Προς το περιεχόμενο

θυμα απατης


xarisvaka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν πρόκειται  να βγάλεις άκρη εάν πας δικαστικά είναι χρονοβόρα η διαδικασία και πολλά τα δικαστικά έξοδα δεν συμφέρει καλά είναι όταν κάνουμε  μια συναλλαγή  μέσο internet από ιδιώτη καλό είναι να ερχόμαστε σε επαφή με τον πωλητή για ελέγχο στο προϊών που πουλάει   είναι ο πιο ασφαλέστερος τρόπος συναλλαγής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα φιλαρακια μου μαλλον την πατησα κι εγω..εχω δωσει ενα μικρο χρονικο περιθωριο για επανορθωση απο μερους του και αν δεν λυθει το θεμα θα σας ενημερωσω αναλυτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μέλος χωρίς αξιολογήσεις και δραστηριότητα σε μια κοινωνία-φόρουμ ΜΗΝ ΚΑΤΑΘΕΤΕΤΕ λεφτα ακομα και αν πουλάει iphone 5 με 50€... Βάλτε μυαλό, οχι απλά σας σας κλέβουν, τους τα χαρίζετε..!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η δικη μου περιπτωση δεν εχει σχεση με μελος του φορουμ (νομιζω :unsure: κιολας) αλλα οπως ειπα περιμενω..το καλο με εμενα ειναι οτι εχω πληρη στοιχεια του κυριου και αν δεν επανορθωσει συντομα θα κινηθω με τα νομιμα..εννοειτε οτι τον εχω προειδοποιησει και τον περιμενω....

Επεξ/σία από sotiris diamantopou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο δικαιωθηκαμε ολοι μας με αυτον εδω:

 

http://www.thelab.gr/off-topic/agora-apati-apo-melos-46379-5.html

Πιστεψες και συ ανθρωπο σε εποχη iphone 4 lunchdate περιπου εποχες να στο δινει 300-350 €;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site:

ολα ξεκινησαν απο αυτη την αγγελια... το pc που μου εδωσε δεν ανοιγει καν...πεταμενα τα πραγματα μεσα,καμια σχεση με αυτα που μου ειχε πει και δεν σηκωνει απο χθες το τηλεφωνο του ο κυριος συμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site:

ολα ξεκινησαν απο αυτη την αγγελια... το pc που μου εδωσε δεν ανοιγει καν...πεταμενα τα πραγματα μεσα,καμια σχεση με αυτα που μου ειχε πει και δεν σηκωνει απο χθες το τηλεφωνο του ο κυριος συμος...

 

Τι εχει μεσα για περίγραψε μας, γιατι 300 ευρω δεν παίρνεις ουτε το τροφοδοτικο που λεει ο λόγος, οχι "PC gaming"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα δεν εχω γνωσεις φιλαρακι μου,αυριο που θα το παω σε τεχνικο θα μαθω κι εγω τι πληρωσα...και επειδη μου φανηκε και μεροκαμματιαρης του εκανα δωρο το προηγουμενο pc μου μαζι με μια οθονη 17αρα δωρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα δεν εχω γνωσεις φιλαρακι μου,αυριο που θα το παω σε τεχνικο θα μαθω κι εγω τι πληρωσα...και επειδη μου φανηκε και μεροκαμματιαρης του εκανα δωρο το προηγουμενο pc μου μαζι με μια οθονη 17αρα δωρο...

:shock: :shock: :shock: :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μέλος χωρίς αξιολογήσεις και δραστηριότητα σε μια κοινωνία-φόρουμ ΜΗΝ ΚΑΤΑΘΕΤΕΤΕ λεφτα ακομα και ειδικά αν πουλάει iphone 5 με 50€... Βάλτε μυαλό, οχι απλά σας σας κλέβουν, τους τα χαρίζετε..!

 

fixed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας μας πει καποιος που ξερει τι εγινε με τον geor arg ...απο το 2012 βλεπω οτι ειτε εχουν κλειδωθει τα τοπικ ειτε δεν υπαρχει ενημερωση.

ισχυει οτι δεν δικαστηκε γιατι επεστρεψε το 80% απο αυτα που εχουν καταγγελθει?

θεωρω οτι ειναι  η μεγαλ.απατη με αγοροπωλησιες μεσω gr inet...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως μου ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι υπαρχουν τετοια ατομα-απατεωνες σαν τον σιμο απο την αργυρουπολη που χωρις να τους γνωριζεις τους δειχνεις τετοια εμπιστοσυνη,τους χαριζεις ενα ολοκληρο pc να το επισκευασουν και να το πουλησουν και αυτο..οταν τελειωσαμε την συναλλαγη τον ρωταω "τι σου οφειλω φιλε μου" ,μου ειπε το ποσο και του εδωσα και 10€ παραπανω να πιει και ενα καφε... αφου ειχα ξοδεψει και 30€ σε βενζινες και διοδια για να παω με χαρα να παρω το νεο pc μου...ειμαι και πολυ μ@λ@κ@ς τελικα που νομιζω οτι υπαρχουν "ντομπροι" ανθρωποι ακομα..αλλα οσο "βλακας" ειναι ενας τετοιος ανθρωπος σαν κι εμενα τοσο δεν θα υπολογισω τα εξοδα για να κυνηγησω το εν λογω "κυριο" παντα με νομιμους τροπους αφου για καλη μου τυχη εχω ολα τα στοιχεια του και εχω προχωρησει ηδη στα νομιμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...