Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε τα διαβασα,25 σελιδες + ενα επιπλεον  θεμα που το ποσταραν στη τελευταια σελιδα..

σε γενικες γραμμες φαινεται να εχει κανει π**στια η εταιρια,απλα να σου πω λιγο για να ημαστε αντικειμενικοι σε ολες αυτες τις σελιδες ακουμε την μια πλευρα..δηλαδη ο τυπος πονταρε τοσα λεφτα στο 0-0 της μπαρτσελονας μου κανει λιγο περιεργο να πω την αληθεια..στην συγκεκριμενη περιπτωση εγω πιστευω οτι το καλυψε σε αλλες εταιριες για να εχει σιγουρο κερδος,χωρις να ειμαι σιγουρος..και πιστευω πως οι εταιριες επικοινωνουν μεταξυ τους για τετοια θεματα..αρα πιστευω οτι πηγε να κανει και αυτος την μπινια του..χωρις βεβαια να ειναι παρανομο αυτο αλλα οι εταιριες δεν το επιτρεπουν..επρεπε να του επιστρεψουν ολα τα λεφτα ακομα και αυτα που χρησιμοποιησε για καλυψη για να ειναι σωστοι αν συνεβη κατι τετοιο..

 

παρολα αυτα θα τις αποφυγω τις συγκεκριμενες εταιριες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από τα ποσά που έπαιζε φαίνεται ότι ίσως ισχύει αυτό που λέει ο Ahigh_forvalue. Δηλαδή, δεν καταλαβαίνω πως μπορεί κάποιος να παίξει 598,50€ ή 2007.52€...μάλλον surebets έπαιζε, το κατάλαβε η εταιρεία και τον πέταξε έξω. Δεν θέλω να πω αν η συγκεκριμένη εταιρεία είναι ή όχι απατεώνες ούτε τους υπερασπίζομαι αφού δεν έχω και εμπειρία από τέτοια ποσά. Αλλά καλό θα ήταν να ξέρουμε τι κάνουν και οι άλλες εταιρείες σε παρόμοιες περιπτώσεις. Εγώ πιστεύω ότι η γραμμή είναι κοινή...και στην τελική νομίζω ότι στους όρους που αποδεχόμαστε λέει ότι η εταιρεία μπορεί να ακυρώσει μονομερώς οποιοδήποτε στοίχημα θεωρήσει ύποπτο, καλώς ή κακώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον εβαλα λαθος λινκ.Αν δεν βαριεστε διαβαστε και αυτο.

 

http://forum.infobeto.com/showthread.php/104807-Sportingbet-vistabet-%CE%9A%CE%9B%CE%9F%CE%A0%CE%97-69-190-%CE%95%CE%A5%CE%A1%CE%A9?highlight=sportingbet

"ακριβως φαντασου εσυ σαν τριτος το ακους και δεν μπορεις να το πιστεψεις σκεψου να το ζεις...αυτο και μονο αυτο μου ειπαν..συμφωνα με τους ορους τους πρεπει να ειναι αλιθη τα στοιχεια επικοινωνιας και σε περιπτωση που ειναι ψευδη(δλδ λαθος τηλεφωνο)επιστρεφεται η καταθεση..."

 

Ο άνθρωπος το λέει και μόνος του. Προσωπικά δεν μου προκαλεί εντύπωση η πρόφαση της εταιρίας για τη δέσμευση των κερδών, κι όπως λέει ο zio10 από πάνω "στους όρους που αποδεχόμαστε λέει ότι η εταιρεία μπορεί να ακυρώσει μονομερώς οποιοδήποτε στοίχημα θεωρήσει ύποπτο, καλώς ή κακώς."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες σε περίπτωση που κλείσει μια εταιρία τι γίνεται;

Χάνεται και ότι έχεις μέσα;

Εξαρτάται την εταιρεία, και ποια αρχεί τη ρεγουλάρει.

Αν είναι εγγεγραμένη στη Μάλτα ή σε τίποτα Ολλανδικές Αντίλες, μάλλον τα ξεχνάς τα φράγκα σου. Αν είναι Gibraltar έχεις σοβαρές ελπίδες να πληρωθείς.

Τώρα...αν είναι Ελλάδα...εδώ σε ληστεύει το κράτος...και περιμένεις από book?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταματα να παιζεις sportingbet και ανοιξε bet365, stoiximan. ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ.-

΄Ηδη πήρα τα χρήματα που είχα στην sb και λέω να πάω στην bet365. thanks για τη συμβουλή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γκαις, μια offtopic ερώτηση για ανάληψη από bet365.

 

 

Έχω κάνει κατάθεση με πιστωτική και paysafe.

 

Τώρα μπαίνοντας εδώ http://help.bet365.gr/el/payments βλέπω στην επιλογή για ανάληψη με visa mastercard ότι τα χρήματα μπαίνουν στην πιστωτική που έγινε η κατάθεση.

 

Εμένα η πιστωτική μου είναι συνδεδεμένη με έναν λογαριασμό καταθέσεως και φυσικά εκεί θέλω τα χρήματα για να μπορώ να τα σηκώσω. Εαν λοιπόν κάνω την ανάληψη, τα χρήματα θα γίνουν διαθέσιμα στον λογαριασμό μου ή θα μπούνε σαν διαθέσιμο υπόλοιπο στην πιστωτική;

 

Αν δεν εξηγώ καλά την απορία μου, πείτε μου να επαναδιατυπώσω

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που δεν έχω πιστωτική, τα χρήματα μπαίνουν στον λογαριασμό κανονικά σαν οποιαδήποτε κατάθεση τρίτου και είναι διαθέσιμα εντός εβδομάδας ή και νωρίτερα.

Δεν βρίσκω τον λόγο να μην γίνει και σε σένα η κατάθεση / έμβασμα στον λογαριασμό σου, δεν ξέρω καν αν τεχνικά γίνεται να κατατεθούν χρήματα σε μια πιστωτική- εστω σαν αντιλογισμός διαθέσιμου υπολοίπου.

 

Μια ερώτηση στο chat κάνε μπαμ μπαμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα, παιδιά. Να ρωτήσω κάτι.

Έκανα λογαριασμό στο stoiximan και μου ζήτησαν για ταυτοποίηση να στείλω με email εκκαθαριστικό, φωτοτυπία ταυτότητας  και την κάρτα με καλυμμένους τους αριθμούς. Είναι ασφαλές να τα στείλω με e-mail ή παίζει να τα πάρει κανας χάκερ και να αρχίσει να βγάζει δάνεια στο όνομα μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...