδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που δεν προτείνει κάνεις την Betrebels από τις νόμιμες στην Ελλάδα. Είναι επιπέδου stoiximan και bet365. Γρήγορες αναλήψεις ( λιγότερο από 24 ώρες πριν 1 μήνα για ανάληψη μεγάλο τριψήφιο ποσό σε skrill) και δίνει μπόνους κάθε μήνα 100€.

 

Την προτείνω σε όλους όσους ασχολούνται με το άθλημα.

 

Το μόνο που δεν ξέρω να σας ενημερώσω είναι τι μεθόδους κατάθεσης δέχονται με τα CC (εγώ δουλεύω αποκλειστικά με skrill)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι ίσως off-topic η ερώτηση μου, αλλά σε ποιες εταιρίες παίζεται πόκερ? επειδή βλέπω πως όσα topics υπάρχουν στο forum αυτό είναι παλιά, είπα να ρωτήσω και εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...