Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να ανοίξω στο pamestoixima λόγω της όλης φάσης με τις paysafe (που αποκλειστικά χρησιμοποιούσα) . Διάβαζα, μπορείς να πας στον πράκτορα και να σου περάσει αυτός τα χρήματα. Ήθελα να ρωτήσω, παίζει κάποιος εκεί να μ πει εμπειρίες; Έχει κάποιο όριο κατάθεσης; Με τις αναλήψεις τι παίζει; Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Απο Γ εθνική Ελλάδας η στοιχιμαν έχει μεγάλο εύρος αγώνων;

Ξέρεις κανένα στημένο ν το μοιραστείς μαζί μας? Γιατί δεν βλέπω άλλο λόγο ν θέλει κάποιος ν Παίξει Γ εθνική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγες μέρες η sportingbet μου έδωσε 25€ δώρο. Ήταν γενική προσφορά ή επειδή είχα καιρό να παίξω;

Επειδή είχες καιρό να καταθέσεις
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπέρα παιδιά σκέφτομαι να ανοίξω λογαριασμό σε κάποια στοιχηματική έτσι για χαβαλέ, να παίζω κανα αγώνα. τώρα με τα CC τι ακριβώς παίζει?ποια είναι η καλύτερη εταιρία απο άποψη ασφάλειας και αξιοπιστίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά για εμένα δεν υπάρχει η ¨τέλεια εταιρεία που δίνει tips για το στοιχημα.." Υπάρχουν όμως πολλές ενδιαφέρουσες στοιχηματικές εταιρείες που με λίγα λεφτά μπορείς να διακρίνεις την αποτελεσματικότητα της. 

 

Προσωπικά επιλέγω club μικρα αλλα δυναμικά που δίνουν tips γιατί θεωρώ οτι σημασία έχει οχι η ποσότητα των παικτών που πάιζουν εκεί αλλά τα τελικά και μεσοπρόθεσμα κέρδη μιας καθημερινής επένδυσης που κάνω στο ποδόσφαιρο παίζοντας στοίχημα.

 

Απο το μπουκέτο μου

 

1. The http://therichster.com Πολύ καλή στοιχηματική κοινότητα-club 

2. http://www.coto.at/ για γενικές προγνώσεις και αίσθηση

3. οτιδήποτε Free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, γνωριζει κανεις κατι σχετικα με την καινουρια εταιρεια AssosPlay?? Ειχα κανει εγγραφη επειδη εδινε 5 ευρω Free Bet και απο τοτε δεν ειχα ξανα ασχοληθει... μεχρι πριν λιγο καιρο που ειδα τυχαια οτι γινοταν ενα τουρνουα σε αυτο το σαϊτ το "Arena Challenge" που επαιζες με εικονικα και οποιος εβγαινε 1ος στην καταταξη επαιρνε 1000 ευρω, ο 2ος 500 και ο 3ος 300 ευρω! Τελοσπαντων το τουρνουα τελειωσε στις 18 Οκτωβριου πριν δυο μερες. Απο τοτε δεν εχουν ανακοινωσει τιποτα, πουθενα... τους εχω στειλει δυο email και καμια απαντηση ενω πριν τελειωσει το τουρνουα απαντουσαν σε λιγες ωρες. Θα μου πειτε τι σε νοιαζει... αλλα βγηκα 1ος που λετε στο τουρνουα στο Leaderboard και κατι αρχιζω να πιστευω οτι ειναι απατη. Γνωριζει κανεις κατι?? Συγνωμη για το μεγαλο ποστ... :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) καλες ειναι κ οι δυο, μοιρασε την καβα σου στις 2 για να χεις να κανεις παιχνιδι με τις καλυτερες αποδοσεις

 

2) βαζεις μεσω viva wallet, paysafe, moneysafe κι αλλα τετοια κολπα, με καρτες χλωμο ακομα και

τραβας ή μεσω viva wallet ή με τραπεζικο εμβασμα (=τραπεζικο λογαριασμο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...