Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες εχετε να μου προτείνετε 1-2 αξιοπιστα site για προγνωστικα στοιχηματος εκανα ενα ψαξιμο στο google αλλα εχει τοσα πολλα που καπου χανεσε

Νεος στο στοιχημα και ψαχνωμε ,ξεκίνησα στο  stoiximan με μολις 15 ευρω καταθεση + το 15 μπονους στα πρωτα μου στοιχιματα  επιασα το Γερμανια - Ιταλια και Γαλια - Ισλανδια  Οβερ 2,5 και GG  :-D

 

2 που θυμάμαι είναι το footballbet και το surfbet από ελληνικά. Ξένα δεν ξέρω να σου πω.

Όποιος έχει να προτείνει άλλα ας τα πει.

 

Πάντως λίγο πολύ ισχύει αυτό που είπε ο patrickdrd, οπότε να στηρίζεσαι πάνω από όλα στην δική σου κρίση και να τα χρησιμοποιείς απλά βοηθητικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο "αξιοπιστο" που εχω βρει ειναι το diavolakos.net

 

Το αξιοπιστο ειναι σε εισαγωγικα γιατι για προγνωστικα μιλαμε, κανεις δεν ξερει το μελλον.

Αυτο που μου αρεσει ειναι οτι ο τυπος ειναι οργανωμενος. Κατα την διαρκεια της σεζον εχει σχεδον καθε μερα προτασεις,

εχει την μπανκα του στο site με στατιστικα, και μπορεις να δεις τι επιασε σε ολη την διαρκεια της σεζον. Δεν σου πεταει τρεις αγωνες και μετα μην τον ειδατε.

Απ'οτι λεει το κανει αρκετα χρονια αυτο και ειναι παντα με θετικη μπανκα μακροπροθεσμα.

 

Τωρα στο Euro εβαλε και live betting στους αγωνες, οπου πραγματικα ο τυπος εχει βγαλει λεφτα (αν παιζει ο ιδιος τα λεφτα του οπως λεει)

 

Απο την στιγμη που βλεπω στατιστικα, φωτογραφιες απο τα στοιχηματα του και ενα γενικοτερο "επαγγελματισμο" εχω αρχισει να τον εμπιστευομαι.

Δεν παιζω ποτε ξερα τις επιλογες του, γιατι ειναι παικτης που παιζει κυριως μεγαλες αποδοσεις, οποτε εκει που προτεινει για παραδειγμα οβερ2,5 παιζω οβερ1,5

 

Γενικοτερα παρακολουθησε τον τωρα στο Euro και για κανα διμηνο απο Αυγουστο και μετα που θα ξαναρχισει την επομενη σεζον. Δες πως παιζει, και προσαρμοσε το παιχνιδι του

στην δικια σου τσεπη. Για οποιον δεν μπορει να ασχολειται με τις ωρες να δει στατιστικα για καθε ομαδα, ο τυπος ειναι οτι πρεπει για να εχεις μια γενικοτερη ιδεα.

 

Προφανως δεν συνιστω σε κανεναν να τον ακολουθησει τυφλα και να παιξει μια περιουσια για να πλουτισει. Ελπιζω να καταλαβαινομαστε οτι ολα αυτα τα site προγνωστικων

τα βλεπουμε σαν guidelines.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό site είναι και το betsellers με το Μπιλάρα και το Μάκη. Κατά βάση είναι ένα σχολείο στοιχήματος και μετά προγνωστικά. Διαβάστε κάποια κείμενά τους και δε θα χάσετε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Από τη φετινή χρονιά είπα να ανοίξω και ένα λογαριασμό στη sportingbet γιατί είδα ότι κάποιες φορές έχει πολύ καλές αποδόσεις. Παίζω εκεί κανένα δίμηνο όλα μια χαρά. Ξαφνικά εδώ και 2 μιση βδομάδες περίπου δε μπορώ να ποντάρω περισσότερο από 0.5€ σε μονούς αγώνες (δυάδες και παραπάνω δε δοκίμασα γιατί φέτος είπα να ασχοληθώ μόνο με μονά αποδεκτά). Τόσο στη συνομιλία όσο και σε μαιλ που έστειλα μου είπαν ότι οι traders έχουν βάλει όρια και πως κάποια στιγμή θα αφαιρεθούν. Το πότε δεν το ξέρουν απλά μου είπαν να δοκιμάζω συνέχεια. Τα πονταρίσματα που παίζω είναι από 30€ έως 80€ ανάλογα τις αποδόσεις και δε μπορώ να πω ότι κερδίζω συνέχεια ούτε υπάρχει κάποιο τρελό προβάδισμα από την πλευρά μου. Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω ανάληψη λόγω κάποιων μπόνους τα οποία είχα σκοπό να ρολλάρω σύμφωνα με τους όρους τους αλλά με 0.5€ προφανώς δε γίνεται κάτι τέτοιο. 

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί μπήκαν όρια και μάλιστα τόσο χαμηλά που φαντάζομαι δεν ισχύουν σε όλους και το ακόμα πιο κορυφαίο στο ότι δε μου δίνουν μια ορθή απάντηση για το πότε θα αρθούν. Έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο; Γιατί δεν ξέρω τι να κάνω, είναι και ένα ποσό μέσα που θα μπορούσα να το χρησιμοποιήσω σε άλλη στοιχηματική με αυτό που κάναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμα πηγαινες σε αξιοπιστες εταιρειες απο την αρχη δεν θα ειχες προβλημα τωρα... Ψαξτε το λιγο πριν αρχισετε να παιζετε οπου να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά λίνους...θα τον κάνεις και ντα σε λίγο....δεν δίνεις καμία λύση στο θέμα του απλά γράφεις για να γράψεις...

Πάνος παίζε trixie μέχρι να στο ξεμπλοκάρουν και φυσικά πρήζε τους κάθε μέρα στη συνομιλία...θα στο φτιάξουν το θέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά αυτό δεν είναι λύση στο πρόβλημά μου...

Όπως είπε και ο cosmos000 παίξε trixie μέχρι να ξεμπερδέψεις με το bonus, τράβηξε ότι χρήματα έχεις και φύγε από αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω σχετικά με την ταυτοποίηση που ζητάνε οι στοιχηματικες και ζητάνε την φωτοτυπία ταυτότητας..

Εσείς την δίνεται? Υπάρχει κάποιο θέμα με αυτό?
Τι κίνδυνοι υπάρχουν αν έχει κάποιος την φωτοτυπία ταυτότητάς σου?
Προσωπικά το σκέφτομαι να στείλω την φωτοτυπία ταυτότητας..Αν θέλετε πείτε καμια γνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...