Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος stoiximan μωρε που ανοίγει τις αποδόσεις και τρια δευτερόλεπτα μετά τα έχει ριξει ..Η καλαμαριά έπαιζε εκτος έδρας την Κυριακή και την ανοίγει 1.93 λιγα δευτερόλεπτα μετα 1.36..απατεώνες απλά...0-3 το ματς.

 

Καμία άλλη δεν ξέρουμε?η Novibet Νομίζω ανοίγει αλλα δνε ξερω τι λέει σαν εταιρεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω για Ελλάδα οι 2 κορυφαίες είναι bet365 και stoiximan. Έχω και interwetten και vistabet αλλά δεν τις προτείνω με την καμία.

 

Για προγνωστικά που είδα παραπάνω κάτι ερωτήσεις, σίγουρα καλύτερη γνώμη από τον ίδιο μας τον εαυτό δεν υπάρχει. Αλλά επειδή πολύς ο κόσμος είναι ανασφαλής, εγώ με την σειρά μου έχω να σας προτείνω κάποια site. betarades (με κάβα και παίζει μόνο μονά αποδεκτά με αποδόσεις value ως επί το πλείστον), ο arxondas (για μένα πιο οργανωμένος από όλους, τα βγάζει τα προγνωστικά από την προηγούμενη νύχτα-τον ακολουθώ και είμαι κερδισμένος) και ο amerikanos24 ο οποίος έχει πολύ καλά ποσοστά επιτυχίας και παίζει μόνο μονά αποδεκτά και η πρόταση που κάνει είναι να έχουμε σταθερό ποντάρισμα. 

 

Κι ένα σχόλιο μιας και έχω φάει μπόλικες φορές τα μούτρα μου όπως όλοι φαντάζομαι, το παν είναι η διαχείριση κεφαλαίου, να μην παίζεις όπως να'ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Interwetten γιατί δεν προτείνεις; Προσωπικά κι εγώ δεν έχω την καλύτερη εικόνα μιας και ζητάει 2% προμήθεια σε κάθε κατάθεση όπως επίσης μου έβαλε και αυτή όρια μετά από 3 μόνα αποδεκτά με λογικά ποντάρισματα. Απλά ρωτάω μήπως είναι κι άλλα αυτά που πρέπει να ξέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Interwetten γιατί δεν προτείνεις; Προσωπικά κι εγώ δεν έχω την καλύτερη εικόνα μιας και ζητάει 2% προμήθεια σε κάθε κατάθεση όπως επίσης μου έβαλε και αυτή όρια μετά από 3 μόνα αποδεκτά με λογικά ποντάρισματα. Απλά ρωτάω μήπως είναι κι άλλα αυτά που πρέπει να ξέρουμε.

 

Κοίτα, το καλοκαίρι με την ολυμπιάδα άνοιξα εκεί λογαριασμό. Εϊχα βάλει ένα ποσό, ενώ γράφουν ότι κάνουν το πολύ 10 εργάσιμες να το περάσουν στο προφίλ σου (!) σε εμένα κάνανε κανα μήνα. Εν τέλει επικοινώνησα και αν δεν είχα μιλήσει ακόμα έτσι θα ήμουνα. Η πρώτη εικόνα λίγο με ξένισε όπως καταλαβαίνεις. Μετά, το θυμάμαι σαν να είναι τώρα. Προσπαθούσα να βάλω 20 € στην Αυστραλία να πάρει μετάλλιο στο μπάσκετ (πουτ.. Ισπανία, κι εκεί πελάτες μας έκανες). Έδινε 17 απόδοση (παρεπιπτόντως, σαν πρόταση ήταν από τους betarades - μου καλάρεσε και συμφωνούσα), και δεν δεχόταν πάνω από 2,3 € ποντάρισμα. Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί. Μου έχει τύχει στο συγκεκριμένο site άλλη μία φορά. Επίσης ένα άλλο αρνητικό που έχουν είναι ότι και η ορολογία που έχουν τουλάχιστον στην αρχή σε μπερδεύει π.χ πουθενά δεν γράφει over 2.5. Γράφει γκολ 0-2 και 3 και πάνω. Τέλος δεν είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος από τις επιλογές που δίνει. Η 365 και ο stoiximan δίνουν σαφώς πολύ περισσότερες επιλογές είτε παίζουν πρωτοκλασάτες ομάδες είτε παίζει τοπικό πρωτάθλημα. Αυτό που σου ανέφερα με την ορολογία είναι θέμα γιατί όταν δίνει επιλογές στο ασιατικό χάντικαπ, έτσι που τα γράφει, εγώ τουλάχιστον δεν βγάζω άκρη και πρέπει να συγκρίνω αποδόσεις με άλλες εταιρείες για να καταλάβω τι παίζω. Πιάστο αυγό και κούρευτο δηλαδή.Για να μην μιλήσω για το ανύπαρκτο cash out που δεν αξίζει να το χρησιμοποιήσεις καθόλου.  Ανάληψη δεν έχω κάνει ακόμα, αλλά όπου να'ναι θα το κάνω. Όταν είναι, θα ενημερώσω αν ήταν συνεπής ή αν έχασα τζάμπα τόσο καιρό εκεί μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα πονταρίσματα όπως είπα πριν το κάνουν και σε εμένα. Έπαιξα trixie με αποδόσεις πάνω κάτω 3 και δεν με άφησε πάνω από 5€. Τέτοια ούτε ο ΟΠΑΠ δεν κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο Novibet έχει κανείς εμπειρία

