Προς το περιεχόμενο

Dead Rising 3


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα προηγουμενα σε πιεζει ο χρονος σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου, εκτος του οτι τελειωνει το game σε καποιο χρονο συγκεκριμενα missions δεν θα τα ολοκληρωσεις ποτε αν δεν εισαι στο σωστο χρονο τη σωστη στιγμη. Γενικα ομως ειναι καλυτερο απο οσο ακουγεται δεν ειναι τοσο limited ο χρονος εχεις αρκετο στη διαθεση σου. Επισης ειναι φτιαγμενο για multiple playthrough οποτε οτι εχεις κανει upgrades κτλπ κανει transfer.

 

Στο 3 δεν ξερω αν το εβγαλαν το time limit, περιεργο μου φαινεται παντως.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κάπου είχα διαβάσει ότι έχεις μερικές μέρες μέχρι να τελειώσεις ή να καταστρέψουν την πόλη; (ή κάτι τέτοιο)

 

Και πάλι θα έχω στο μυαλό μου μήπως αργώ, αλλά αν το παιχνίδι πάει γρήγορα σχετικά, τότε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Create a “user.ini” file in the same folder as deadrising3.exe (for Windows 8.1 users it’s located at: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common).

2. Enter the following line in the file: “gmpcr_unlock_frame_rate = True” (no quotes).

 

στα win 7 πως το κανω αυτο; :/

παω να κανε για δημιουργια και μου εχει μονο για φακελο..

και φακελο steam δν εχει στους users που εψαξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει βγει ακομα αρα αυτοι που γκρινιαζουν πως το επαιξαν? Αυριο θα το παιξουμε. Με ανησυχει πολυ το οτι θελει gtx 570 minimum. Με gtx 670  η καλυτερη που λεει στα recomended ακομα και εκει υπαρχουν προβληματα στο ultra?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμας ξεκλειδωνει σε 23 ωρες. Μονο στην Ιαπωνια εχει βγει μεχρι τωρα. Εαν δω οτι δεν μου παιζει καθολου η οτι σερνετια ακομα και στο low θα τους ριξω αγριο βρισιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....εδώ σε gameplay σε GTX 560

https://www.youtube.com/watch?v=FYMJMDWIuCA

 

....οσο για τα System Requirements ....εδώ

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/dead-rising-3/12205/?p=r

και εδώ

 

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/dead-rising-3/12205/?p=r

 

 

http://www.game-debate.com/news/?news=14274&game=Dead Rising 3&title=Dead Rising 3 Minimum Requirements GPU Comparison

 

......εγω ειμαι στο 110%....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρα θα εχω προβλημα. Στο youtube αυτος που ανεβασε το βιντεο λεει οτι εχει απο 15 εως 30 fps.; Ε δεν γινεται να παιξω ετσι. Και μαλιστα λεει σε 720 και οχι 1080 p που παιζω εγω. Αν τρεχει τοσο χαλια σε 720 φαντασου στα 1080 πως θα πηγαινει. Βεβαια αυτος εχει την απλη 560 και οχι την ti που εχω εγω στην οποια εχω κανει και oc. Θα το βαλω αυριο αλλα μαλλον θα μου σπασει τα νευρα και θα φαει ξυλο το pc οταν δω το παιχνιδι να σερνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρα θα εχω προβλημα. Στο youtube αυτος που ανεβασε το βιντεο λεει οτι εχει απο 15 εως 30 fps.; Ε δεν γινεται να παιξω ετσι. Και μαλιστα λεει σε 720 και οχι 1080 p που παιζω εγω. Αν τρεχει τοσο χαλια σε 720 φαντασου στα 1080 πως θα πηγαινει. Βεβαια αυτος εχει την απλη 560 και οχι την ti που εχω εγω στην οποια εχω κανει και oc. Θα το βαλω αυριο αλλα μαλλον θα μου σπασει τα νευρα και θα φαει ξυλο το pc οταν δω το παιχνιδι να σερνεται

...εγω στο βιντεο δεν το βλεπω να σερνεται...ισα ισα για 560 μια χαρα τρεχει...και μην σε παιρνει από κατω.....αυτό είναι ένα σχολιο από κατοχο Xbox One:

 

To be fair the game runs like crap on the Xbox One, the average FPS is like 25 sometimes it dips to into the 10s. I think they are just inflating the requirements. Like I said a few days ago I watched live Dev gameplay and it ran well.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η ιστορία έχει δείξει ότι αν στη κονσόλα δεν είναι οκ το παιχνίδι, δεν θα είναι ούτε στο PC, παράδειγμα το GTA IV, για το πέο στις κονσόλες, για το πέο και στο PC.Τώρα με το dead rising 3 τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...