Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σταματα να παιζεις sportingbet και ανοιξε bet365, stoiximan. ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ.-

 

βασικά bet365 = the best, απλά Stoiximan  την προτιμούν επίσης λόγω του ότι είναι Ελληνική. όποια και να διαλέξεις πάνω κάτω τα ίδια είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 519
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η stoiximan ειναι υπουλη εταιρια κατα τη γνωμη μου. το πως και γιατι δεν εχει σημασια απλα να εχετε το νου σας σε οτιδηποτε οσον αφορα τους ορους χρησης και γενικοτερα. 

 

Η bet365 ειναι το καλυτερο site για να ρισκαρεις τα χρηματα σου καθως τα σεβονται μεχρι το τελευταιο ευρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

[Offtopic] Μπορεί κάποιος να εξηγήσει πώς κέρδισε αυτό το δελτίο για να μην ανοίγω άλλο τόπικ; https://www.stoiximan.gr/myaccount/social/sharebet.aspx?id=76709&clkco=6944bf79-72af-4e49-9857-54d8e8a3746d#.U6-2c_mZOYF
[/Offtopic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η stoiximan ειναι υπουλη εταιρια κατα τη γνωμη μου. το πως και γιατι δεν εχει σημασια απλα να εχετε το νου σας σε οτιδηποτε οσον αφορα τους ορους χρησης και γενικοτερα. 

 

Η bet365 ειναι το καλυτερο site για να ρισκαρεις τα χρηματα σου καθως τα σεβονται μεχρι το τελευταιο ευρω. 

 

Γιατι το λες αυτο για τη στοιχημαν?

[Offtopic] Μπορεί κάποιος να εξηγήσει πώς κέρδισε αυτό το δελτίο για να μην ανοίγω άλλο τόπικ; https://www.stoiximan.gr/myaccount/social/sharebet.aspx?id=76709&clkco=6944bf79-72af-4e49-9857-54d8e8a3746d#.U6-2c_mZOYF

[/Offtopic]

 

Εχει σε ενα δελτίο φιλε 7 αγώνες (με ημίχρονα τελικά)

Ζηταει Trixie (τριαδες δλδ) το όποιο ειναι 35 τριαδες στα 7 αυτα ματς

το ποντάρισμα του ηταν 0.10€ ανά στήλη

έπιασε 3. με αποδοσεις 34 41 29

συνολοικη αποδοση 34*41*29 = 40426 επι 10 λεπτα = 4.042,60

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η stoiximan ειναι υπουλη εταιρια κατα τη γνωμη μου. το πως και γιατι δεν εχει σημασια απλα να εχετε το νου σας σε οτιδηποτε οσον αφορα τους ορους χρησης και γενικοτερα. 

 

Η bet365 ειναι το καλυτερο site για να ρισκαρεις τα χρηματα σου καθως τα σεβονται μεχρι το τελευταιο ευρω.φιλε εξηγησετο

φιλε εξηγησετο  αυτο γιατι εγω δεν εχω κανενα παραπονο απο τη στοιχιμαν,ουτε ξερω καποιον που να εχει μονο απο εσενα το ακουω αυτο,εχεις καποιο παραδειγμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να κάνω ανάληψη 1000 ευρώ απο stoiximan..

Υπάρχει κίνδυνος να φορολογηθούν ή είναι ήδη φορολογημένα; Πρέπει να τα δηλώσω στο εισόδημα μου;

Αν κάνω 2-3 αναλήψεις μικρότερες είναι καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, προσωπικά έχω ανοίξει σχεδόν σε όλες τις εταιρείες λογαριασμό και θα σας πώ πάνω κάτω πως αξιολογώ την κάθε μία από αυτές πού υπάρχουν στην Ελλάδα.

 

Sportingbet: τσάμπα όνομα, τσάμπα ότι είναι η νούμερο 1 στην Ελλάδα. Διαθέτει πολύ λίγες επιλογές σε ειδικά στοιχήματα

Betshop: καινούργια στον χώρο αλλά σου δημιουργεί πρόβλημα στις αναλήψεις μέσω skrill για όσους έχουν ασχοληθεί με αυτή την κάρτα (σου παίρνει μεγάλη προμήθεια, σε άλλες δεν γίνεται)

Stoiximan: Καλή εταιρεία αλλά έχω παρατηρήσει ότι δεν προσελκύει τον πελάτη με bonus αφοσίωσης το λεγόμενο.

