Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για δωστε μου λιγο τα φωτα σας! Σε ποια εταιρεία να παιζω στοιχημα μεσω ιντερνετ? Εκανα μια εγγραφη σημερα στο 

Sportingbet.gr . Δινουμε τα αληθινα μας στοιχεια ετσι?

 

Τροπος πληρωμης: Ποιος ειναι ο ασφαλεστερος τροπος? Με πιστωτικη ή με καποια paysafe καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωστε μου λιγο τα φωτα σας! Σε ποια εταιρεία να παιζω στοιχημα μεσω ιντερνετ? Εκανα μια εγγραφη σημερα στο 

Sportingbet.gr . Δινουμε τα αληθινα μας στοιχεια ετσι?

 

Τροπος πληρωμης: Ποιος ειναι ο ασφαλεστερος τροπος? Με πιστωτικη ή με καποια paysafe καρτα?

Καλησπέρα φίλε, θα σου πρότεινα την bet365 όπου πάιζω κι εγώ, είναι καλή με καλές αποδόσεις live streaming και live σχολιασμό σε σημαντικούς αγώνες που δεν έπιτρέπεται το live streaming (πχ super league).

Η εξυπηρέτηση απαράδεχτη. Εχω κάνει σχόλιο γι αυτό το θέμα, πρέπει να είναι στην 1η σελίδα.

Οσο για τον τρόπο πληρωμής, δεν έχεις πρόβλημα με την πιστωτική αλλά καλό είναι αποφεύγονται. Εγώ κανω καταθέσεις και αγορές με χρεωστική η οποία δεν έχει αρνητικό όριο.

Ελπιζω να σε βοήθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με δουλευεις ρε φιλε?οι αποδοσεις της ειναι γελοιες...πχ την Μιλαν που θελω να ριξω το Σ/Κ ενω οι περισσοτερες την εχουν 2 αυτη την εχει 1.93

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μασάτε από bonus και μαλκίες που δίνουν η παράνομες εταιρίες προσοχή σε ποίες εταιρίες παίζεται για να μην βρεθείτε προ εκπλήξεως μείνετε μακριά από τις εταιρίες που σας λένε κάποιοι για bonus κάθε μέρα και άλλες τέτοιες μαλκίες,εταιρίες με προσωρινή άδεια λειτουργίας είναι stoiximan.gr bet365.gr vistabet.gr sportingbet.gr novibet.gr η πιο αξιόπιστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η sportingbet ειναι απο τις πιο αναξιοπιστες εταιριες.. Εχουν ακουστει διαφορα περιστατικα για ακυρωσεις αναληψεων και φραγμους λογαριασμων με το παραμικρο.. Μιλαμε βεβαια για χιλιαρικο και πανω οι αναληψεις. Με ψιχουλα δεν ασχολουνται..

 

Ασε που και στην παγκοσμια καταταξη παιρνει βαθμολογια F, εαν θυμαμαι καλα. Ενω οι κορυφαιες εχουν Α, A-, A+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχεις δίκιο για την sportingbet υπάρχουν παράπονα αλλα σε σχέση με όλες τις άλλες ας πούμε νόμιμες εταιρίες είναι πιο αξιόπιστη και έχει και ένα μεγάλο όνομα,αλλα υπάρχουν παίχτες με πολλαπλούς λογαρισμούς κυνηγώντας τους την πληρωνουν και η απλοί παίχτες,τώρα για 100 τα 100 σιγουριά παίζεις μονο bet365 και στοιχιμαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο είναι να μην προτιμούνται αυτές η εταιρίες η bwin έχει μπει στην μαύρη λίστα τις ΕΕΕΠ αλλα υπάρχουν πολλές εταιρίες τις οποιες δεν τις έχει στην λίστα (για την ώρα)και μπορείς να μπαίνεις χωρίς περιορισμό αλλα δεν χρειάζεται να ρισκάρεις κάποιο πρόστιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν θέλει κανείς να ανοίξει λογαριασμό στην Bet365,ας μου στείλει ένα μήνυμα να τον κάνω "σύσταση-Invite) να πάρουμε και το +25 ευρώ Bonus

Το bonus το παιρνεις μονο εσυ ή και ο εγγραφομενος? Και επισης πως το παιρνεις? αμεσα ή μετα απο καταθεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...