Προς το περιεχόμενο

Dead Rising 3


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

..ο άλλος ποιο πάνω λέει είναι broken χωρίς καν να το εγκαταστήσει και να το παίξει

 

Καλά χαλάρωσε λίγο, δεν μαυρίσαμε και το όνομα της Capcom. Έκανα το σχόλιο σύμφωνα με αυτά που διαβάζω από άλλα άτομα σε αρκετά φόρουμ που το έπαιξαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα βρε παιδια παιζει τελεια με φουλ γραφικα. Ακομα και οταν εχει πολλα ζομπι εχω μια χαρα frames.το μονο προβλημα ειναι οτι ψηνεται η καρτα γραφικων.παει και 90 βαθμους με χρηση vram γυρω στο 1800.το ανεμιστηρακι πανω απο 83% με μσι δεν παει και δεν ξερω γιατι. Μονο σε αυτο το παιχνιδι εχω δει τετοιες θερμοκρασιες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο αυτό έμεινε με τα κάκιστα ports να μας καίνε και τα φανακια...προσωπικά ούτε καν gameplay video δεν έχω σκοπό να δω, έτσι κι αλλιώς είμαι full fan του zombie genre αλλα δεν μου αρέσει καθόλου ο συνδυασμός με κωμωδία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαιξα το παιχνιδι σημερα για κανενα 2ωρο.πολυ ωραιο μεχρι στιγμης κ περναει ευχαριστα η ωρα!οσο τα για γραφικα αρκετα καλα αλλα εχει θεματα.στα cutscenes το frame rate πεφτει μερικες φορες στα 35 οπως κ in game εχει καποια frame drops αρκετα συχνα.επισης εχει κ stuttering κ μερικες φορες αργουν τα textures να εμφανιστουν!πιστευω να το διορθωσουν!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ γιατί κράζουν μερικοί το παιχνίδι?? Μια χαρά είναι και τα σπάει, τίποτα το διαφορετικό μεν, ένα ακόμη όμορφο Dead Rising!

 

Άντε να δούμε και το  RYSE στα PC τούμπανα μας :)


Μονο αυτό έμεινε με τα κάκιστα ports να μας καίνε και τα φανακια...προσωπικά ούτε καν gameplay video δεν έχω σκοπό να δω, έτσι κι αλλιώς είμαι full fan του zombie genre αλλα δεν μου αρέσει καθόλου ο συνδυασμός με κωμωδία.

 

Έλα ρε, μα γίνεται zombie genre χωρίς κωμωδία???

 

Έχουν υπάρξει cult games  και cult ταινίες για zombie με black χιούμορ μέσα και είναι full respect!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τωρα κανω install, θα πω εντυπωσεις και θα σχολιασω τα τεχνικα του θεματος εννοειται  :P Θα το αφησω lockαρισμενο για αρχη μιας και το προτειναν οι devs και μετα θα δοκιμασω το ξεκλειδωμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 4 ωρες μου λεει οτι ξεκλειδωνει, πως το παιζετε ολοι απο πριν? Παιζει τιποτα με το steam να αλλαξω region πχ η απλα θείος?? :P

 

Τι είναι το Steam????? :X  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 4 ωρες μου λεει οτι ξεκλειδωνει, πως το παιζετε ολοι απο πριν? Παιζει τιποτα με το steam να αλλαξω region πχ η απλα θείος?? :P

Αφου δεν σου απανταει κανενας εδω straight περι steam, φανταζεσαι τι παιζει εδω.. :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν σου απανταει κανενας εδω straight περι steam, φανταζεσαι τι παιζει εδω.. :devil:

Ναι το πιασα δεν ζω σε καμια σπηλιά, :P :P απλα ελεγα μηπως υπηρχε κανα trick με τα regional settings του steam ξερω γω..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, μα γίνεται zombie genre χωρίς κωμωδία???

 

Έχουν υπάρξει cult games  και cult ταινίες για zombie με black χιούμορ μέσα και είναι full respect!

 

 

True indeed αλλα θέλω δυστυχία σαν το TWD και όχι κάτι in between όπως Zombieland και Shawn of the Dead, επίσης στο dead rising δεν παίζει καθόλου το survival στοιχειο που το θεωρώ απαραίτητο στο genre, imho as always :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True indeed αλλα θέλω δυστυχία σαν το TWD και όχι κάτι in between όπως Zombieland και Shawn of the Dead, επίσης στο dead rising δεν παίζει καθόλου το survival στοιχειο που το θεωρώ απαραίτητο στο genre, imho as always :)

 

Συμφωνώ απόλυτα εδώ! Αλλά δώσε του μία ευκαιρία, χαζοπαίχνιδο είναι για να χαλαρώσεις καθώς συνθλίβεις zombie skulls :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...