Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερώτηση γτ σκάλωσα. Είμαι Κύπρο για ένα μικρό διάστημα και ήθελα να παίξω κανα στοίχημα στην bet365. Είχα βάλει πριν μερικές μέρες μια 10αρα paysafe αγορασμένη απο ελλάδα κι έκανα κανονικά κατάθεση και μετά απο 4-5 μέρες και ανάληψη το ποσό που είχα κερδίσει. 

 

Αγόρασα σήμερα μια paysafe απο εδώ (κύπρο) και όταν πήγα να κάνω κατάθεση μου έβγαλε αυτό: To συγκεκριμένο paysafecard PIN δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για πληρωμή στο συγκεκριμένο ηλεκτρονικό κατάστημα

 

Έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να παίζει? (έχασα και τα 2 ματσάκια που είχα σταμπάρει και θα έβγαζα μεροκάματο) Έχω στείλει απο το πρωί και mail αλλ δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιμη είναι,απο τότε που πήρε νόμιμη άδεια στην Ελλάδα σταμάτησε να διαφημίζεται στα σιτε.

Ερώτηση γτ σκάλωσα. Είμαι Κύπρο για ένα μικρό διάστημα και ήθελα να παίξω κανα στοίχημα στην bet365. Είχα βάλει πριν μερικές μέρες μια 10αρα paysafe αγορασμένη απο ελλάδα κι έκανα κανονικά κατάθεση και μετά απο 4-5 μέρες και ανάληψη το ποσό που είχα κερδίσει. 

 

Αγόρασα σήμερα μια paysafe απο εδώ (κύπρο) και όταν πήγα να κάνω κατάθεση μου έβγαλε αυτό: To συγκεκριμένο paysafecard PIN δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για πληρωμή στο συγκεκριμένο ηλεκτρονικό κατάστημα

 

Έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να παίζει? (έχασα και τα 2 ματσάκια που είχα σταμπάρει και θα έβγαζα μεροκάματο) Έχω στείλει απο το πρωί και mail αλλ δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση.

Αν ανέβασες κάποια εικόνα δεν εμφανίζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που πιστεύω είναι ότι δεν δέχεται την κάρτα από άλλη χώρα,η paysafe όπως θα γνωρίζεις είχε σταματήσεινα να πουλάει κάρτες και οταν επέστρεψε η εταιρίες έπρεπε να φτιάξουν ελληνικό λογαριασμό ώστε να δέχονται paysafe που έχουν εκδοθεί σπο Ελλάδα,και ίσως γι αυτό το λόγο να μην σου δέχεται την κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περιμένω να δώ μπα και απαντήσουν. αλλιώς πούλο. Ντάξει ένα 5ευρω ήταν αλλα το γαμώτο μου είναι οτι βγήκαν τα 2 ματσάκια που ήθελα  :devil:  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να επιλέγεις το live chat παρά να τους στέλνεις εμαιλ δοκίμασε και τώρα το chat μπορεί να ειναι ανοιχτό,στα εμαιλ αργούν πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιμη είναι,απο τότε που πήρε νόμιμη άδεια στην Ελλάδα σταμάτησε να διαφημίζεται στα σιτε.

Αν δεν ήταν νόμιμη δεν θα μπορούσα να παίξω. Ρωτάω τον φίλο γιατί μου κάνει εντύπωση που δεν την συμπεριέλαβε στη σύγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να επιλέγεις το live chat παρά να τους στέλνεις εμαιλ δοκίμασε και τώρα το chat μπορεί να ειναι ανοιχτό,στα εμαιλ αργούν πολυ

 

Στην paysafe έστειλα. Είχα στείλει και μήνυμα στο fb που μου είπαν στείλε mail. Δεν είναι θέμα bet365 αλλα paysafe νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ήταν νόμιμη δεν θα μπορούσα να παίξω. Ρωτάω τον φίλο γιατί μου κάνει εντύπωση που δεν την συμπεριέλαβε στη σύγκριση.

Οκ,φάνηκε σαν να μην ξέρεις.

Στην paysafe έστειλα. Είχα στείλει και μήνυμα στο fb που μου είπαν στείλε mail. Δεν είναι θέμα bet365 αλλα paysafe νομιζω

Η βετ365 ίσως να σου έδινε απάντηση αμέσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να τους ενημερώσω οτι παίζω απο Κύπρο γιατί θεωρητικά δεν επιτρέπεται. Είχα ρωτήσει παλιότερα. Τώρα θα μου πεις έπαιξα αυτές τις μέρες, κέρδισα ένα ποσό και κατάφερα και το έκανα και ανάληψη απο καθαρά κωλοφαρδία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η bet365 δεν είναι νόμιμη εταιρία?

 

H Bet365 είναι φυσικά νόμιμη και απο τις κορυφαίες, απλα απο το 2012 (που δόθηκαν οι προσωρινές άδειες) δεν θέλει να διαφημίζεται η να αναφέρετε , το έχουμε γράψει σε άλλο άρθρο με τις καλύτερες νόμιμες στοιχηματικές εταιρίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...