Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι στην Sportingbet και μεχρι στιγμης αν κανω αναληψη δεν ζητανε ουτε ταυτοτητες σκαναρισμενες ουτε τιποτα και ουτε στην

αρχη μου ζητησαν στη 1η αναληψη.Ειμαι 6 χρονια και ποτε δεν ειχα προβλημα

Υπαρχει καποια εταιρια που να εχει παρομοια πολιτικη στις αναληψεις?Ψαχνω καποια για να παρω το bonus.

π.χ Η bet 365 με κουρασε οταν ειχα γραφτει,επρεπε να κανω 200 επιβεβαιωσεις.

 

Το να μην ζητάει μια στοιχηματική εταιρεία επιβεβαίωση το θεωρώ αρνητικό και απαράδεκτο. Η επιβεβαίωση γίνεται μια φορά. Έχω γραφτεί σε πολλές και σε όλες έγινε μια φορά είτε κατά την εγγραφή είτε κατά την πρώτη ανάληψη (και στη περίπτωση που εισάγεις νέα πιστωτική).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν θες να κάνεις στην 365 .. ψήσου να σε κάνω Invite,θα πάρουμε +25 ευρώ και οι 2 bonus(αφού ολοκληρώσεις τις προϋποθέσεις),η 365 όταν κάνεις λογαριασμό ζητάει, επικύρωση με το τηλέφωνο (σε παίρνουν αυτοί, τίποτα το σπουδαίο απλά δίνεις τα στοιχεία που έκανες την εγγραφή) και μετά απλά πρέπει να τους στείλεις με (π.χ. email) φωτογραφία της ταυτότητας μπροστά πίσω και τελείωσες πλέον. 

Εχω ηδη στην 365 απλα οπως ειπα πιο πανω επρεπε να κανω 200 επιβεβαιωσεις

tnx παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παίζω πολύ σπάνια (έχω 3 μήνες να παίξω τώρα)

 

Παίζω ΟΠΑΠ γιατί καταρχάς αφού δεν είμαι ενεργός παίχτης δεν έχω λογαριασμό σε κάποια σελίδα στοιχήματος στο Internet και δεν γουστάρω να τους δώσω τον λογαριασμό μου (paypal).

 

2ον, και να ήμουν ενεργός παίχτης θα έπαιζα ΟΠΑΠ... οι αποδόσεις δεν έχουν μεγάλη διαφορά, το βασικό όμως είναι ότι οι διάφορες εταιρείες του κώου στο Internet έχουν τα ψιλά γράμματα που κάνουν ότι θέλουν, έχω ακούσει ότι έχουν κάνει Ban κόσμο επειδή κέρδιζε...

 

Καταλαβαίνω ότι το κάνουν για το συμφέρον της εταιρείας αλλά με αυτό θεωρώ ότι μας έχουν για μ**κες, Ευχαριστώ δεν θα πάρω!

 

 

Χωρίς να σας προσβάλω, όσοι παίζετε σε εταιρίες που έχουν τέτοιους όρους (και άλλα χειρότερα) απλά είστε μ**#^ς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παίζω πολύ σπάνια (έχω 3 μήνες να παίξω τώρα)

 

Παίζω ΟΠΑΠ γιατί καταρχάς αφού δεν είμαι ενεργός παίχτης δεν έχω λογαριασμό σε κάποια σελίδα στοιχήματος στο Internet και δεν γουστάρω να τους δώσω τον λογαριασμό μου (paypal).

 

2ον, και να ήμουν ενεργός παίχτης θα έπαιζα ΟΠΑΠ... οι αποδόσεις δεν έχουν μεγάλη διαφορά, το βασικό όμως είναι ότι οι διάφορες εταιρείες του κώου στο Internet έχουν τα ψιλά γράμματα που κάνουν ότι θέλουν, έχω ακούσει ότι έχουν κάνει Ban κόσμο επειδή κέρδιζε...

 

Καταλαβαίνω ότι το κάνουν για το συμφέρον της εταιρείας αλλά με αυτό θεωρώ ότι μας έχουν για μ**κες, Ευχαριστώ δεν θα πάρω!

 

 

Χωρίς να σας προσβάλω, όσοι παίζετε σε εταιρίες που έχουν τέτοιους όρους (και άλλα χειρότερα) απλά είστε μ**#^ς

Το οτι δεν γουστάρεις να τους δώσεις τον λογαριασμό σου δεν το καταλαβαίνω. Δεν θα τους βάλεις δα και στο σπίτι σου.

Οι αποδόσεις τώρα, έχουν μεγάλη διαφορά σε σύγκριση με κορυφαίες εταιρίες για ψάξ το λίγο, λάθος σου τα ΄πανε..

Επίσης οι λόγοι που παίζει κάποιος online είναι αρκετοί πέρα απο τις αποδόσεις. (live betting, περισσότερες επιλογές στοιχηματισμού, περισσότερα αθλήματα, live streaming, bonus κλπ) ψάξε μόνος σου να βρεις κι άλλους.

Και το βασικό που λες, δεν υπάρχουν ψιλά γράμματα για όσους ξέρουν να διαβάζουν. Υπάρχουν Όροι !

Και εγώ έχω ακούσει ότι έχουν κάνει "ban" κόσμο επειδή κέρδιζε...στα καζίνο!! Τον λόγο τον ξέρεις άρα τώρα έμαθες γιατί γίνονται όλοι αυτοι ban.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παίζω ΟΠΑΠ

 

ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

 

Χωρίς να σας προσβάλω, όσοι παίζετε σε εταιρίες που έχουν τέτοιους όρους (και άλλα χειρότερα) απλά είστε μ**#^ς

 

Αποδόσεις, γκανιότα, τριάδες, διαθέσιμες επιλογές και χιλιάδες άλλα.

