Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @plaisio.gr [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τείνω τελικά προς ativ s.Πιστεύω ότι η προσφορά είναι πολύ vfm για το note αλλά με φοβίζει το phablet λόγω της πολύ μεγάλης οθόνης..Θα ρίξω ακόμα λίγο ψάξιμο για το λειτουργικό των windows και στο γεγονός αν θα κολλάει το λειτουργικό γενικά ή όχι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα το lumia 800 και μονο που για να περασεις κατι στον υπολογιστη η απο τον υπολογιστη ηθελε αυτο το χαζο προγραμμα Zune μου εσπασε τα νευρα.

 

Τα Android τουλαχιστον τα βλεπει σαν σκληρο δισκο ο υπολογιστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα το lumia 800 και μονο που για να περασεις κατι στον υπολογιστη η απο τον υπολογιστη ηθελε αυτο το χαζο προγραμμα Zune μου εσπασε τα νευρα.

 

Τα Android τουλαχιστον τα βλεπει σαν σκληρο δισκο ο υπολογιστης.

ναι γιατί το lumia 800 είναι wp7.5 και χρειάζεσαι το zune το ativ s είναι wp8 και απλά το βλέπει το pc σαν στικάκι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γιατί το lumia 800 είναι wp7.5 και χρειάζεσαι το zune το ativ s είναι wp8 και απλά το βλέπει το pc σαν στικάκι

Παλι καλα γιατι αυτο με το Zune ηταν χαλι μεγαλο.

 

Στο πρώτο post είναι ;)

Μηπως ψαχνει ολο το newsletter που να εχει και αλλες προσφορες εκτος του Note?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και εγώ κάτι σαν χρήστης και των δύο εδώ και μεγάλο διάστημα;

 

Αν κάποιος θέλει τα εξής: -μπαταρία, messaging, fb, skype, ms office ,  φορητότητα (σχετική) και καθόλου lag πάει στο ativ s

αν θέλει: -οθόνη, να βλέπει ταινίες, browsing και θα χρησιμοποιήσει την γραφίδα (μόνο τότε), στέλνει άπειρα email ή θέλει να ελέγχει ιστοσελίδα/κατάστημα/κλπ πάει στο note. 

 

To note μοιάζει και είναι (το νιώθεις ρε παιδί μου) πιο βαρύ από το ativ s. Αλλά για τον επαγγελματία είναι καλύτερο. 

 

Είμαι os agnostic σε υπολογιστή και κινητό οπότε κρίνω (θέλω να πιστεύω) καλά τα πράγματα. 



Υπόψιν, ελπίζω να μην φάτε ακυρίλα τελικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους δεν προλαβουν θα το βρουν σε αγγελια-ες αλλα σε στυλ εισητηριο στην μαυρη αγορα καπου στα 250-260 ευρω.

 

Λευτέρη ήδη άρχισαν να βγαίνουν οι πρώτες αγγελίες με σημερινή ημερομηνία αγοράς και τιμή στα 260€!!!

Το αστείο είναι ότι η προσφορά συνεχίζεται!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτέρη ήδη άρχισαν να βγαίνουν οι πρώτες αγγελίες με σημερινή ημερομηνία αγοράς και τιμή στα 260€!!!

Το αστείο είναι ότι η προσφορά συνεχίζεται!

 

Καλά έδω πριν ένα χρόνο αγόρασαν το sII με το galaxy tab 500 μαζί και τα πουλούσαν 400 χώρια. Αλλά η γυφτιά δεν έχει τέλος... κόψε ρε κάτι, έστω και αν είναι καινούριο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πρέπει ή δεν πρέπει να πλακώσουν οι αρνητικές αξιολογήσεις; Αλλά πρέπει να του σκάσει εφοριακός για αγοραστής να δούμε αν μπορείς να πουλάς κάτι που αγόρασες 200€ με 260€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου ειπε οτι τα πηρε απο τα public αλλα ισως να λεει αληθεια ισως να μου το ειπε για να με ξεφορτωθει.

 

Φυσικα μπορει καποιος απο πανω να το παιξει αγοραστης και να του ζητησει την αποδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά πρέπει να του σκάσει εφοριακός για αγοραστής να δούμε αν μπορείς να πουλάς κάτι που αγόρασες 200€ με 260€.

Αφου δεν κανει κατι παρανομο τι θα του κανει ο εφοριακος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν κανει κατι παρανομο τι θα του κανει ο εφοριακος?

 

Είναι παράνομη η μεταπώληση με κέρδος χωρίς παραστατικό. Μόνο σε ίση ή χαμηλότερη τιμή μπορείς να πουλήσεις κάτι μεταχειρισμένο. 

 

Εγώ του έγραψα κάτι στην αξιολόγηση και μου τσαμπουνάει για τα για άλλο κατάστημα (=public) τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...