Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μία αξιολόγηση έγινε στις 30/5 από μένα τότε που έγινε η συναλλαγή και κλείδωσα την αγγελία.
Στις 6/6 μπήκα απλά στην αγγελία και έγινε αυτόματα η νέα υποβολή και την κλείδωσα για να μην μου ξαναστέλνουν. Την είδε ξανά ο χρήστης που συναλλαχθήκαμε και αξιολόγησε.
Αν δεν είναι τεχνικό το ζήτημα στο να μου επιστραφεί η αγγελία που μου έφαγε το σύστημα μιας και την χρειαζόμουν, δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα. Όπως και να χει μια απάντηση που να λέει δεν γίνεται δεν ήταν δύσκολο να δωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα και συγχαρητήρια σε όλους του admins και programmers του insomnia.gr

 

Ένας από τους μεγαλύτερους λόγους που το insomnia έχει συγκεντρώσει ένα τόσο μεγάλο και interactive community είναι οι Αγγελίες

 

Κάντε λοιπόν ένα ΑΠΛΟ σε πρώτη φάση διαχωρισμό του τύπου PS3 με PS4 αγγελίες.Γιατί εγώ σαν ιδιοκτήτης PS4 να καταναλώνω άσκοπα την ώρα μου κάνοντας scroll στην κατηγορία Playstation και να βλέπω μόνο άσκοπες για εμένα PS3 αγγελίες?!

 

Όλα αυτά βέβαια δεν τα λέω ούτε για να σας μαλώσω ούτε για να το παίξω έξυπνος.

 

:shifty: CREATE - TESTING - FEEDBACK - IMPROVE :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν πατάς στο tab αγγελίες ζήτησης στα βγάζει όλα μαζί. Θα μπορούσαν να υπάρχουν κι εκεί κατηγορίες. Και στο κεντρικό μενού στις αγγελίες, με τις κατηγορίες και τις υποκατηγορίες, το μόνο που αλλάζει είναι το χρωματικό πλαίσιο και η λέξη ζήτηση δίπλα. Πολλοί μπερδεύονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι να μη ξαναδιαβασεις εσυ το δικο μου?

 

 

Ποιος σου το ζητησε αυτο?

 

Δεν ξέρω αν κάνω κάποιο λάθος καθώς βλέπω ότι τα επιθετικά σου post συνοδεύονται και από likes, αλλά μου φαίνεται ότι σκέφτεσαι μόνο το τι θα απαντήσεις και όχι το τι ρώτησε...

 

Όπως είπες, πας "Αγγελίες", πατάς "Αγγελίες ζήτησης" κι εκεί έχεις κατεβατά με κάρτες γραφικών, κινητά και λαπτοπ μαζί. Δεν υπάρχουν κατηγορίες όπως στις "Αγγελίες πώλησης", οπότε δεν είναι εύχρηστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν κάνω κάποιο λάθος καθώς βλέπω ότι τα επιθετικά σου post συνοδεύονται και από likes, αλλά μου φαίνεται ότι σκέφτεσαι μόνο το τι θα απαντήσεις και όχι το τι ρώτησε...

 

Όπως είπες, πας "Αγγελίες", πατάς "Αγγελίες ζήτησης" κι εκεί έχεις κατεβατά με κάρτες γραφικών, κινητά και λαπτοπ μαζί. Δεν υπάρχουν κατηγορίες όπως στις "Αγγελίες πώλησης", οπότε δεν είναι εύχρηστο.

Βρέθηκε ένας έξυπνος άνθρωπος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν κάνω κάποιο λάθος καθώς βλέπω ότι τα επιθετικά σου post.......

 

Μα επιθετικα ηταν και τα posts στα οποια απαντησαν.

 

Οσο αφορα το θεμα, νομιζω οτι το να μπουν κατηγοριες στη ζητηση ειναι too much. Οι αγγελιες της ζητησης ειναι πολυ λιγες σε σχεση με αυτες της προσφορας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...