Novibet: δεν έχω ιδιαίτερη άποψη γιατί δεν είδα να παρέχει κάτι το ιδιαίτερο.

pamestoixima.gr: απογοήτευση, δεν έχει αλλάξει τίποτα από όσα ξέρατε στα πρακτορεία. 2αδες,3αδες κλπ. Δεν έχει μεγάλη επιλογή παιχνιδιών ούτε πριν ούτε στο live. Επίσης δεν δίνει bonus καθόλου.

Bet365: η εταιρεία που προτιμώ περισσότερο από όλες μετά την απαγόρευση της bwin στην Ελλάδα. πχ Σκόρερ anytime σε αγώνες του ελληνικού πρωταθλήματος δεν έχει καμμία εταιρεία πλην αυτής. Άνα 3 μήνες σχεδόν σου δίνει bonus αφοσίωσης που κυμαίνεται από 5-15 ευρώ. Με αναλήψεις είτε μέσω εμβάσματος είτε μέσω skrill δεν μου παρουσίασε κανένα απολύτως πρόβλημα. Ίσα ίσα που έχει τύχει το εμβασμα να έρθει ακόμα και εντός 2 ημερών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πολυ καλη εμπειρια απο Bet365 και Paddy. Ειδικα οι Ιρλανδοι μου δινουν καθε μηνα 2 ευρω δωρεαν μπονους και 2 φορες τον μηνα τουλαχιστον 5 ευρω,αν παιξω αλλο ενα στοιχημα 5 ευρω. Ειναι και πιο φιλικοι στο τσατ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φιλε εξηγησετο  αυτο γιατι εγω δεν εχω κανενα παραπονο απο τη στοιχιμαν,ουτε ξερω καποιον που να εχει μονο απο εσενα το ακουω αυτο,εχεις καποιο παραδειγμα?

 

Γιατι το λες αυτο για τη στοιχημαν?


 

 

εχετε πμ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την απαγόρευση της bwin, πήγα σε bet365 και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Λόγω μουντιάλ άνοιξα και στην στοίχημαν για το μπόνους και πραγματικά απογοητεύτηκα από τις αποδόσεις της στο live. Πολύ καλύτερες αποδόσεις η bet365 στις περισσότερες περιπτώσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τους παραπάνω. Ξεκίνησα για αρχή με sportingbet αλλά απογοητεύτηκα λόγο των λίγων επιλογών που είχε και μετά άνοιξα λογαριασμό στην bet365. Ομολογώ πως είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Έχω καλά λόγια να πω για stoiximan, bet365, PaddyPower και Bet8. Όλες με άδεια στην Ελλάδα, αν κάποιοι ενδιαφέρονται γι αυτό (εγώ σίγουρα όχι). Από την άλλη έχω μόνο άσχημα λόγια για sportingbet vistabet. Αυτές περιορίζουν λογαριασμούς αν καταλάβουν ότι οι αποδόσεις που παίζεις είναι ανταγωνιστικές. Ψάχνουν μάλλον για τύπο πελάτη ΟΠΑΠ.

Δεν έχω εμπειρία από Betshop αλλά ένας φίλος λέει καλά λόγια και γι αυτήν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω καλά λόγια να πω για stoiximan, bet365, PaddyPower και Bet8. Όλες με άδεια στην Ελλάδα, αν κάποιοι ενδιαφέρονται γι αυτό (εγώ σίγουρα όχι). Από την άλλη έχω μόνο άσχημα λόγια για sportingbet vistabet. Αυτές περιορίζουν λογαριασμούς αν καταλάβουν ότι οι αποδόσεις που παίζεις είναι ανταγωνιστικές. Ψάχνουν μάλλον για τύπο πελάτη ΟΠΑΠ.

Δεν έχω εμπειρία από Betshop αλλά ένας φίλος λέει καλά λόγια και γι αυτήν.

 

Για betshop και εμένα γνωστός μου που ασχολήθηκε είχε κάποιο θέμα με τις αναλήψεις και με την προμήθεια που έπαιρνε. Λεπτομέρειες βέβαια δεν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...