Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορεί να μου εξηγήσει κανείς πως λειτουργεί το μπόνους στο stoiximan?

δεν έχω καταλάβει πότε μπορώ να πάρω λεφτά χωρίς να χάσω το μπόνους.

τι εννοεί τζιράρισμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζιράρισμα εννοεί τα συνολικά πονταρίσματα που έχεις κάνει.. Ας πούμε αν σου λέει ότι πρέπει να τζιράρεις 6 φορές το ποσό της κατάθεσής σου και έχεις κάνει κατάθεση 10 ευρώ, θα πρέπει να παίξεις στοιχήματα (6*10=60) τόσης αξίας ώστε να έχεις τζιράρει το ποσό. Υπόψιν ότι υπάρχει όριο απόδοσης νομίζω θέλει σημεία από 1,50 και πάνω ή κάτι τέτοιο. 

Δεν είναι η καλύτερη βοήθεια που μπορείς να πάρεις αλλά δεν παίζω στην στοιχιμαν και ούτε ξέρω επιπλέον στοιχεία. Πάνω κάτω όμως όπως στα είπα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τελευταία σέρνονται όλα τα στοιχηματικά site;

Μόνο σε μένα συμβαίνει;

Τώρα για παράδειγμα προσπαθώ να μπω σε vistabet,sportingbet,bet365 κ novibet και όλα δυσκολεύονται.

Όλα τα άλλα sites λειτουργούν κανονικά και το speedtest βγάζει κανονικά αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχώς έχω προβλήματα με το ιντερνετ τελευταία και δεν έχω ξεκάθαρη άποψη. Παρόλο αυτά στην bet365 δεν βλέπω να υπάρχει θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κάνω ανάκτηση κωδικού στην 365 και έχουν πολύ άθλια εξυπηρέτηση. Παλιότερα δεν ήταν έτσι. Πιστεύετε αξίζει τον κόπο να περιμένω ή να κάνω λογαριασμό σε άλλη εταιρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το χα σταματησει τον Δεκεμβρη και σιγα σιγα ξαναρχιζω με skrill και capital control τι γινεται?

Μπορω να καταθεσω χρηματα στην skrill μεσω εθνικης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...