Προς το περιεχόμενο

Mikel εδω, Mikel εκει. Τι γινεται;


cris41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://thessalianews.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=26858:-success-story-mikel&catid=54:business&Itemid=93

 

 

μιας και είμαι Λαρισαίος παραθέτω ένα λινκ αφού βλέπω ότι συζητιέται το θεμα.το οτι τα κατάφερε να πιάσει ο άνθρωπος βασίζεται στην ομοιογένεια του προσωπικού στην ευγένεια στην καλή εξυπηρέτηση και στον καλό καφέ η αξιοπρεπή αν θέλετε γιατί υπάρχουν και κάποιες καφετέριες με καφέ που δεν πινονται . οτι ανοίγει τα μαγαζιά πάνω σε δρόμους αυτή ειναι η ιδέα το να εξυπηρετεί ανθρώπους περαστικούς που θέλουνε να παιρνουν  καφέ στο χερι η να πίνουν ενα καφέ στα γρηγορα ας πούμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βοηθήστε με λίγο με το logo. Τι μου θυμίζει;

Θεωρητικά και το όνομα και το λογκο ειναι ο πατέρας του, και τα αντίστοιχα του Georgia η μητέρα του. Δεν ξέρω αν όντως ισχύει η ειναι απλά φήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Bruno εχει πολυ καλο καφε και σχετικα καλες τιμες. Ειδικα ο Cappuccino Freddo με 2 παγακια (εχει σημασια) ειναι απο τους καλυτερους που εχω πιει ever

Δυστυχώς και τα Bruno γεμίζουν τον cappuccino freddo με γάλα εβαπορέ, οπότε είναι no-go για μένα. Όποτε πίνω, τον παραγγέλνω χωρίς εβαπορέ και έχει 2 ευρώ πακέτο, δηλαδή όχι και πολύ φθηνός...

Ο καφές είναι illy, ωραίος γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και έχει 2 ευρώ πακέτο, δηλαδή όχι και πολύ φθηνός...

 

Απλα το αναφερω στην γειτονια μου εχει ενα μαγαζι που σου φερνει delivery τουμπανο freddo espresso με 1.5 ευρω και δωρο το νερακι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα το αναφερω στην γειτονια μου εχει ενα μαγαζι που σου φερνει delivery τουμπανο freddo espresso με 1.5 ευρω και δωρο το νερακι :)

 

Με τα νερακια το κανουν παρα πολλοι που δινουν "δωρεαν". Απλα ανεβαζουν την τιμη 20-30 λεπτα του καφε συνηθως. Και παλι αυτοι κερδος εχουν απλα εμας μας συμφερει καλυτερα γιατι δε δινουμε 50 λεπτα επιπλεον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλα παιδια αυτα που λετε με τις τις τιμες στον καφε αλλα οταν συγκρινουμε πρεπει να συγκρινουμε τα ιδια πραγματα.

Δεν μπορουμε να συγκρινουμε τον καφε του τυροπιταδικου της γειτονιας με τον noname καφε τελευταιας ποιοτητας που φτιαχνεται σε μα μηχανη του κωλου και τον δινει 1,5 ευρω με ενα espresso bar που σου δινει την top ποιοτητα καφε της illy,portiolli,lavazza με 2 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...