Προς το περιεχόμενο

Mikel εδω, Mikel εκει. Τι γινεται;


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eγώ έχω ακούσει πως κάτι βάζουν στον καφέ και είναι κοινό τους μυστικό.

πολλα ακουγονται.εχω ακουσει οτι και καλα εχει μια εθιστικη ουσια μεσα ο καφες και μετα απο καποιες φορες που θα πιεις μετα μονο απο εκει θες να πινεις τον καφε σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παει και εγω 1(μπορει και 2 δεν θυμαμε) φορα/ες.

Δεν πινω καφε.Ενταξει το service πολυ καλο αλλα αυτο που ειναι ολα μια τρυπα και ειμαστε ο ενας πανο στον αλλον και εχει την φασαρια δεν παλευετε.

Θα ξαναπαω αν κατσει αλλα οχι αν ειναι γεματο(χλωμο :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε παιδιά αλλα όντως εχει τόσα πολλα μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη και σε τοσο μικρή απόσταση; Είμαστε σοβαροί;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά πήρα για την περιέργεια ένα freddo cappucino μέτριο. Εκτός από το ότι ήταν γλυκό, δεν μου έμοιαζε και πολύ για καφές. Κάτι σαν μόκα ή νεροζούμι μου φάνηκε. Το καλό όντως σερβις δεν μου λέει τίποτα. Αλλά για την ''πιτσιρικαρία'' που την είδαν ''ειδικοί γευσιγνώστες''  του καφέ και ντρέπονται γενικώς : να ζητήσουν αποδειξη,  νερό, κανένα μπισκοτάκι ακόμη ....ναι τα Mikel είναι παράδεισος τους.

Γενικώς φένεται τα μαγαζιά αλυσίδες να κερδίζουν την μάζα. Όπως και τα goodys. Χωρίς να σημαίνει οτί έχουν ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σταματήσει να περνώ καφέ στο χέρι. Νερουλιασμενα και τραγικα προτιμω το 2ευρο να το δώσω σε σουβλάκι. Αυτο το μικελ από φαΐ πως πάει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω σταματήσει να περνώ καφέ στο χέρι. Νερουλιασμενα και τραγικα προτιμω το 2ευρο να το δώσω σε σουβλάκι. Αυτο το μικελ από φαΐ πως πάει?

παιρνεις εναν καφε και μπορεις να φας απεριοστο κεικ και απεριοριστα μπισκοτα.σε καλυπτει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχω σταματήσει να περνώ καφέ στο χέρι. Νερουλιασμενα και τραγικα προτιμω το 2ευρο να το δώσω σε σουβλάκι. Αυτο το μικελ από φαΐ πως πάει?

παιρνεις εναν καφε και μπορεις να φας απεριοστο κεικ και απεριοριστα μπισκοτα.σε καλυπτει?
Αύριο πάω μικελ.υγ δεν έχω κυτταρίτιδα :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...