 

Εγώ έχω novibet.

Φαίνεται μικρή εταιρία αλλά δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

 

Ο stoiximan πάντως είναι πολύ μπροστά απο τον ανταγωνισμό αυτή τη στιγμή.

Εγώ σηκώνω 1000άρικα και σε μια ,το πολύ δύο μέρες τα έχουν βάλει στην τράπεζα.

 

interwetten πριν χρόνια μου είχαν περιορίσει το λογαριασμό και δε μπορούσα να παίξω πάνω απο 20ευρώ.

Δεν ξέρω αν είναι ακόμη τόσο γελοίοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω για Ελλάδα οι 2 κορυφαίες είναι bet365 και stoiximan. Έχω και interwetten και vistabet αλλά δεν τις προτείνω με την καμία.

 

Για προγνωστικά που είδα παραπάνω κάτι ερωτήσεις, σίγουρα καλύτερη γνώμη από τον ίδιο μας τον εαυτό δεν υπάρχει. Αλλά επειδή πολύς ο κόσμος είναι ανασφαλής, εγώ με την σειρά μου έχω να σας προτείνω κάποια site. betarades (με κάβα και παίζει μόνο μονά αποδεκτά με αποδόσεις value ως επί το πλείστον), ο arxondas (για μένα πιο οργανωμένος από όλους, τα βγάζει τα προγνωστικά από την προηγούμενη νύχτα-τον ακολουθώ και είμαι κερδισμένος) και ο amerikanos24 ο οποίος έχει πολύ καλά ποσοστά επιτυχίας και παίζει μόνο μονά αποδεκτά και η πρόταση που κάνει είναι να έχουμε σταθερό ποντάρισμα. 

 

Κι ένα σχόλιο μιας και έχω φάει μπόλικες φορές τα μούτρα μου όπως όλοι φαντάζομαι, το παν είναι η διαχείριση κεφαλαίου, να μην παίζεις όπως να'ναι

 

Στις σελίδες προγνωστικών που σας έγραψα, ο amerikanos24 έγινε συνδρομητικό. Πολύ χαμηλή τιμή μεν (10€ τον μήνα) αλλά συνδρομητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις σελίδες προγνωστικών που σας έγραψα, ο amerikanos24 έγινε συνδρομητικό. Πολύ χαμηλή τιμή μεν (10€ τον μήνα) αλλά συνδρομητικό.

Πολύ χαμηλή δεν λες. 120 ευρώ τον χρόνο για προγνωστικά? Αν είναι δυνατόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χαμηλή δεν λες. 120 ευρώ τον χρόνο για προγνωστικά? Αν είναι δυνατόν.

 

Είναι όλα σχετικά. Ναι δεν λέω, τον χρόνο είναι 120. Υπάρχουν και άλλοι που ζητάνε 25€ τον μήνα. Υπάρχουν και οι τζάμπα. Υπάρχει και ο εαυτός μας ο ίδιος. Ο καθένας κάνει ότι θέλει βασικά. Πάντως, επειδή τον ακολουθούσα τον συγκεκριμένο από πριν γίνει συνδρομητικός, του' δωσα ένα δεκάρικο. Το πήρα πίσω από το πρώτο ποντάρισμα και πάει ψηλο-τραίνο η φάση. Θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E γραψε εδω ρε τσιφουτη τι δινει ο αμερικανος 24 να δουμε και εμεις αν αξιζει 

 

Ευχαριστώ για τον χαρακτηρισμό, αλλά δεν νομίζω ότι είναι σωστό να σου δώσω προγνωστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν εννοούσε να του δώσεις προγνωστικά πριν τους αγώνες...ίσως να ήθελε να πει μετά το πέρας των αγώνων να του πεις πόσα μάντεψε ;)

 

Μπα ψηλέ προγνωστικά θέλει. Αλλά θα δώσω αποτελέσματα, όταν μπορώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...