 

Χωρίς να σε προσβάλλω, δεν έχεις ιδέα από στοίχημα και λες και τους άλλους μαλάκες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ο οπαπ εχει ενα πλεονεκτημα μονο ανωνυμια,κατα τα αλλα ειναι κλαφτα χαραλαμπε..

 

αυτο το να σε μπαναρει εταιρια επειδη κερδιζεις ειναι οτι πιο αισχρο εχω ακουσει αν ισχυει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρώ ότι ο οπάπ έχει 2 πλεονεκτήματα την ανωνυμία και το ότι αν σου κάτσει (λέω εγώ τώρα) μια φορά στο εκατομμύριο πείτε να κερδίσεις 1 εκατομμύριο ευρώ θα το πάρεις ........αν κερδίσεις αυτά τα λεφτά στο ιντερνετ θα τα πάρεις?προσωπικά όμως δεν παίζω ποτέ οπάπ διότι δεν έχει τις επιλογές που έχει το ιντερνετ έχει γκανιότα μεγάλη ,δεν σου προσφέρει όλα τα ματς μονά και ουσιαστικά σε βάθος χρόνου δεν υπάρχει περίπτωση να τον κερδίσεισ αργά ή γρήγορα θα σε βάλει από κάτω........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παίζω πολύ σπάνια (έχω 3 μήνες να παίξω τώρα)

 

Παίζω ΟΠΑΠ γιατί καταρχάς αφού δεν είμαι ενεργός παίχτης δεν έχω λογαριασμό σε κάποια σελίδα στοιχήματος στο Internet και δεν γουστάρω να τους δώσω τον λογαριασμό μου (paypal).

 

2ον, και να ήμουν ενεργός παίχτης θα έπαιζα ΟΠΑΠ... οι αποδόσεις δεν έχουν μεγάλη διαφορά, το βασικό όμως είναι ότι οι διάφορες εταιρείες του κώου στο Internet έχουν τα ψιλά γράμματα που κάνουν ότι θέλουν, έχω ακούσει ότι έχουν κάνει Ban κόσμο επειδή κέρδιζε...

 

Καταλαβαίνω ότι το κάνουν για το συμφέρον της εταιρείας αλλά με αυτό θεωρώ ότι μας έχουν για μ**κες, Ευχαριστώ δεν θα πάρω!

 

 

Χωρίς να σας προσβάλω, όσοι παίζετε σε εταιρίες που έχουν τέτοιους όρους (και άλλα χειρότερα) απλά είστε μ**#^ς

Μακάρι να φτάσουμε στο σημείο να μας κάνουν ban οι εταιρείες επειδή κερδίζουμε συνέχεια...  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεις;

Αντί να ανοίξεις λογαριασμό σε ένα Bookmaker, που πλέον δεν μπορείς να το κάνεις με τα μπλοκαρισμένα IPs, ανοίγεις λογαριασμό σο έναν agent και από εκεί και πέρα αυτός σου δείνει sub-accounts σε ασιατικές εταιρείες, πχ Pinnacle, sbobet, κτλ, και στοιχηματίζεις από εκεί.

Είναι ψιλομπέρδεμα όμως. Πάντως αυτός που θέλει να στοιχηματίσει, θα στοιχηματίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με proxy μπορείς να παίξεις μόνο betfair δεν μπορείς να παίξεις νομίζω εκτός αν έχεις κάποιον να διαμένει στο εξωτερικό και να σου παίξει........επί τη ευκαιρία παίζει κανείς marathonbet να μου πει τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά παίζω πολύ σπάνια (έχω 3 μήνες να παίξω τώρα)

 

Παίζω ΟΠΑΠ γιατί καταρχάς αφού δεν είμαι ενεργός παίχτης δεν έχω λογαριασμό σε κάποια σελίδα στοιχήματος στο Internet και δεν γουστάρω να τους δώσω τον λογαριασμό μου (paypal).

 

2ον, και να ήμουν ενεργός παίχτης θα έπαιζα ΟΠΑΠ... οι αποδόσεις δεν έχουν μεγάλη διαφορά, το βασικό όμως είναι ότι οι διάφορες εταιρείες του κώου στο Internet έχουν τα ψιλά γράμματα που κάνουν ότι θέλουν, έχω ακούσει ότι έχουν κάνει Ban κόσμο επειδή κέρδιζε...

 

Καταλαβαίνω ότι το κάνουν για το συμφέρον της εταιρείας αλλά με αυτό θεωρώ ότι μας έχουν για μ**κες, Ευχαριστώ δεν θα πάρω!

 

 

Χωρίς να σας προσβάλω, όσοι παίζετε σε εταιρίες που έχουν τέτοιους όρους (και άλλα χειρότερα) απλά είστε μ**#^ς

 

 

Προπατζιδικο εχεις?Το μονο ελαφρυντικο οτι δεν παιζεις συχνα στοιχημα...

Ακου εκει "οι αποδοσεις δεν εχουν μεγαλη διαφορα"

Marathonbet απιστευτες αποδοσεις (μικρη διαφορα με ΟΠΑΠ χαχαχαχα) over/under πχ 1.97-1.96.

Το μονο θεμα ειναι οτι αν πας καλα μετα απο λιγο ερχεται limit στο 1 ευρω.Ναι στο 1.

 

Οσοι εχετε ηδη λογαριασμο στην pinnacle μπορειτε να μπειτε κανονικα με vpn.Απο οτι μου πε φιλος σου στελνει και η ιδια οδηγιες.

Μιλαμε για εταιρεια κολοσσο μιλια μακρυα απο κατι betoto,bwin κτλ.

Εγω παιζω Pinnacle, bet365 και πιο σπανια stoiximan

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...