Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω χρόνια λογαριασμό στην Sportingbet, παίζω κατά περιόδους αλλά πρόβλημα δεν είχα ποτέ. Αποδόσεις κλπ δεν τις συγκρίνω συνήθως για να δω αν έχει κάπου καλύτερες αλλά από θέμα αξιοπιστίας δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα. Άρα αφού η 365 θεωρείται αξιόπιστη, σε συνδυασμό με το bonus 100% μάλλον θα τη δοκιμάσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ακούσει τίποτα για την bet365? Σκέφτομαι να κάνω έναν λογαριασμό εκεί γιατί έχει και καλό bonus

οχι δεν εχει ακουστει κατι. τις αποδοσεις ν κοιτας οχι τα μπονους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο παλιό το λινκ..εντάξει προβληματάκια μπορεί να προκύψουν σε όλες τις εταιρείες. Στη συγκεκριμένη περίπτωση μάλλον η εταιρεία έχει δίκιο, συνήθως ισχύει αυτό με τα bonus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον εβαλα λαθος λινκ.Αν δεν βαριεστε διαβαστε και αυτο.

 

http://forum.infobeto.com/showthread.php/104807-Sportingbet-vistabet-%CE%9A%CE%9B%CE%9F%CE%A0%CE%97-69-190-%CE%95%CE%A5%CE%A1%CE%A9?highlight=sportingbet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον εβαλα λαθος λινκ.Αν δεν βαριεστε διαβαστε και αυτο.

 

http://forum.infobeto.com/showthread.php/104807-Sportingbet-vistabet-%CE%9A%CE%9B%CE%9F%CE%A0%CE%97-69-190-%CE%95%CE%A5%CE%A1%CE%A9?highlight=sportingbet

25 σελίδες ρε συ δε μας λυπάσαι? :) Θα το διαβάσω γιατί φαίνεται ενδιαφέρον. Αλλά μπροστά σ'αυτούς εγώ είμαι ψιλικατζής.. :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημαντικοτερο στο στοιχημα ειναι η αποδοση.Γιατι να παιζεις sportingbet το 1.90 ενω μπορεις να το παιξεις 1.98?

Σε βαθος χρονου με τα ιδια ποσοστα επιτυχιας μπορει να σαι κερδισμενος στην bet365 και χαμενος στην sportingbet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημαντικοτερο στο στοιχημα ειναι η αποδοση.Γιατι να παιζεις sportingbet το 1.90 ενω μπορεις να το παιξεις 1.98?

Σε βαθος χρονου με τα ιδια ποσοστα επιτυχιας μπορει να σαι κερδισμενος στην bet365 και χαμενος στην sportingbet.

Σίγουρα έχεις δίκιο, απλά από βαρεμάρα πιστεύω, επειδή εκεί είχα έτοιμο λογαριασμό...γι' αυτό τώρα ψάχνω να κάνω έναν ακόμα για να έχω περισσότερες επιλογές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...