Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και παλι αν δεν κανω λαθος και δεν εχει αλλαξει κατι προσφατα, μονο με εμβασματος ή στο γκισε ή μεσω web banking στελνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη το χα σταματησει τον Δεκεμβρη και σιγα σιγα ξαναρχιζω με skrill και capital control τι γινεται?

Μπορω να καταθεσω χρηματα στην skrill μεσω εθνικης?

Η skrill έχει λογαριασμό στην Alpha bank οπότε δε θα έχεις πρόβλημα,πέρα της όποιας προμήθειας υπάρχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιζα παντα bet365. Γρήγορο site σχεδιασμενο σε flash

Πλέον δεν μπορώ να καταθέσω με κάρτα.Συνηθως παιζω στοιχημα οταν εχω στην καρτα μου χρήματα τα οποια δεν μπορω να τραβηξω απο μηχανημα. 6,7 ευρώ

 

Αναγκάστηκα και μπηκα στην sportingbet. Σπαστικό site , σπαστική εταιρεία. Αλλάζει τις αποδόσεις συνέχεια σε βαθμό που σου σπάει τα νεύρα. Έχει τύχει να βάλω ενα σημείο αρκετές φορές και να πατήσω 5 και 6 φορές το κουμπι μεχρι να το πάρει γιατί κάθε 2 δευτερολεπτα τους την βαραει να αλλάζουν την αποδοση

 

Ειχα 7 ευρώ πριν ένα μηνα , τους πήρα 50.

 

Τώρα είχα 5 και κατι και τα έβαλα .Θα δουμε αυτή την φορά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γνωρίζω προσωπικά είναι ότι όταν βγήκανε τα capital controls η Skrill έδωσε 2 λογαριασμούς ελληνικούς, Πειραιώς και Alpha Bank. Στη συνέχεια της Πειραιώς τον καταργήσανε. Σε αυτόν της Alpha Bank η Skrill προτείνει να γίνεται η κατάθεση με e-banking και όχι στο γκισέ για να μην αντιμετωπίσει ο χρήστης πρόβλημα.

 

Όσον αφορά την Viva, η λύση βολεύει και αν έχεις viva wallet γλυτώνεις τη χρέωση με το viva e-money.

Τα γράφουνε εδώ αναλυτικά http://www.betarades.gr/viva-payments-katathesi-se-stoiximatikes-etaireies-odigies-vima-vima_p_34617.html

Δεν συμφέρει με τίποτα η κάρτα στην Viva γιατί έχεις 1,9% χρέωση κάθε φορά. Οπότε με το e-money, όχι σκέτο voucher, είσαι μια χαρά και χωρίς χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γνωρίζω προσωπικά είναι ότι όταν βγήκανε τα capital controls η Skrill έδωσε 2 λογαριασμούς ελληνικούς, Πειραιώς και Alpha Bank. Στη συνέχεια της Πειραιώς τον καταργήσανε. Σε αυτόν της Alpha Bank η Skrill προτείνει να γίνεται η κατάθεση με e-banking και όχι στο γκισέ για να μην αντιμετωπίσει ο χρήστης πρόβλημα.

 

 

Τι πρόβλημα μπορεί να αντιμετωπίσεις στο γκισέ; Εγώ είχα κάνει κατάθεση και δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κατά τον κανόνων για ξέπλυμα μαύρου χρήματος. Από τον γκισέ μπορεί να καταθέσει ο οποιοσδήποτε ότι θέλει και χωρίς ταυτότητα.... Αυτό μου είπανε από την Skrill. Να προτιμάω το e-banking από τον γκισέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες,μια γρηγορη ερωτηση και απαντηση παρακαλω :P

Ειναι ασφαλες να ανεβασω τα στοιχεια μου για να κανω επαληθευση του λογαριασμου?Αν ναι ποια στοιχηματιηκ εταιρεια να προτιμησω?Τεινω στην stoiximan που ειναι και ελληνικη αλλα εσεις ειστε πιο εμπειροι μιας και εγω ειμαι αρχαριος...Σας παρακαλω ας απαντησει καποιος ωστε να αρχιζω να παιζω...

Επισης ειναι ασφαλες το ε-banking και τα σχετικα η αν ας πουμε καποια χακαριστει,την γαμησαμε?Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες,μια γρηγορη ερωτηση και απαντηση παρακαλω :P

Ειναι ασφαλες να ανεβασω τα στοιχεια μου για να κανω επαληθευση του λογαριασμου?Αν ναι ποια στοιχηματιηκ εταιρεια να προτιμησω?Τεινω στην stoiximan που ειναι και ελληνικη αλλα εσεις ειστε πιο εμπειροι μιας και εγω ειμαι αρχαριος...Σας παρακαλω ας απαντησει καποιος ωστε να αρχιζω να παιζω...

Επισης ειναι ασφαλες το ε-banking και τα σχετικα η αν ας πουμε καποια χακαριστει,την γαμησαμε?Ευχαριστω

 

Η Stoiximan είναι μια χαρά.. Προχώρα άφοβα.

Μη φοβάσαι ούτε για τα στοιχεία σου ούτε για το ebanking.

Hacking μπορεί να συμβεί αλλά η πιθανότητα είναι πολύ μικρή για να σταματήσουμε να χρησιμοποιούμε τις ηλεκτρονικές συναλλαγές.Και στο δρόμο μπορεί να σε ληστέψουν,αλλά δε νομίζω να έχεις σταματήσει να κυκλοφορείς γι'αυτό το λόγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχω αυτοαποκλειστεί από 365 και stoiximan, γιατί τσαντίστηκα που μια μέρα πήγα χάλια και άνοιξα λογαριασμό αργότερα στην Goalbet.

Πάω καλά σ' αυτήν. Γνωρίζετε αν είναι αξιόπιστη σε πληρωμές και γενικότερα ή έχει θεματάκια;

Όποιος γνωρίζει κάτι, ας μου απαντήσει γιατί έχω αγχωθεί λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αυτοαποκλειστεί από 365 και stoiximan, γιατί τσαντίστηκα που μια μέρα πήγα χάλια και άνοιξα λογαριασμό αργότερα στην Goalbet.

Πάω καλά σ' αυτήν. Γνωρίζετε αν είναι αξιόπιστη σε πληρωμές και γενικότερα ή έχει θεματάκια;

Όποιος γνωρίζει κάτι, ας μου απαντήσει γιατί έχω αγχωθεί λίγο...

 

Μπορείς να τους ξανανοίξεις τους κλεισμένους λογαριασμούς.

Τουλάχιστον μία φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να τους ξανανοίξεις τους κλεισμένους λογαριασμούς.

Τουλάχιστον μία φορά.

Στο stoiximan απαξ και το κλείσεις (για λόγους εθισμού που έτυχε να βάλω σαν βλάκας) είναι μόνιμο, δεν μπορείς να το ξανανοίξεις, ούτε καινούργιο... Δεν ξέρω στην 365. Έχω ρωτήσει αλλά ακόμα δεν έχουν απαντήσει.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό γράφει στην 365:

 

Κατά τη διάρκεια της περιόδου αυτό-αποκλεισμού, δεν θα είναι δυνατό να ανοίξετε ξανά τον λογαριασμό σας για οποιονδήποτε λόγο, και η bet365 θα κάνει ο,τιδήποτε μπορεί για ενετοπίσει και να κλείσει οποιυσδήποτε νέους λογαριασμούς, τους οποίους μπορεί να ανοίξετε.

 

Όποτε, μάλλον, μέχρι να περάσει το 6μηνο που είχα βάλει, λογικά θα πρέπει να ξεχάσω την 365,ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...